Autor Wątek: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod  (Przeczytany 666 razy)

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 680
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Kupiłem kij Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod

Cudów się po nim nie spodziewałem bo to marka raczej tandetna i do tego cena też mówi o tym jaki to sprzęt. Potrzebowałem trochę uniwersalnego kija dla ludzi których czasami mogę zabrać na ryby a nie mają za wiele wspólnego z wędkowaniem.

Chodzi o jedną ze szczytówek. Wygląda jakby coś w niej brakowało. Tak ma być?


Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 281
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod
« Odpowiedź #1 dnia: 06.06.2018, 18:03 »
To pokaż te szczytówki, bo te szczytówki w tle wyglądają normalnie, a szczerze mówiąc niewiele je widać. No chyba że Tobie nie o szczytówki chodzi a o część kija w kadrze, a to szczytówka nie jest.
Tomek

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 680
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod
« Odpowiedź #2 dnia: 06.06.2018, 18:18 »
Jutro postaram się zrobić zdjęcia lepszej jakości. To co jest na głównym planie jest drugą częścią wędki. W środku jest otwór, ale bardzo mały. Te kolorowe szczytówki tam się nie zmieszczą.

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod
« Odpowiedź #3 dnia: 06.06.2018, 18:42 »
Jutro postaram się zrobić zdjęcia lepszej jakości. To co jest na głównym planie jest drugą częścią wędki. W środku jest otwór, ale bardzo mały. Te kolorowe szczytówki tam się nie zmieszczą.

A to nie jest czasem gniazdo do swing-tip'a? Nie znam wędki, więc być może to kretyńskie pytanie jest  :facepalm:

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 680
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod
« Odpowiedź #4 dnia: 06.06.2018, 18:46 »
Jutro postaram się zrobić zdjęcia lepszej jakości. To co jest na głównym planie jest drugą częścią wędki. W środku jest otwór, ale bardzo mały. Te kolorowe szczytówki tam się nie zmieszczą.

A to nie jest czasem gniazdo do swing-tip'a? Nie znam wędki, więc być może to kretyńskie pytanie jest  :facepalm:

Wcale nie jest kretyńskie, chyba że sam jestem krety.. ;)

Faktycznie tak jest. Nigdy tego nie używałem.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 680
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Grandeslam World Class Concept Twin Tip Barbel Rod
« Odpowiedź #5 dnia: 07.06.2018, 15:37 »
Obejrzałem wędkę dokładniej.
Warta każdego zapłaconego funta (22 funty) i chyba ani pensa więcej. Nie wiedzieć dlaczego wędka nazywa się "barbel rod" ale, że to nie za bardzo prawda wiedziałem jak kupowałem (standard 1lb test curve).
Wędka wykończona korkiem, ale bardzo tanim, w oczy rzuca się dość tandetne szpachlowanie tego korka. Po wyciągnięciu z pokrowca trochę śmierdzi jakaś chemią.

Wędkę przeznaczę dla "gości" na rybach oczywiście takich co łowić nie potrafią. Dla kogoś bardziej doświadczonego proponuję inne kije.