Autor Wątek: Warmuz Baits - przynęty /zanęty  (Przeczytany 10629 razy)

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #15 dnia: 14.01.2019, 16:17 »
Mariusza kulki nie powiem bo bardzo dobre.
Nie napisałem tego o czym mówisz. Napisałem, że krytykujesz a sam nigdy nie używałeś.
JKarp

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #16 dnia: 14.01.2019, 16:21 »
To nie jest producent tylko, firma zajmująca się przepakowywaniem towaru z Holandii. Cena tych kulek o producenta to jakies 2 euro/kg przy zakupie tony. Nie używałem i nie mam takiego zamiaru. Z wyglądu raczej nie zachęcają do zakupu no chyba, że komuś zależy na kolorze i kupie aromatu to wtedy ok. Ja raczej patrze na strukturę kulki i zawarte w niej składniki.
2 euro kosztują podstawowe kulki, oni pewnie do swoich kulek dodają troszkę lepszych składników i cena końcowa jest wyższa niż 2 euro.
Nie ulega wątpliwości, że na samych kulkach zarabiają dość sporo, podejrzewam narzut cenowy 200%.

Co do jakości to trudno powiedzieć, jeden chłopak łowił nad moją wodą na Donalda(niesamowicie mocny zapach gumy balonowej lub taki tutti frutti), ale nic nie uwiesił. Ja łapałem na Roda i również bez efektów - słaby rok (najwięcej ryb padło na kukurydzę gotowaną).
Z chęcią bym spróbował Warmuza, ale podejrzewam, że jak w większości tutaj całą robotę robi reklama i wiara w kulkę.

Lepiej wg mnie dołożyć i kupić kulki Starbaitsa (sk30, hot demon) i do nich się odnosić, bo wg mnie to jest nadal TOP1 (w tym roku szło je kupić na black friday po 31 zł/kg).

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 867
  • Reputacja: 392
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #17 dnia: 14.01.2019, 16:29 »
No Mariusz bardzo dobry towar robi i do tego pomocny chłopak ;) Nie uzywałem to fakt, ale po wyglądzie, strukturze i zapachu kulki można wyrobić sobie jakąś opinie. Jesli komuś się sprawdzają kule Warmuza to tylko się cieszyć. Wybór towaru na rynku jest ogromny i każdy coś dla siebie znajdzie.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 166
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #18 dnia: 14.01.2019, 16:48 »
To nie jest producent tylko, firma zajmująca się przepakowywaniem towaru z Holandii. Cena tych kulek o producenta to jakies 2 euro/kg przy zakupie tony. Nie używałem i nie mam takiego zamiaru. Z wyglądu raczej nie zachęcają do zakupu no chyba, że komuś zależy na kolorze i kupie aromatu to wtedy ok. Ja raczej patrze na strukturę kulki i zawarte w niej składniki.

Czemu hejtujesz WB... firma jak każda inna .
Co do struktury kulki ha , ha , ha.... 8) :facepalm: :-X
Ale ja sie w końcu na tym nieznam....
Maciek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 934
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #19 dnia: 14.01.2019, 16:48 »
Ja rzadko łowiłem na Warmuza. Jak mi się skończą zapasy "moich" ithemów to na pewno spróbuję więcej.
Natomiast kilku kolegów często i mieli naprawdę dobre wyniki.
Sam to widziałem na własne oczy i mogę to potwierdzić.
;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 342
  • Reputacja: 795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #20 dnia: 14.01.2019, 17:10 »
Nie znam osobiście W. Warmuza, ale pamiętam z nim pewną, mało smaczną sytuację z Rybomanii 2017. Przechodząc obok ich stoiska, zauważyłem prezesa W jak siedzi na łodzi, 1,5m nad ludźmi popijając szampana :facepalm:. Być może się czepiam, ale już za samo zachowanie nie mam ochoty nic u niego kupować. Do tego ceny jego produktów do małych nie należą, a wyniki miałem i na tańsze wyroby od konkurencji. Nie chcę tu wywoływać kolejnej burzy, ale mając do wyboru szeroką gamę karpiowego żarcia, na pewno nie poceluję w Jarmuż Szajs ;)...
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 993
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #21 dnia: 14.01.2019, 17:13 »
Nie znam osobiście W. Warmuza, ale pamiętam z nim pewną, mało smaczną sytuację z Rybomanii 2017. Przechodząc obok ich stoiska, zauważyłem prezesa W jak siedzi na łodzi, 1,5m nad ludźmi popijając szampana :facepalm:. Być może się czepiam, ale już za samo zachowanie nie mam ochoty nic u niego kupować.
Nie bardzo rozumiem...
Krzyczał przy tym "tańczcie biedaki" czy o co chodzi?
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 342
  • Reputacja: 795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #22 dnia: 14.01.2019, 17:19 »
Nie krzyczał. Wystarczyło mi jego spojrzenie.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #23 dnia: 14.01.2019, 17:20 »
Jak będziesz nęcił tydzień to brania się doczekasz ;) ale to raczej efekt długiego nęcenia da rybkę co innego jak łowy trwają kilka godz.wtedy potrzeba kulek najwyższego topu że tak powiem dlatego stosuję nasha i dynamit baitsa a nie tracę kasy nie potrzebnie :thumbup:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 166
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #24 dnia: 14.01.2019, 17:55 »
Nie znam osobiście W. Warmuza, ale pamiętam z nim pewną, mało smaczną sytuację z Rybomanii 2017. Przechodząc obok ich stoiska, zauważyłem prezesa W jak siedzi na łodzi, 1,5m nad ludźmi popijając szampana :facepalm:. Być może się czepiam, ale już za samo zachowanie nie mam ochoty nic u niego kupować. Do tego ceny jego produktów do małych nie należą, a wyniki miałem i na tańsze wyroby od konkurencji. Nie chcę tu wywoływać kolejnej burzy, ale mając do wyboru szeroką gamę karpiowego żarcia, na pewno nie poceluję w Jarmuż Szajs ;)...

Też tak to odbieram...
Niemniej jednak to czlowiek sukcesu. Jak dla mnie nie ma z czym dyskutować. Widac te zachowania jal poszesz nawet w filmach czy na live yotubowych...
Obecnie ma czas zniw nie ma.co tego ukrywac.
Kamper , działka , sprzet multimedialny -rozwija sie...
Ale towar jaki by nie byl caly czas nie lowi to ze udalo mu sie zapchac.rynek jego produktami szacun bo to kawal roboty.
Przy biciu jakie ma produktach widac te zyski....
Pl to nie europa i rynek sie zapcha.ssanie sie tez skonczy...

Bycmy sobie szczezy obecnie liczy sie chemia plus balans plus kolor... to trzy skladowe do wyniku...
Wesmy draft korkowy dotego unisex w postaci wypelnienia wpuscmy to chemie plus wywarzenie okrasmy to kolerkiem i kulka chodzi...
Tu ameryki nie odkryjemy only chemia ...
Towar Wojtka to kit ale ze znakomita chemia rybka smakuje ale do czasu.... jak wszystkie przynety... z biegiem lat nawet to jefo 10 nut straci moc sprawcza do zysku.....
Maciek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #25 dnia: 14.01.2019, 18:09 »
Kupiłem za namową kolegi pudełko Donalda pop up 15 mm, aby sprawdzić, czego są warte. Na pierwszy rzut oka nie wyglądają źle, pachną intensywnie, kolor też niczego sobie. Jednak do towaru takich polskich firm, jak Ultimate Products, Carp Gravity czy Massive Baits trochę im brakuje. Myślę, że dużą rolę odgrywa tu marketing, dlatego są tak popularne (tzn. dobrze się sprzedaja). Czas jest ojcem prawdy i wszystko nam pokaże.
Pozdrawiam Seba

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #26 dnia: 14.01.2019, 18:12 »
Seba do citruza od nasha to polotu nawet nie ma ;)

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #27 dnia: 14.01.2019, 18:15 »
Nie znam osobiście W. Warmuza, ale pamiętam z nim pewną, mało smaczną sytuację z Rybomanii 2017. Przechodząc obok ich stoiska, zauważyłem prezesa W jak siedzi na łodzi, 1,5m nad ludźmi popijając szampana :facepalm:. Być może się czepiam, ale już za samo zachowanie nie mam ochoty nic u niego kupować. Do tego ceny jego produktów do małych nie należą, a wyniki miałem i na tańsze wyroby od konkurencji. Nie chcę tu wywoływać kolejnej burzy, ale mając do wyboru szeroką gamę karpiowego żarcia, na pewno nie poceluję w Jarmuż Szajs ;)...
Chyba rozumiem o co chodzi.. Powinien stać na stoisku i rozmawiać z wędkarzami a szampana zostawić sobie na wieczór.. Sam do niego nic nie mam. Kilka jego filmików nawet fajnie się oglądało. Testowałem krótkotrwale kule donald 16mm jednak zero efektów było.
Paweł

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #28 dnia: 14.01.2019, 18:17 »
Ulotna chwilka i szampana kto inny będzie pił ;)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Warmuz Baits - przynęty /zanęty
« Odpowiedź #29 dnia: 14.01.2019, 18:33 »