Autor Wątek: Ignorowanie działów  (Przeczytany 3452 razy)

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #15 dnia: 03.11.2017, 12:36 »
Radku, myślę, że wiele osób tutaj ceni sobie Twoją twórczość. I jako autor nie powinieneś pozbawiać ich przyjemności obcowania z nią, bo komuś się ona nie podoba.

Gdyby każdy malarz, pisarz, poeta... podchodził tak do krytyki, nigdy więcej nie powstałoby już nic nowego. Bo zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się największe dzieło sztuki. I zawsze znajdą się amatorzy kompletnego kiczu.

Jeśli ktoś nie chce czytać Twoich wierszy, po prostu tego nie robi.

Myślę, że Vanpleśniakowi nie o to chodziło, byś przestał pisać. Po prostu przydatna byłaby funkcja zaznaczania wątków, których nie chcemy śledzić.

Dokładnie :) Nic mi do tego czy ktoś coś pisze czy nie pisze.. Nie czytam i tyle, chodzi mi o wyśietlanie :)

No widzisz kolego, gdybyś tak od razu napisał, nie było by tej dyskusji. Czyli,  tak jak zwykle w podobnych sytuacjach,  zabrakło jasnego przekazu  jednej ze stron.
Ale wszystko dobre co się dobrze kończy :D

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #16 dnia: 03.11.2017, 12:39 »
Ale wszystko dobre co się dobrze kończy :D

Jak to dobrze? A "foch" Radka? ;) 
Arek

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #17 dnia: 03.11.2017, 12:53 »
Jureczku muszę Cię napomnieć.
Niepotrzebne ta kąśliwa uwaga pod kątem kolegi vanplesniak .

Taki wierszyk już nie jest fajny.

Jak sam zaznaczasz jeden woli córkę, drugi teściową.
Z gustami się nie dyskutuje, to nie jego "bajka" ,ale jednocześnie zwrócił uwagę na fakt ( bardziej lub mniej świadomie)
iż się tu rozpanoszyłem z moimi wierszykami.
Pewnie niejednego to drażni na naszym wędkarskim forum i biorą to teraz pod uwagę.

Zawsze chciałem coś dać od siebie temu forum, na miarę moich możliwości.
Miało być to fajne, a nie drażniące.
Zapewne jest to kwestia przede wszystkim technicznych ustawień, a nie akurat preferencji literackich kolegi :)
Arunio, choć pozostajemy w serdecznych relacjach też w wierszykach nie gustuje i nie widzę w tym problemu.
Jednak zdania zmieniać nie chcę. Będzie lepiej jak forum wróci na właściwe merytoryczne tory.
Jak pisałem mi od tego nie ubędzie, a może z korzyścią dla forum znajdzie się tu miejsce dla innych tam, gdzie ja dotychczas "rozpychałem się łokciami" :) ;)

Szkoda drążyć temat.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #18 dnia: 03.11.2017, 13:03 »
Mnie na SiG bardzo drażni Administracja i jeszcze bardziej Moderacja. Powinno się ich wszystkich zbanować i zabrać komputery aby tu nie wchodzili :P :P :P
 
Co myślicie?

 Oczywiście komentarze wspomnianej ekipy bardzo niemile widziane :D

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #19 dnia: 03.11.2017, 13:06 »
Ubolewam nad tym, że Radek został wmieszany w sprawy dotyczące blokowania niechcianych wątków.

Radku, mam dla Ciebie żart, tak na pocieszenie, ku pokrzepieniu serca.

Kiedyś na jakimś przyjęciu pewien lord, mocno już wstawiony, podszedł do Bernarda Shawa i zapytał go:
- Staruszku, nie wie pan, gdzie jest tu WC?
- Pójdzie pan - odpowiedział spokojnie B. Shaw - tym korytarzem, potem skręci pan na prawo i tam na ostatnich drzwiach wisi tabliczka For gentlemen. Niech pana to jednak nie peszy i proszę tam wejść.

Jacek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #20 dnia: 03.11.2017, 13:12 »
Jureczku muszę Cię napomnieć.
Niepotrzebne ta kąśliwa uwaga pod kątem kolegi vanplesniak .

Taki wierszyk już nie jest fajny.

Jak sam zaznaczasz jeden woli córkę, drugi teściową.
Z gustami się nie dyskutuje, to nie jego "bajka" ,ale jednocześnie zwrócił uwagę na fakt ( bardziej lub mniej świadomie)
iż się tu rozpanoszyłem z moimi wierszykami.
Pewnie niejednego to drażni na naszym wędkarskim forum i biorą to teraz pod uwagę.

Zawsze chciałem coś dać od siebie temu forum, na miarę moich możliwości.
Miało być to fajne, a nie drażniące.
Zapewne jest to kwestia przede wszystkim technicznych ustawień, a nie akurat preferencji literackich kolegi :)
Arunio, choć pozostajemy w serdecznych relacjach też w wierszykach nie gustuje i nie widzę w tym problemu.
Jednak zdania zmieniać nie chcę. Będzie lepiej jak forum wróci na właściwe merytoryczne tory.
Jak pisałem mi od tego nie ubędzie, a może z korzyścią dla forum znajdzie się tu miejsce dla innych tam, gdzie ja dotychczas "rozpychałem się łokciami" :) ;)

Szkoda drążyć temat.
Radku, przecież wierszyk nie jest złośliwy, poza tym umieszczony w stosownym miejscu. Są to moje odczucia o konieczności uzupełniania prozy życia sprawami ducha. Nigdzie nie napisałem, że piętnuje inne poglądy, różne od moich. Poza tym kolega mógł sprawę zgłosić na priv a nie od tazu na całym forum.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #21 dnia: 03.11.2017, 13:27 »
Mnie na SiG bardzo drażni Administracja i jeszcze bardziej Moderacja. Powinno się ich wszystkich zbanować i zabrać komputery aby tu nie wchodzili :P :P :P
 
Co myślicie?

 Oczywiście komentarze wspomnianej ekipy bardzo niemile widziane :D

Ryba psuje się od głowy! Popieram! :P Proszę przekazać wszystkie laptopy, komputery, tablety i telefony do mnie. Zaopiekuje się nimi :-*

Żarty na bok - nie jest tak źle ;)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #22 dnia: 03.11.2017, 13:31 »
Przepraszam Jureczek. Zauważyłem dopisuje pod wierszem. Jak widać polski język ma swoje niuanse. To wiele zmienia.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

MrProper

  • Gość
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #23 dnia: 03.11.2017, 14:25 »
Jeśli chodzi o mnie:
1. czytam te działy forum, które mnie interesują
2. piszę tam gdzie wydaje mi się, że mam "coś" (cokolwiek) do napisania (powiedzenia)
3. szanuję wpisy innych, a szczególnie te gdzie ktoś pokazuje swoje (najczęściej) pozytywne emocje i "odsłania fragment swojego serca" ...
 :)

Podpisuje e się pod wypowiedź Mirka
Ale dodam abyś kontynuował to co robisz

Nie wszyscy może z takim entuzjazmem śledzą dział Literacki tak jak zakupy, czy wyniki ale są tacy którzy chętnie tam zaglądają. :thumbup:

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #24 dnia: 03.11.2017, 22:04 »
Faktycznie, niezbyt elegancko było wymieniać nazwę niechętnie odwiedzanego działu. Tym bardziej, że wspomniano tu o konkretnych wątkach. Można było napisać, że istnieje potrzeba opcji do ignorowania działów. Bez podawania "przykładowych" wątków. To oczywiste, że osoby, dla których ten dział jest ważny, mogły poczuć się niezbyt komfortowo.
Nie chcę już rozdrapywać tej ranki, ale uznałem, że muszę napisać parę słów. Tym bardziej, że pochyliłem się nad tematem i postanowiłem uaktywnić możliwość ignorowania wybranych działów.
Koniec moralizowania. Potraktujmy to jako coś nieumyślnego w rodzaju faux pas ;)

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na to, że kilka postów wyżej (w wątku, z którego wydzieliłem ten temat), widniał taki oto wpis:

BTW,
proszę kolegów, którzy będą w przyszłości poruszać sprawy funkcjonowania strony głównej oraz forum o zapoznanie się z treścią tego watku -> http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=2427.0

Proszę zatem kolegów o poruszanie tego typu spraw w oddzielnych, nowych lub już istniejących i dotyczących danego zagadnienia wątkach.
Ułatwi nam to pracę nad danym zgłoszeniem.



Właśnie skonfigurowałem opcję ignorowania wybranych działów.
Opcja ta jest teraz dostępna w menu profilowym.




Na stronie tej opcji zamieściłem objaśnienie dotyczące jej działania.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline JackM

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #25 dnia: 04.11.2017, 13:59 »
Coś tam napisałem.
Dużo tego było, może w tym rzecz, że za dużo.
Słowa opamiętania się przydadzą. Tak będzie lepiej.
Trochę pokory się przyda, mi z tego tytułu nie ubędzie.

W dzisiejszym zwariowanym świecie pełnym chamstwa, obłudy i nienawiści, gdzie większość goni za sławą, pieniędzmi i karierą; gdzie zatracają się wartości moralne ludzi, ważne jest, aby czasem po obcować z kulturą.
Radek cieszę się że mamy u siebie na forum takiego kolegę który tworzy, nie przejmuj się tym że nie wszyscy chcą czytać Twoją twórczość, na pewno jest rzesza forumowiczów i nie tylko, którzy z chęcią docenią to co napisałeś. :thumbup:
Jacek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ignorowanie działów
« Odpowiedź #26 dnia: 04.11.2017, 14:01 »
Coś tam napisałem.
Dużo tego było, może w tym rzecz, że za dużo.
Słowa opamiętania się przydadzą. Tak będzie lepiej.
Trochę pokory się przyda, mi z tego tytułu nie ubędzie.

W dzisiejszym zwariowanym świecie pełnym chamstwa, obłudy i nienawiści, gdzie większość goni za sławą, pieniędzmi i karierą; gdzie zatracają się wartości moralne ludzi, ważne jest, aby czasem po obcować z kulturą.
Radek cieszę się że mamy u siebie na forum takiego kolegę który tworzy, nie przejmuj się tym że nie wszyscy chcą czytać Twoją twórczość, na pewno jest rzesza forumowiczów i nie tylko, którzy z chęcią docenią to co napisałeś. :thumbup:

 :bravo: :thumbup: :D