Autor Wątek: (S) Karpiówki, Drennan Red Range Float, wędka match  (Przeczytany 775 razy)

JK316

  • Gość
Mam na sprzedaż dwie karpiówki. Praktycznie nie używane. Sprzedaję, ponieważ najzwyczajniej nie mam ani gdzie, ani co nimi łowić.

-Tandem Baits Chellenger Travel 13 ft 3,5 lbs. Kij 3 składowy, pierwsza przelotka 40 mm. Akcja paraboliczna. Model już nie produkowany, w tym parametrze niedostępny nigdzie.     Cena - 140 zł

- Star Baits Partner 10 ft 3,5 lbs. Kij 2 składowy, bardzo sztywny ciężarkiem 100 gramów rzucałem 70 m, więc spokojnie nada się do małego spomba. Cieniutki blank (10 mm tuż nad uchwytem kołowrotka).
Wędka posiada mały mankament. Mianowicie przelotka prowadząca jest nieco krzywo wklejona względem uchwytu kołowrotka (tak pod kątem ok 15 stopni).     Cena - 130 zł

- Kołowrotek Drennan Red Range Float. Chyba nie muszę nic opisywać. Użyty 1 raz nad wodą. Ma nawinięte żyłki 0.16 i 0.18 mm. Kupiony 1 sierpnia w Drapieżniku, gwarancja 2 lata.     Cena - 110 zł

- Wędka Flagman Match 3,6 m. Moja mała recencja http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=5222.msg157936#new Wędka użyta 1 raz nad wodą.
Cena - 70 zł



Do przedmiotów należy doliczyć koszty wysyłki (do ustalenia).