Autor Wątek: Pokrowiec Robinson Van Den Eynde 1,5 m i 1,75 m oraz Traper Adventure III 1,6 m  (Przeczytany 1545 razy)

Offline greg227

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Witam!
Ze względu na pytania od forumowiczów odnośnie pokrowców od Robinsona postanowiłem zrobić mini prezentacje owych  pokrowców i dla porównania dorzuciłem pokrowiec z Trapera.
Oto kilka zdjęć:




























Teraz krótkie podsumowanie.
Pokrowce Robinson Van Den Eynde:
Zalety:
Wykonanie, dobra sztywność pokrowca (wkładka z jakiegoś tworzywa sztucznego), duża kieszeń w miejscu na kołowrotek, szerokość (grubość) pokrowca oraz cena - około 165 zł za 1,5 m oraz 185 zł za 1,75m.
Wady:
Brak wzmocnienia na dole (jak to jest w pokrowcu Trapera), brak bocznej kieszeni, oraz brak możliwości przymocowania wędki wewnątrz.

Traper Adventure III 1,6m
Zalety:
Dobre wykonanie, dobra sztywność (wkładka z jakiegoś tworzywa sztucznego - minimalnie lepsza od Robinsona), boczna kieszeń, możliwość mocowania wędki wewnątrz, oraz cena - około 115 zł.
Wady:
Niska kieszeń w miejscu na kołowrotek, oraz mała szerokość pokrowca, co przekłada się na problem z zapakowaniem dwóch uzbrojonych wędek.

Ja jestem bardziej zadowolony z pokrowców od Robinsona, gdyż są „bardziej pakowne” od Trapera, a wersja 1,75 m śmiało pomieści 4 uzbrojone wędki (sprawdzane na odległościówkach).
Osobiście nie jestem zwolennikiem drogich pokrowców, a w/w pokrowce nie nadwyrężą finansowo.
Dla mnie najważniejszy był transport, oraz zabezpieczenie wędzisk, a na dalszy plan - możliwość transportu dodatkowego osprzętu - do którego ja używam zwykłego szmacianego pokrowca no name
Uważam, że Robinson zrobił dobry pokrowiec za rozsądne pieniądze.
Grzegorz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Dzięki, leci :thumbup:
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
super, kolejne produkty mamy opisane :D, skarb dla wszystkich poszukujących i wahających się :thumbup:
Pozdrawiam,

Tomek