Autor Wątek: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)  (Przeczytany 2506 razy)

Offline David_L

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« dnia: 20.02.2019, 16:40 »
Polecam ten sklep. Zamówiłem kilka drobiazgów w niedziele, a we wtorek koło południa towar był u mnie. Zapakowany bardzo solidnie, można nawet powiedzieć że równie dobrze jak u drapieżców :thumbup: Asortyment w ofercie bardzo ciekawy i w dobrych cenach.
https://www.skleprzeka.pl/

Offline pawel79ozo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #1 dnia: 13.09.2019, 22:33 »
Polecam sklep. Zakupy dotarły po 24h inpostem do paczkomatu .Kupowałem szczytówki i koszyczki ( 4szt + 1 gratis :thumbup: ).Nick na allegro -sklepRZEKA.

Offline ŁYSY0312

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Reputacja: 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Reguły, Łomża
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #2 dnia: 14.09.2019, 06:52 »
Kupowałem w tym sklepie trzy razy, dwa razy z allegro i raz ze strony. Pakowanie średnie, ale w miarę, choć pancernym bym nie nazwał. Brakowało drobiazgu w jednej z paczek - sprawa rozwiązana po jednym telefonie. Dobra oferta Tubertini, nawet taniej niż u dystrybutora.
Ogólnie na plus.
Kuba

Offline Toke

  • Tomek Wielgus - Rodbuilding
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #3 dnia: 02.06.2020, 15:38 »
Polecam sklep ,ceny fajne, coraz większy wybór, dla osób z okolic możliwy odbiór w Tarnowie.
Kupiłem bacika Robinsona, jakieś pudełka i inne pierdoły - na pewno nie ostatnie zakupy :)
Pozdrawiam.
Tomek

Offline Gul

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczytno
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #4 dnia: 18.03.2021, 17:29 »
Czy ktoś z kolegów miał podobne doświadczenie z tym lub innym sklepem ? W ubiegłym tygodniu, poszukujac kijka i kręcioła do niego, zwróciłem się z konkretnym zapytaniem do Sklepu Rzeka i otrzymałem od nich potwierdzenie o dostępności wraz z ceną za komplet. Natychmiast przesłałem zamówienie z danymi do wysyłki i  informacją że wysyłka ma nastapić po weekendzie. Otrzymałem podziękowanie za złożenie zamówienia, więc uznałem że jest OK. Tymczasem po weekendzie gdy przeslałem potwierdzenie zamówienia, otrzymałem info od sklepu że wędki nie ma i nici z zakupu. Czy złożenie oferty i potwierdzenie przyjęcia zamówienia, nie powinno być traktowane jak zawarcie umowy kupna-sprzedaży ? Nie mniej jednak Sklep Rzeka będę omijał wielkim łukiem, bo w mojej ocenie sa nierzetelni.  Sprzęt miał być prezentem imieninowym i w grę wchodzi czas, którego w obecnej chwili juz nie mam na zakup.
Pozdrawiam
Gul

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #5 dnia: 18.03.2021, 17:31 »
Przenoszę do działu recenzje i zmieniam temat ;)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #6 dnia: 18.03.2021, 17:34 »
Kolego przeczytaj regulamin sklepu, jesli sie nie myle to zawarcie umowy nastepuje z chwilą zapłaty za towar , no chyba że towar był za pobraniem to z chwila potwierdzenia dostepności przez sprzedającego.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Gul

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczytno
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #7 dnia: 18.03.2021, 17:53 »
Informaca o tym ze ma być pobranie, przesłałem po weekendzie. Wiem że sklep stara się sprzedać towar pierwszemu  klientowi ale skoro potwierdzają i dziękuja za złozenie zamówienia to byłem spokojny o ten zakup. Jeśli nadarzył się inny klient na ten towar, to przynajmniej mogli dać znać lub zapytać czy podtrzymuję chęć zakupu itp. Ale dobra, stało się i nie ma co płakać nad wylanym mlekiem. Nie zmieni to jednak faktu że u mnie ten sklep jest skreślony i nie polecę tez ich nikomu. Niestety niesmak pozostaje.
Pozdrawiam
Gul

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #9 dnia: 18.03.2021, 18:01 »
Akurat to jeden z bardziej rzetelnych sklepów. Sporo tam kupowałem ostatnio. Tylko że sprzedają na allegro i swojej stronie i czasem przez to coś im wypadnie, ale zawsze o tym informują i nie zlewają jak niektóre sklepy. Do tego w takiej sytuacji zawsze mi to jakoś rekompensowali.

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #10 dnia: 18.03.2021, 18:02 »
Jeśli chodzi o ten sklep, to ja dla odmiany polecam, ostatnio otworzyli sklep stacjonarny w Tarnowie i mamy kolejny, duży i dobrze zaopatrzony sklep w mieście. Konkurencja rośnie, dla klienta to zawsze plus. Ostatnio kupiłem w bardzo dobrej cenie ochotkę i jokersa. Cena na tle normalnej, rynkowej bardzo atrakcyjna.

Artur

Offline Gul

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczytno
Odp: Sklep Wędkarski Rzeka (www.skleprzeka.pl)
« Odpowiedź #11 dnia: 18.03.2021, 18:20 »
Czytajac zamieszczone tu opinie, dochodzę do wniosku że  chyba ja miałem pecha i trafiłem na taki niefart.  Nie twierdze że sklep jest zły ogólnie, natomiast pierwsze doświadczenie mam właśnie takie z nimi.  Tak więc niech im sie wiedzie, może to tylko przypadek.
Pozdrawiam
Gul