Autor Wątek: Nowe (?) zanęty Ringersa w niższej cenie  (Przeczytany 286 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Nowe (?) zanęty Ringersa w niższej cenie
« dnia: 17.03.2024, 09:54 »
W UK pojawiły się zanęty Ringers'ów, które są w atrakcyjnej cenie, ponieważ za trzy paczki płaci się 10 funtów. To Sweet Fishmeal i Mega-Mix. Najwyraźniej jest to odpowiedź na rosnące ceny i wyjście do klienta. Oznacza to, że typowy MMM w dwukilowej paczce kosztuje tyle samo. Jest więc spora oszczędność (kilograma), do tego ma się do wyboru dwie zanęty. Trzy opakowania to też większa wygoda i większa świeżość, jeżeli używamy zanęty mniej (i nie mieszamy całej paczki). Jako że nie używałem starszej wersji zanęty oferowanej przez braci Ringersów, to nie orientuję się, czy to ta sama mieszanka. Wcześniej był tam kokos, tutaj czuć karmel czy czekoladę.

Używałem zanęty Sweet Fishmeal, i moje odczucia są pozytywne. Jest to zanęta o zapachu ryby, karmelu czy jakiegoś kakao czy czekolady. Nie jest tak drobno zmielona jak MMM z Sonubaitsa, i nie posiada w składzie zmielonych pelletów halibutowych, jednak robi się ładnie puszysta i rybom odpowiadała, wpadło na nią kilkanaście karpi, linów i parę leszczy (Metoda). Kolor to jasnobrązowy, ciut ciemniejszy niż mielonych pelletów karpiowych.

Opcja słodka jest  idealna pod karpiowate a zwłaszcza karpia i leszcza, i spisze się doskonale przy Metodzie jak i koszyku. Ciekawe, czy taka opcja sprzedaży (trzy zanęty w cenie X) pojawi się w Polsce? Jeżeli tak, to polecam, jest to pewna oszczędność do Match Method Mix i jemu pokrewnych, przy czym koncentracja mączek rybnych jest mniejsza. Zanęta jest jednak z 'wyższej półki' i nie jest oparta o zmielone pieczywo cukiernicze.



Lucjan

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Odp: Nowe (?) zanęty Ringersa w niższej cenie
« Odpowiedź #1 dnia: 17.03.2024, 10:21 »
Ciekawe czy pojawią się w Polsce. Swego czasu można było kupić MMM jasny trochę powyżej 30 zł.