Autor Wątek: (S) Kołowrotki karpiowe Anaconda Distance Carp 8000  (Przeczytany 707 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Siemanko! Mam do sprzedania big pity karpiowe, ze stożkowymi szpulami do dalekich rzutów Anacond'y. Stan b.dobry, minimalne ślady użytkowania - nie napiszę idealny, bo sklepem już nie pachną ;), ale przez 6 lat wodę widziały może kilkanaście razy- 95 % czasu spędziły w pokrowcach, więc zdecydowałem się na sprzedaż. Pomimo rzadkich zasiadek (brak czasu i inne powody), wyholowałem dzięki nim fajne ryby (m.in. karpia 15,5 kg) i służyły mi bez zarzutów.
Dane techniczne:

Ilość łożysk: 9+1
Waga: 770 g
Pojemność szpuli: 0.40-390 / 0.50-250 / 0.60-175
Przełożenie: 4.1:1
Szpula zapasowa: 1 grafitowa
Ekstremalna szpula Long Cast z aluminium
System One Way Clutch
Aluminiowa korbka CNC z uchwytem Soft Touch
Usztywniony korpus


Do sprzedaży są 3 szt w cenie 500pln + koszty wysyłki (w zależności od preferencji), preferuję sprzedaż kompletu, w innym przypadku zmieni się trochę cena za szt. Na szpulach jest nawinięta żyłka Prologic XLNT Camo 0,35 mm, która po częściowym odwinięciu, może posłużyć za podkład. Zapakowane są w oryginalne pudełka. Kołowrotki są naprawdę w b. dobrym stanie, z resztą jak reszta mojego sprzętu - ponoć z tego słynę ;) (znajomi już mają trochę mojego sprzętu).


Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: (S) Kołowrotki karpiowe Anaconda Distance Carp 8000
« Odpowiedź #1 dnia: 22.04.2017, 17:20 »
Młynki zmieniły właśnie właściciela ;). Proszę o usunięcie posta.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉