Autor Wątek: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?  (Przeczytany 25993 razy)

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 624
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #240 dnia: 10.03.2020, 18:46 »
Tak, tak. I stosujcie piramidę żywieniową  - dużo węglowodanów. Życzę powodzenia i gratuluję wiary w mainstream.

Nie wiemy niestety, komu wierzy kolega Pittubski, bo nie ujawnił swego źródła antysystemowej informacji klimatologicznej. Być może źródło pozostaje w ukryciu przez wzgląd na grożącą zemstę systemu, który nie zawaha się użyć chemtrails ani reptiliańskich siepaczy uzbrojonych w szczepionki, nano-implanty, a może nawet jagody, płatki owsiane, pomidory, czerwoną fasolę i brokuły (węglowodany w zabójczej dawce). Nie każdy antysystemowy informator naukowy dorównuje odwagą Jerzemu Ziębie - na to rady nie ma :)

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #241 dnia: 11.03.2020, 08:59 »
A wierzycie, że chemioterapia, radioterapia leczy nowotwory? Bo jak mam swoje zdanie oparte na doświadczeniach rodzinnych. Obejrzyjcie na YT filmy dr Czerniaka.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 509
  • Reputacja: 1976
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #242 dnia: 11.03.2020, 09:01 »
Na koronawirusa masz naprawdę marne szanse, ale na raka ogromne. Zapada na niego co trzecia osoba. Więc wtedy będziesz się konsultował z dr Czerniakiem (swoją drogą genialne nazwisko - to na pewno znak od Boga).
Czekamy na relację na żywo.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #243 dnia: 11.03.2020, 09:17 »
A wierzycie, że chemioterapia, radioterapia leczy nowotwory? Bo jak mam swoje zdanie oparte na doświadczeniach rodzinnych. Obejrzyjcie na YT filmy dr Czerniaka.

I tu znowu błądzisz. Masz pecha, bo sprawę dr Czerniaka dobrze znam, bo raz że specjalizuję się w błędach medycznych, a dwa to właśnie Okręgowy Sąd Lekarski w Łodzi skazał go na rok zawieszenia w prawach wykonywania zawodu lekarza za propagowanie niepotwierdzonych naukowo kocopołów. W Anglii w takich przypadkach pozbawiają prawa wykonywania zawodu. Jak ktoś chce się leczyć u tego guru antyszczepionkowców to droga wolna. Zawsze też pozostaje Jerzy Zięba.

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #244 dnia: 11.03.2020, 16:44 »
Ty błądzisz. Ale jeszcze o tym nie wiesz.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 509
  • Reputacja: 1976
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #245 dnia: 11.03.2020, 17:00 »
;D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #246 dnia: 11.03.2020, 19:54 »
Typowa argumentacja. Jakoś mnie nie dziwi, że ludzie którzy negują zmiany klimatu jednocześnie widzą spisek w obecnej medycynie, dowalając się nawet do piramidy żywieniowej, która okazuje się że w rzeczywistości również wygląda inaczej, aniżeli im się wydaje ;D. Ze spiskowymi teoriami mieliśmy do czynienia
od początków istnienia państwowości poczynając od Żydów, templariuszy, czarownic, jezuitów, masonów, a kończąc na służbach specjalnych. Obecnie do tego kręgu dołączyli lekarze.

Jako że jestem osobą, która zwiedziła kawał świata - słuchając takich dobrych rad jak te dr Czerniaka (od 7.08 minuty), że mogę sobie spokojnie podróżować po całym świecie w dobie zagrożeń koronawirusem bylebym wypoczywał, dobrze się wysypiał i zabrał ze sobą witaminę C oraz zestaw witamin ADEK - to ja już wolę zostać u siebie w domu, ograniczając do minimum na mieście kontakty z ludźmi, którzy słuchają tego typu rad. Pozdrawiam.

 

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #247 dnia: 11.03.2020, 20:32 »
Ferdynand Barbasiewicz, twórca kliwiterapii, uznany przez autorytety medyczne, popiera dr Czerniaka i p. Ziębę.
Też błądzi?

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #248 dnia: 11.03.2020, 21:01 »
Chyba wiesz, że klawiterapia jest znana tylko w Polsce i jest to medycyna alternatywna ? I obecnie nie ma ani jednego udowodnionego przypadku, że mogłaby ona być w jakikolwiek sposób lecznicza ? BTW autor tej metody powołał  Światowe Stowarzyszenie Klawiterapii ;D a sam pisze książki i szkoli ludzi.
Podkreślę to raz jeszcze, że specjalizuję się w błędach medycznych i chociażby przez to powinienem reprezentować Twoje stanowisko. Jednak tak nie jest ;D Nie chciałbym jednak, aby ten temat stał się wymianą zdań o obecnej medycynie. Życzę Ci abyś nigdy w życiu nie musiał korzystać z rad np. J. Zięby, ale jak z nich korzystasz to na zdrowie.


Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 432
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #249 dnia: 11.03.2020, 21:07 »
Dlaczego człowiek redukujący ponoć bóle kręgosłupa jakimiś nakłuciami ma być autorytetem w dziedzinie walki z wirusami? A w ogóle to jakiś Hogwart się tu robi.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #250 dnia: 11.03.2020, 21:33 »
Ostatnio..., przez to CO2, skończyłem na niedźwiedziach polarnych, że nie mają co jeść i nie mogą się przemieszczać...
robson, badania z nad wulkanu, niech sobie będą.
Wiedziałem od dawna, że klimat się ociepla i nie wiem, po co, po raz kolejny, chcę to sobie udowadniać i sprawdzać jakieś szczegółowe badania z nad wulkanu i innych miejsc.
 
Jest nawet licznik emisji CO2 do atmosfery.
https://www.worldometers.info --> ENVIROMENT --> CO2 emissions (today/this year)

Powiedziałem sobie - dość.
Ociepla się ! Eureka ! ;)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 624
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #251 dnia: 11.03.2020, 21:59 »
Jakoś mnie nie dziwi, że ludzie którzy negują zmiany klimatu jednocześnie widzą spisek...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogólna_orientacja_spiskowa

Wszystkim miłośnikom antysystemowych/spiskowych wynalazków (z negacjonizmem klimatycznym oraz tzw. medycyną alternatywną włącznie) polecamy ciekawą i pouczającą lekturę:



https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/swiaty-rownolegle

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #252 dnia: 11.03.2020, 23:01 »
Dla adwokatów, radców prawnych są to idealni klienci. Nie ma lepszych. Problem w tym, że wielu stosujących "internetowe porady" po prostu umiera, a potem przychodzi rodzina i chce dochodzić roszczeń od internetowych "fachowców". Trudno jest wówczas procesować się z kimś kto w sieci gada głupoty i przed sądem tłumaczy się, że to nie jego wina, bo nie trzeba było go słuchać. I jeszcze trzeba mu udowodnić, że śmierć jest skutkiem jego działania. A ludzie umierają od rad internetowych fachowców.

Wracając do rad niejakiego J. Zięby radzę aby wszyscy chętni w walce z koronawirusem zaaplikowali sobie dożylnie perhydrol, tak jak im radzi ich guru. Radzę zacząć od swoich dzieci, a następnie skończyć na rodzicach, a potem pojechać sobie na wakacje do Włoch lub do Chin albo gdziekolwiek tam jeszcze :thumbup: 

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zmiany klimatyczne - czy można ich nie zauważać?
« Odpowiedź #253 dnia: 12.03.2020, 09:19 »
Więcej nie będę tu nic pisał. Życzę zdrowia.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 936
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
;)