Autor Wątek: Kupno karpìówki, feedera, kołowrotków i ubrań na Rybomanii w Poznaniu  (Przeczytany 2699 razy)

Offline radek8

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: method feeder
Jak w temacie. W lutym wybieram się na targi. W planach mam kupić to co w temacie. Co moglibyście mi polecić (gdzie mogę liczyć na jakieś promocje)?

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Nie nastawiaj się na oszałamiające promocje, bo nie to jest istotą tego typu targów. Mało tego, ceny na niektórych stoiskach są, delikatnie mówiąc, mało atrakcyjne. Rybomania to impreza, na której jest masa sprzętu - tak do tego podchodź. Oglądać, kręcić, machać, przymierzać :)

Niestety, zapewne nikt Ci teraz nie powie, kto będzie oferował towar w promocyjnych cenach. Trzeba tam być, cała filozofia.
Jacek

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Poszukaj teraz tego co Cię interesuje w znanych sklepach. Zapytaj czy będą na targach. Zrób screeny z cenami i odwiedź ich na targach.
JKarp

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Nie licz na atrakcyjne ceny na targach. Jedyne okazje można trafić w niedzielę po południu. W tedy zdarza się że sprzedawcy oddają sporo taniej by mieć mniej pakowania.
Arek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Jak w temacie. W lutym wybieram się na targi. W planach mam kupić to co w temacie. Co moglibyście mi polecić (gdzie mogę liczyć na jakieś promocje)?

Proponowałbym nie nastawiać się na większe zakupy - dlaczego ? Bo na targach jest mnóstwo ludzi, którzy oglądają, pytają, kupują, więc nikt nie poświęci Tobie na tyle dużo czasu, aby spokojnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cie pytania. Poza tym ceny są często zawyżone, więc po co przepłacać ? Ja bym zrobił tak: pomacałbym kije, pokręcił kołowrotkami, przymierzył ciuchy i porobił fotki. Następnie spokojna analiza w domu i kupił wszystko online z rabatem, jaki oferują sklepy. Co więcej: Shimano, Daiwa, Matrix/Fox mieli świetnie i obszerne stosika, gdzie można było pokręcić kręciołkami, pomachać wędkami itd. A jeśli już będziesz chciał coś kupić to podpowiem, że dobre ceny na swoje produkty ma na targach Ringers, który wystawia się w sklepie "Raj Wędkarski" - dla przykładu waftersy "Chocolate/orange" i inne, sprzedają po 20 zł, natomiast  stała cena to 26-28 zł. To tyle ode mnie ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Jak w temacie. W lutym wybieram się na targi. W planach mam kupić to co w temacie. Co moglibyście mi polecić (gdzie mogę liczyć na jakieś promocje)?

Proponowałbym nie nastawiać się na większe zakupy - dlaczego ? Bo na targach jest mnóstwo ludzi, którzy oglądają, pytają, kupują, więc nikt nie poświęci Tobie na tyle dużo czasu, aby spokojnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cie pytania. Poza tym ceny są często zawyżone, więc po co przepłacać ? Ja bym zrobił tak: pomacałbym kije, pokręcił kołowrotkami, przymierzył ciuchy i porobił fotki. Następnie spokojna analiza w domu i kupił wszystko online z rabatem, jaki oferują sklepy. Co więcej: Shimano, Daiwa, Matrix/Fox mieli świetnie i obszerne stosika, gdzie można było pokręcić kręciołkami, pomachać wędkami itd. A jeśli już będziesz chciał coś kupić to podpowiem, że dobre ceny na swoje produkty ma na targach Ringers, który wystawia się w sklepie "Raj Wędkarski" - dla przykładu waftersy "Chocolate/orange" i inne, sprzedają po 20 zł, natomiast  stała cena to 26-28 zł. To tyle ode mnie ;)

Co do Ringersa i "Wędkarskiego Raju" mogę tylko potwierdzić ;) Mało tego Daiwe Ninja 4012a kupiłem tam za 200zł (po necie szperałem i najtaniej 215+kw)
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Jedź na Rybomanię, pooglądaj rzeczy, które Cię interesują. Rób notatki, ewentualnie zdjęcia, upatrz sobie parę rzeczy, a potem poszukaj ich w sklepach. Swoją drogą, to tylko część stoisk prowadzi sprzedaż na targach.
Marcin

ProBono

  • Gość
Tu Daiwy dużo tańsze i darmowa wysyłka daleko szukać nie trzeba https://www.e-fishing.pl/produkty,2?search=+Daiwe+Ninja+4012a

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Jeżeli pójdziesz do sklepu to nie ceny napewno nie bedą atrakcyjne.
Jeżeli chcesz dobrych cen to możesz je uzyskać tylko u przedstawicieli którzy sprzedają sprzęt(bo nie wszyscy to robią)
Łukasz Białas, Wałcz