Autor Wątek: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony  (Przeczytany 1283 razy)

Offline Pablo.PS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Witam wszystkich wędkarzy chciałbym prosić o opinie na temat parasoli wędkarskich które mają funkcję do łączenia osłony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: https://allegro.pl/oferta/wodoszczelny-parasol-namiot-wedkarski-250cm-shark-7686364342

Offline LB

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #1 dnia: 22.05.2019, 22:47 »
Ja polecam ten z Decathlonu. Mam go drugi sezon i jest super. Mam tą wersje XL i spokojnie mieszczą się dwie osoby ze stolikiem po środku. Do kupienia dodatkowo osłona boczna. Naprawde mogę polecić z czystym sumieniem

https://www.decathlon.pl/parasol-wdkarski-xl-id_8240242.html

https://www.decathlon.pl/osona-boczna-parasola-id_8240240.html?rec=recommendations_bought_1
Łukasz

Offline LB

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #2 dnia: 22.05.2019, 22:57 »
dodam jeszcze, że parasol z osłoną przeszedł nie jedną wichurę więc jest naprawde solidny
Łukasz

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 928
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #3 dnia: 22.05.2019, 23:10 »
Cytuj
Ja polecam ten z Decathlonu.

Dziś kupiłem XL, wygląda solidnie, zrobiony jest OK.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #4 dnia: 23.05.2019, 00:44 »
dodam jeszcze, że parasol z osłoną przeszedł nie jedną wichurę więc jest naprawdę solidny
To ja odradzę ten parasol na ciężkie warunki, bo mój ma "garba" kiedyś go zgięło od wiatru i tak został, nie przeszkadza to, jednak uległ deformacji i nieładnie to wygląda.. Ostatnio po silnej ulewie 3h zaczął przepuszczać na szwach i na środku. Kapiące krople deszczu na kolano nie były przyjemne w nocy.  Trza było wyjąć śledziki z osłony bocznej i go obrócić o kilka stopni. Może to już staruszek??? Bo zaczyna się jego 4 sezon chyba..
Paweł

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #5 dnia: 23.05.2019, 07:21 »
Ja polecam ten z Decathlonu. Mam go drugi sezon i jest super. Mam tą wersje XL i spokojnie mieszczą się dwie osoby ze stolikiem po środku. Do kupienia dodatkowo osłona boczna. Naprawde mogę polecić z czystym sumieniem
Jaką średnicę ma parasol ?

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 507
  • Reputacja: 1976
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #6 dnia: 23.05.2019, 07:44 »
dodam jeszcze, że parasol z osłoną przeszedł nie jedną wichurę więc jest naprawdę solidny
To ja odradzę ten parasol na ciężkie warunki, bo mój ma "garba" kiedyś go zgięło od wiatru i tak został, nie przeszkadza to, jednak uległ deformacji i nieładnie to wygląda.. Ostatnio po silnej ulewie 3h zaczął przepuszczać na szwach i na środku. Kapiące krople deszczu na kolano nie były przyjemne w nocy.  Trza było wyjąć śledziki z osłony bocznej i go obrócić o kilka stopni. Może to już staruszek??? Bo zaczyna się jego 4 sezon chyba..

Po szwach przejedź świeczką. Stara metoda jeszcze z czasów komunistycznych namiotów ;) Powinno trochę pomóc.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Pablo.PS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #7 dnia: 23.05.2019, 09:34 »
Dziękuję za pomoc pozdrawiam

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #8 dnia: 23.05.2019, 11:50 »
dodam jeszcze, że parasol z osłoną przeszedł nie jedną wichurę więc jest naprawdę solidny
To ja odradzę ten parasol na ciężkie warunki, bo mój ma "garba" kiedyś go zgięło od wiatru i tak został, nie przeszkadza to, jednak uległ deformacji i nieładnie to wygląda.. Ostatnio po silnej ulewie 3h zaczął przepuszczać na szwach i na środku. Kapiące krople deszczu na kolano nie były przyjemne w nocy.  Trza było wyjąć śledziki z osłony bocznej i go obrócić o kilka stopni. Może to już staruszek??? Bo zaczyna się jego 4 sezon chyba..

Po szwach przejedź świeczką. Stara metoda jeszcze z czasów komunistycznych namiotów ;) Powinno trochę pomóc.
  :thumbup:
Paweł

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Parasol wędkarski z możliwością dopięcia osłony
« Odpowiedź #9 dnia: 23.05.2019, 12:34 »
Ja również użytkuję Decathlon, ale prawdę mówiąc częsciej chroni mnie od słońca niż deszczu, więc na temat szczelnosci się nie wypowiem.
Polecam natomiast dodatkową stopkę do mocowania wbijaną w ziemię w którą mocujemy rurkę, ułatwia i stabilizuje konstrukcję...
Pozdrawiam,

Tomek