Autor Wątek: (S) Wędki Shimano, Dragon, Robinson... Spinn Match Feeder  (Przeczytany 1169 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Sprzedam wędki:
1. Shimano Technikum DiaFlash 300M 3.0m c.w. 10-30g Nowa 450zł
Wędka nowa nieużywana.
Wraz ze znajomymi doszliśmy do wniosku że ten egzemplarz jest mocno niedoszacowany. Wydaje mi się że rzeczywisty cw. to 20-50g a moc max linki to przynajmniej 25lb. Dobra trociówka. Nie wiem z czego to wynika- czyżby pomyłka producenta przy oznaczaniu/opisywaniu wędki?








2. Dragon INVADER Jig 275cm cw: 1.5-8g linka do 10lb idealny stan(raz nad wodą), cena 330zł
Wklejanka o mało spolegliwej szczytówce. Już prawie nie do kupienia w sklepie w przyzwoitej cenie. Bardzo twarda pianka na rękojeści. Przelotki Fuji Alconite w czarnych ramkach.










3. Robinson Diaflex Classic Spinn 2,40m c.w. 10-36g- NOWY - SPRZEDANE
Wersja Robinsona z drugiej generacji Diaflex 85mln Psi o długości 2,4m i ciężarze wyrzutowym 10-36g. Wędka idealna na łódkę  do połowu sandaczy czy szczupaków.
Wędka nowa- nigdy nie była nad wodą. Dolnik pociągnięty Cork Sealem- efekt matowy









4. odległościówka Shimano SpeedCast Match 390F SPC39F 3.9m c.w. do 20g NOWA - REZERWACJA
Wędka nowa przywieziona z zagranicy. Absolutnie nowa - co widać na zdjęciach: idealny stan bez jakiś powystawowych rysek.
Model Fast Action o akcji szczytowej, dobra- uniwersalna długość.
Szybki i idealnie wyważony blank ważący 194g, wykonany z włókna węglowego HPC200 z dodatkiem włókna Biofibre. 16sztuk ultralekkich przelotek Fuji Alconite na pojedynczej stopce.
Uchwyt kołowrotka Fuji DPS nakręcany od góry
Rękojeść wykonana z pianki EVA oraz korka Power Cork, co zapewnia jej dłuższą żywotność. Półroczna gwarancja grzecznościowa.










5. odległościówka Shimano Antares Specimen Match 4.5m c.w. do 25g Nowa- SPRZEDANE
Jest to pierwszy, najlepszy model Antaresów jeszcze bez oznaczeń AX, BX itp. Piękny burgundowy kolor blanku. Przelotki SIC. Uchwyt kołowrotka lakierowany w gustownym kolorze pasującym do całości. Rękojeść zafoliowana.
Wędka nie posiada najmniejszej ryski. Niestety nie posiadam pokrowca od tej wędki. Dlatego atrakcyjna cena "białego kruka"














6. feeder Shimano SpeedCast Multi Longcast Feeder 13/14ft c.w. 120g Nowa - 1000zł
Wędka zdecydowanie niedoszacowana jeśli chodzi o cw. Wg mnie do 150g może 180g.
Wędka o dł 390cm z dopalaczem pozwalającym na jej przedłużenie do 420cm. Wędka została zbudowana na blanku z grafitu HPC200 z dodatkiem włókna Biofibre. Ma dolnik sztywniejszy niż inne wędki feeder, a dzięki temu lepsze właściwości rzutowe. Wyróżnia się dużymi przelotkami najwyższej klasy Fuji Alconite oraz uchwytem kołowrotka Fuji DPS. Dłuższa rękojeść pozwala wydobyć podczas rzutu większą moc z wędki a duże przelotki bez oporów prowadzą linkę wzdłuż blanku wędki.
W komplecie trzy węglowe qiivertipy: 3, 4 i 5oz- o większych niż standardowo przelotach. Wędka sprzedawana z miękkim pokrowcem i sztywną tubą transportową widoczną na zdjęciach.












7. feeder Preston Innovations Mini+ Carp Feeder 10'6" 320cm cw. do 60g NOWA - 700zł
Najlepszy solidny wyrób Prestona do połowu na komercji. Ulepszona wersja wersji Mini Carp. Lepsze włókno i  przelotki klasy SIC. Dwa quivertipy szklane: 1.5oz i 2oz.
Wędka przywieziona z Anglii. Nowa w fabrycznej tubie.










8. feeder Preston Innovations Mini+ Method Feeder 11'6" 350cm cw. do 80g NOWA - 750zł/szt
Najlepszy solidny wyrób Prestona do połowu na komercji. Ulepszona wersja wersji Mini Carp. Lepsze włókno i  przelotki klasy SIC. Dwa quivertipy: szklany 2oz i węglowy 2.5oz.
Wędka przywieziona z Anglii. Nowa w fabrycznej tubie.
Posiadam dwie sztuki.












9. uklejówka Jaxon XT-Pro Alborella 350 dł. 3.5m używana -100zł
Bardzo fajny kijek dla małego szkraba do zabawy z drobnicą lub do łapania żywca. Kijek jest w idealnym stanie, składy są niewytarte(nawet nie ma za bardzo śladu po użytkowaniu). Na szczytówce zamontowany łącznik do zestawy firmy STONFO.
Fajny sztywny kijek.




10. bat OBEI DIUINA 570 c.w.10-40g + dodatkowe elementy szczyt. NOWA SPRZEDANE
 Sprzedam mocny bat z Aliexpress o dł ponad 5m i krótszym składzie(dł transportowa 93cm). Kupiłem dwa: z jednego zrobiłem fajną sztycę teleskopową- dlatego mogę dołączyć trzy elementy szczytowe do tej wędki. Zainteresowanych szczegółami wędki odsyłam na Ali






Rezerwacja na max 3h w wątku.
Wysyłka kurierem- koszty do ustalenia indywidualnie.
Info, negocjacje  i zapytania na priva lub szybciej na tel w PL: +4873zero44zero98zero
​Wędki wystawione także po sąsiedzku na forum jerkbait.pl
Zapraszam do innych moich ogłoszeń, np. z kołowrotkami.
Pozdrawiam i 36.6 Wszystkim życzę.
Adamos Carmelos-elemelos
P.S.: Wędki sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
Nie wystawiam rachunków ani faktur.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Shimano, Dragon, Robinson... Spinn Match Feeder
« Odpowiedź #1 dnia: 29.04.2020, 17:46 »
feeder Shimano SpeedCast Multi Longcast Feeder 13/14ft c.w. 120g Nowa SPRZEDANY
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Andrzej oks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 1
Odp: (S) Wędki Shimano, Dragon, Robinson... Spinn Match Feeder
« Odpowiedź #2 dnia: 07.05.2020, 15:55 »
Witam.Pozycja 7 wędka prestona jest o akcji parabolicznej?

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Shimano, Dragon, Robinson... Spinn Match Feeder
« Odpowiedź #3 dnia: 07.05.2020, 16:14 »
Ja raczej nazwałbym to progresywną parabolą. Dolnik uruchamia powiedzmy dopiero dwu, trzykilowy karpik a przy większej rybie dopiero zaczyna się paraboliczne ugięcie.
Pozdrawiam
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby