Autor Wątek: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły  (Przeczytany 7712 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« dnia: 27.11.2016, 02:02 »
Oto planowane artykuły. Sam magazyn ukaże się w wersji drukowanej i on-line, i nie wszystko będzie w druku...

1. Wywiad z Saturninem o sytuacji w PZW i protestach.

2. Wywiad z Dżamukką o zawodach feederowych Matrixa. Nie tylko o nich oczywiście, będa tez tam porady co powinien mieć zawodnik i czego kandydat powinien się spodziewać.

3. Metoda z amortyzatorem - mój artykuł o przerabianych podajnikach i taktyce z tym związanej.

4. Łowiska: Pod Borem w Ochabach. Nie rozmawiałem jeszcze, ale chciałbym tutaj coś wykminić i zrobić, pokazując to miejsce. To naprawdę wzorcowa komercja,  w UK takich nie ma.

5. Opowiadania Pawła z UK, byłego ichtiologa z okręgu X. Będize to cykl zatytułowany Ryby, przewały i seks - wspomnienia okręgowego ichtiologa. Ma to być zespół historyjek z barwnego okresu pracy w okręgu PZW. Zmienione nazwiska, miejsca - bez odniesień do konkretnych osób i zdarzeń.

6. Recenzja sprzętowa. Póki co brak. Być może znajdzie się sponsor, chcący zamieścić swą reklamę.

7. Rejestry połowów - autorstwa Marcina. Dokładnie nie znam jeszcze tego o czym dokładnie to będzie.

8. Łowiska 'no kill', recepta na lepsze jutro. Mój artykuł o wiadomo czym :)

9. Artur Kraśnicki i jego debiut. Coś o feederze na Odrze.

10. Znad wody - szczupak 112 cm z gruntu. Opowiadanie - relacja, forumowicza Maario43. Jeszcze nie wyraził zgody.


Póki co tyle się uzbierało. W zależności od ceny druku, całość lub większość bezie w formie drukowanej. Jak to widzicie? Czegoś brakuje?
Czegoś jest za dużo? Może warto by coś dać ze spławika???



Lucjan

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #1 dnia: 27.11.2016, 02:20 »
Co do recenzji sprzętowych... Przecież na forum jest masa WYBITNYCH recenzji. Wędki, kołowrotki, torby, nożyczki ;) :-X
Wystarczy popytać autorów, czy mają chęć udostępnić swoją pracę w magazynie, a będzie materiału na kilka miesięcy ;)

I myślę, że powinno się znaleźć miejsce na "opowiadanie - opowiadanie" (np. Druida), nie tylko relację. To byłoby coś, czego nie ma żaden magazyn wędkarski. ;)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #2 dnia: 27.11.2016, 11:09 »
I myślę, że powinno się znaleźć miejsce na "opowiadanie - opowiadanie" (np. Druida), nie tylko relację. To byłoby coś, czego nie ma żaden magazyn wędkarski. ;)

Miło mi że tak wysoko oceniasz moje opowiadania tylko czy nie szkoda miejsca w magazynie na ich zamieszczanie ? Wg mnie w magazynie powinna być wiedza wyłącznie fachowa .
Pozdrawiam - Gienek

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #3 dnia: 27.11.2016, 11:11 »
Mogę opisać moją ulubioną ostatnio metodę LIFT METHOD jeśli chodzi o spławik. Recenzja - mogę pokusić się o zamieszczenie swojej z Daiwa Ninja 3000... nie wiem co Wy na to.

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #4 dnia: 27.11.2016, 11:32 »
I myślę, że powinno się znaleźć miejsce na "opowiadanie - opowiadanie" (np. Druida), nie tylko relację. To byłoby coś, czego nie ma żaden magazyn wędkarski. ;)

Miło mi że tak wysoko oceniasz moje opowiadania tylko czy nie szkoda miejsca w magazynie na ich zamieszczanie ? Wg mnie w magazynie powinna być wiedza wyłącznie fachowa .

Moim zdaniem, taka odskocznia od "fachowych porad" powinna się w magazynie znaleźć ;)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #5 dnia: 27.11.2016, 13:36 »
Mogę opisać moją ulubioną ostatnio metodę LIFT METHOD jeśli chodzi o spławik. Recenzja - mogę pokusić się o zamieszczenie swojej z Daiwa Ninja 3000... nie wiem co Wy na to.
Ja jestem na tak.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #6 dnia: 27.11.2016, 13:43 »
Ja jestem w trakcie obmyślania... zestawu methodowego pod tyczkę (od Grudnia zaczynam budować pierwsze zestawy). Jeśli coś z tego wyjdzie, mogę coś "naskrobać"

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem w Polsce :-X
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #7 dnia: 28.11.2016, 08:37 »
Panowie, artykuły jak najmilej widziane. Opowiadanie Gienka również myślę zapodać, ale trzeba czekać na dane z drukarni. Niestety, pojemność jest ograniczona, ale wersja on-line może być obszerniejsza ;)

Co do recenzji. Muszę zobaczyć jak będzie ze sponsoringiem. Tutaj może być recenzja sponsora.
Lucjan

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Magazyn SiG styczeń 2017 - artykuły
« Odpowiedź #8 dnia: 28.11.2016, 08:47 »
Podobają mi się dobrane tematy, warto opisać łowisko Pod Borem, zresztą inne sprawdzone łowiska też.