Autor Wątek: (S) Exceler 4000-C, Daiwa 17 GS4000 LTD, Picker Windcast, CASTIZM 13,6 ft/ 100 g  (Przeczytany 1390 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Mały remanent w wędkarskiej "szafie", do sprzedaży kilka nieużywanych a nowych pozycji:

Kołowrotek Daiwa Exceler LT 4000-C nowy, nieużywany w oryginalnym pudełku z polskiej dystrybucji. Gwarancja do lutego 2021r.
1szt. 250/szt, koszty przesyłki pokrywam.



Kołowrotek DAIWA 17 GS4000 LTD Przedni hamulec (nowy) gwarancja, kupiony luty 2019 w Angling Direct
opis: https://www.olx.pl/oferta/kolowrotek-daiwa-17-gs4000-ltd-przedni-hamulec-nowy-gwarancja-CID767-IDAkaHu.html
Dla Kolegów Forumowiczów cena: 270zł (przesyłka po mojej stronie)



DAIWA CASTIZM Feeder 390/100g 13,6Ft/ 100g 4,12m (Nowy Model) Nowa, nieużywana z pokrowcem do transportu wędki z kołowrotkiem.
Zakupiona w sklepie wędkarskim Angling Direct listopad 2018 , gwarancja do 2020 (dowód zakupu i przesyłki).
Cena 600 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt). Przesyłka w Tubie znacznie droższa (takie ceny i warunki dyktują firmy kurierskie)




DAIWA Windcast Picker 270/30 nowy (gwarancja) MODEL 2018/2019 Wędka nowa, nieużywana Kupiona w Polsce Luty 2019, gwarancja do 2021 (dowód zakupu) Cena 200 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt)
Pół-paraboliczny blank ekstremalnie lekkich, doskonale wykończonych wędek Windcast Picker bardzo dobrze ładuje się także podczas zarzucania lekkimi zestawami umożliwiając posyłanie ich na znaczne odległości.
Drgająca szczytówka pokazuje każde najdrobniejsze skubnięcie i świetnie amortyzuje nagłe ucieczki zaciętej ryby.
Duża moc blanku umożliwia twardą walkę także z dużymi przeciwnikami i "bonusami"
DANE TECHNICZNE:
- Wysokiej jakości blank z włókna węglowego
- Uchwyt kołowrotka Fuji
- Przelotki Titanium Oxyd
- 2 Drgające szczytówki
- Wysokiej jakości rękojeść z korka AAA z zakończenie EVA
WINDCAST PICKER
DŁUGOŚĆ: 2,70 m
CIĘŻAR WYRZUTU: do- 40 g
DŁUGOŚĆ TRANSPORTOWA:141 cm
ILOŚĆ SEKCJI: 2+2
WAGA: 155 g
POKROWIEC
   Sprzedane !

DAIWA Windcast Picker 300/30 nowy (gwarancja) MODEL 2018/2019 Wędka nowa, nieużywana Kupiona w Polsce Luty 2019, gwarancja do 2021 (dowód zakupu). Cena 220 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt):
Opis Pickera jak powyżej +
DŁUGOŚĆ: 3,00 m
CIĘŻAR WYRZUTU: do- 40 g
DŁUGOŚĆ TRANSPORTOWA:156 cm
ILOŚĆ SEKCJI: 2+2
WAGA: 170 g
POKROWIEC
  Sprzedane!
 
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Oj szkoda, że ten Cast'izm to nie 11,6 ft lub 12,6 ft :(
Pozdrawiam,
Maciek

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
A ja mam doła bo miesiąć temu kupiłem nowego pickera i bym na 100% wziął tego 3,0. Ale kolejny mi niepotrzebny...

Offline Bułkowski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Lokalizacja: Warszawa

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Mały remanent w wędkarskiej "szafie", do sprzedaży kilka nieużywanych a nowych pozycji:

Kołowrotek Daiwa Exceler LT 4000-C nowy, nieużywany w oryginalnym pudełku z polskiej dystrybucji. Gwarancja do lutego 2021r.
1szt. 250/szt, koszty przesyłki pokrywam.



Kołowrotek DAIWA 17 GS4000 LTD Przedni hamulec (nowy) gwarancja, kupiony luty 2019 w Angling Direct
opis: https://www.olx.pl/oferta/kolowrotek-daiwa-17-gs4000-ltd-przedni-hamulec-nowy-gwarancja-CID767-IDAkaHu.html
Dla Kolegów Forumowiczów cena: 270zł (przesyłka po mojej stronie)



DAIWA CASTIZM Feeder 390/100g 13,6Ft/ 100g 4,12m (Nowy Model) Nowa, nieużywana z pokrowcem do transportu wędki z kołowrotkiem.
Zakupiona w sklepie wędkarskim Angling Direct listopad 2018 , gwarancja do 2020 (dowód zakupu i przesyłki).
Cena 600 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt). Przesyłka w Tubie znacznie droższa (takie ceny i warunki dyktują firmy kurierskie)



DAIWA Windcast Picker 270/30 nowy (gwarancja) MODEL 2018/2019 Wędka nowa, nieużywana Kupiona w Polsce Luty 2019, gwarancja do 2021 (dowód zakupu) Cena 200 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt)
Pół-paraboliczny blank ekstremalnie lekkich, doskonale wykończonych wędek Windcast Picker bardzo dobrze ładuje się także podczas zarzucania lekkimi zestawami umożliwiając posyłanie ich na znaczne odległości.
Drgająca szczytówka pokazuje każde najdrobniejsze skubnięcie i świetnie amortyzuje nagłe ucieczki zaciętej ryby.
Duża moc blanku umożliwia twardą walkę także z dużymi przeciwnikami i "bonusami"
DANE TECHNICZNE:
- Wysokiej jakości blank z włókna węglowego
- Uchwyt kołowrotka Fuji
- Przelotki Titanium Oxyd
- 2 Drgające szczytówki
- Wysokiej jakości rękojeść z korka AAA z zakończenie EVA
WINDCAST PICKER
DŁUGOŚĆ: 2,70 m
CIĘŻAR WYRZUTU: do- 40 g
DŁUGOŚĆ TRANSPORTOWA:141 cm
ILOŚĆ SEKCJI: 2+2
WAGA: 155 g
POKROWIEC
   Sprzedane !

DAIWA Windcast Picker 300/30 nowy (gwarancja) MODEL 2018/2019 Wędka nowa, nieużywana Kupiona w Polsce Luty 2019, gwarancja do 2021 (dowód zakupu). Cena 220 + koszty wysyłki ok.25zł (można zamówić kuriera na własny koszt):
Opis Pickera jak powyżej +
DŁUGOŚĆ: 3,00 m
CIĘŻAR WYRZUTU: do- 40 g
DŁUGOŚĆ TRANSPORTOWA:156 cm
ILOŚĆ SEKCJI: 2+2
WAGA: 170 g
POKROWIEC
   Sprzedane !

Kołowrotek Daiwa Exceler LT-4000-C został tylko 1
Daiwa Windcast Picker 2,70 - Sprzedany
Daiwa Windcast Picker 3,00 - Sprzedany
DAIWA CASTIZM Feeder 390/100g 13,6Ft/ 100g 4,12m  Sprzedany
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek