Autor Wątek: Czosnkowe kulki proteinowe  (Przeczytany 8272 razy)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Czosnkowe kulki proteinowe
« Odpowiedź #15 dnia: 14.02.2018, 22:29 »
Czy ktoś używał może Oozing czosnkowy z Sonubaits z serii Barbel  & Carp? Mam go jak również drugi - pikantna kiełbasa. Moje pytanie- czy to normalne, że Oozing czosnkowy ma dużo mniej intensywny zapach niż ten o smaku kiełbasy?
Normalne ale Oozing czosnkowy jest mega skuteczny ale już oozing pikantna kiełbasa to lipa straszna.

Sebek, u mnie Oozing pikantna kiełbasa w większym rozmiarze robi robotę szczególnie w nocy + kiełbaska PVA. Natomiast te same pellety 12 mm w ogóle. A wykupiłem ostatnie egzemplarze i mam jeszcze 4 oryginalnie zamknięte pudełka.

Oozingi ser/czosnek to generalnie dobra przynęta i u mnie wabi karasie.
Pozdrawiam Seba

Offline Sebek Francja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez wędki czuję się jak nie facet
    • Wędkarstwo Francuskie
  • Lokalizacja: Reims
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Czosnkowe kulki proteinowe
« Odpowiedź #16 dnia: 14.02.2018, 22:54 »
Czy ktoś używał może Oozing czosnkowy z Sonubaits z serii Barbel  & Carp? Mam go jak również drugi - pikantna kiełbasa. Moje pytanie- czy to normalne, że Oozing czosnkowy ma dużo mniej intensywny zapach niż ten o smaku kiełbasy?
Normalne ale Oozing czosnkowy jest mega skuteczny ale już oozing pikantna kiełbasa to lipa straszna.

Sebek, u mnie Oozing pikantna kiełbasa w większym rozmiarze robi robotę szczególnie w nocy + kiełbaska PVA. Natomiast te same pellety 12 mm w ogóle. A wykupiłem ostatnie egzemplarze i mam jeszcze 4 oryginalnie zamknięte pudełka.

Oozingi ser/czosnek to generalnie dobra przynęta i u mnie wabi karasie.
A to bardzo Ciekawe, a może chcesz się pozbyć tych dwunastek?

Offline erwin_f

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 3
Odp: Czosnkowe kulki proteinowe
« Odpowiedź #17 dnia: 15.02.2018, 10:07 »
Czy ktoś używał może Oozing czosnkowy z Sonubaits z serii Barbel  & Carp? Mam go jak również drugi - pikantna kiełbasa. Moje pytanie- czy to normalne, że Oozing czosnkowy ma dużo mniej intensywny zapach niż ten o smaku kiełbasy?
Normalne ale Oozing czosnkowy jest mega skuteczny ale już oozing pikantna kiełbasa to lipa straszna.
Już się zastanawiałem czy dostałem jakieś zleżałe te Oozingi. Heh może dosypać czosnku granulowanego dla zapaszku do pudelka? :P

Offline rive

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Czosnkowe kulki proteinowe
« Odpowiedź #18 dnia: 26.04.2018, 19:57 »
Używałem osobiście dumbellsów czosnkowych od MS Range i jak karpiki już podchodziły to same 3+. Bączki się nie wieszały tak jak na inne przynęty, opinia na przestrzeni roku, na każdym z łowisk to samo :)