Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Zanęty / Odp: Ziarna na karpia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez katystopej dnia 22.04.2024, 21:31 »
Ciecierzyca, turboskuteczna na karpie :) kup 10kg, będzie wtedy 24kg gotowego ziarna. Moczysz dobę, 30min gotujesz od momentu wrzenia, odcedzasz, studzisz, pakujesz jak tam chcesz.
12
Zanęty / Ziarna na karpia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia 22.04.2024, 20:41 »
Witam 8 maja jedziemy na uroczysko karpiowe a jak wiadomo nie można tam zanęcać kukurydzą.

Czytałem tu na forum o Soi i na pewno postawie na 5kg, mamy orzech tygrysi, konopie i rzepik ale to klasyki :)

Chciałem kupić jeszcze coś, myślałem o grochu, i łubinie ewentualnie Sorgo, korzystaliście z takich ziaren ? jak je przygotowaliście ? Np widzę że łubin jest w kilku odmianach.
13
Giełda / Odp: [K] kupię Kołowrotek TEAM FEEDER byDome Fine Carp 5000
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andrzejm dnia 22.04.2024, 20:37 »
Przepraszam Cię kolego ale chyba go sprzedałem z którymś kijem.
Nie mogę go znaleźć.
Rozumiem. Zdarza się. :)
14
Aplikacje / Nowa aplikacja wędkarska - Fiszi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Amurak dnia 22.04.2024, 20:21 »
🎣 Witajcie, Forumowicze! Mam gorącą nowinę do podzielenia się z Wami! 🌟 Po roku ciężkiej pracy, z dumą prezentuję Wam nasz najnowszy projekt - aplikację wędkarską FISZI :narybki:

FISZI to nie tylko kolejna aplikacja, to prawdziwe dzieło stworzone przez wędkarzy dla wędkarzy. Niektórzy z Was już mieli okazję uczestniczyć w testach i dzielić się cennymi pomysłami, za co serdecznie dziękuję! Dziś serdecznie zapraszam Was do dołączenia do naszej społeczności FISZI.

Co znajdziecie w naszej aplikacji? Oto tylko niektóre z funkcjonalności, które przygotowaliśmy dla Was:

- Porady: Tworzone przez doświadczonych wędkarzy, oferujące cenne wskazówki dotyczące różnych technik wędkarskich.
- Giełda: Możliwość sprzedaży i zakupu produktów wędkarskich, zapewniająca łatwy dostęp do potrzebnego sprzętu.
- Relacje z wody: Podziel się swoimi wędkarskimi przygodami, opisując swoje wyprawy i łowiska, które odwiedziłeś.
- Forum: Miejsce, gdzie możesz dyskutować, zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi wędkarzami.
- Mapa łowisk: Interaktywna mapa z oznaczeniem łowisk w całej Polsce, z podziałem na łowiska komercyjne i PZW. Jeśli brakuje jakiejś lokalizacji, z przyjemnością ją dodamy!
- Rozpoznawanie ryb: Przesłanie zdjęcia ryby pozwoli nam zidentyfikować jej gatunek dzięki sztucznej inteligencji.
- Chat: Możliwość komunikacji z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym.
- Twój profil: Dostosuj swój profil dodając zdjęcia oraz linki do swoich social mediów, aby promować swoją pasję wędkarską.

Dołącz już teraz do społeczności FISZI! 🚀🐟
 
Uprzedzając pytania:

1. Czy trzeba się rejestrować? Tak trzeba się zarejestrować aby móc korzystać z aplikacji
2. Czy jest dostępna aplikacja mobilna? Jeszcze nie, prace nad aplikacją mobilną trwają, można aktualnie wejść na stronę i korzystać z nią w pełni na telefonie ale w sklepach jej nie ma (można sobie tą stronę przypiąć do ekranu głównego w telefonie i działa to bardzo fajnie)
3. Czy aplikacja jest darmowa? Na ten moment przez pierwszy rok jest całkowicie darmowa, później możliwe, że przedłużenie subskrypcji będzie płatne za jakieś niewielkie pieniądze w celu utrzymania aplikacji jak i wynagradzania twórców (prawdopodobnie zostanie to zniesione ponieważ liczymy na inne formy monetyzacji aplikacji w przyszłości)
4. Czy są reklamy? Nie ma żadnych irytujących reklam

Zapraszam do rejestracji :)

Link do aplikacji: https://www.fiszi.pl/home/

15
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia 22.04.2024, 20:19 »
16
Wspólne wyprawy / Wspólne wędkowanie Bielsko-Tarnów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antoni dnia 22.04.2024, 19:59 »
Witam wszystkich,
szukam kompana do wyjazdów na rybki :) Jestem z Bielska ale upodobałem sobie wędkowanie na rzekach (głównie Wisła) okręgu Tarnów. Pewnie ktoś powie po co tak daleko... można bliżej... Pewnie tak :) mnie bardzo się tam podoba, nie jestem mięsiarzem, jadę aby odpocząć, zrelaksować się. Łowię na grunt, feder. Przeważnie jeżdżę na dwa, rzadziej na trzy dni. Jeśli byłby ktoś chętny na wędkowanie zapraszam.
17
Giełda / Odp: (K)Wędki pod alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbigniew Studnik dnia 22.04.2024, 19:44 »
Każdy feeder nada się pod alarmy.
18
Giełda / Odp: (K)Wędki pod alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomasz 38 dnia 22.04.2024, 19:44 »
Dziekuje za odpowiedzi :thumbup:Korumy niestety odpadaja powód to transport tych kijaszków.Znacie może coś apodobnego ale w 3 składach.
Popatrz sobie na serię Korum opportunist XTND ,w zanadrzu są jeszcze typowe kije karpiowe jak Np Nash Dwarf,Sonik xtractor ,albo stalkery dwuskłady 10 ft czy 9 ft :beer:
19
Sprzęt / Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia 22.04.2024, 19:34 »
20
Giełda / Odp: (K)Wędki pod alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adikos dnia 22.04.2024, 19:21 »
Dziekuje za odpowiedzi :thumbup:Korumy niestety odpadaja powód to transport tych kijaszków.Znacie może coś apodobnego ale w 3 składach.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10