Autor Wątek: Łowisko Całowanie  (Przeczytany 19468 razy)

Offline PrzemekM

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piaseczno
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #60 dnia: 24.06.2019, 21:15 »
aleś pomógł!!!

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #61 dnia: 25.06.2019, 01:29 »
Na całowaniu padło chyba sporo ryb. Wyniki o około 1/3 gorsze niż rok temu na dużym stawie. Byłem tam już kilkukrotnie w tym roku i jest wyraźnie gorzej. Na stawie be z wyspy są w tym roku o dziwo ryby ale bardziej takie do 1,5 kilo.
Tomek

Offline PrzemekM

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piaseczno
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #62 dnia: 25.06.2019, 12:28 »
Tomek, jaka głębokość jest na zbiorniku całowanie???

pozdrawiam
Przemek

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #63 dnia: 13.07.2019, 16:04 »
Byłem dziś na Całowaniu . Pierwszy karpik na komercji złowiony 4,5 kg (MMM Dark + Rigners Chocolate Orange).  . Ale, tylko jeden, dwa brania  i reszta nic. Powoli się wkręcam i czuję, że to nie pierwszy mój wypad na komercję, ale chyba już jednak na inną. Moja opinia:

Na plus
- duże dwie wanny, dobre do ćwiczenia rzutów.
- okolica w oddali od dróg itp. Całkiem cicho i przyjemnie
- dno raczej bez większych zawad
- ogółem czułem się dosyć luźno a to lubię w każdym łowisku (dlatego chyba tak się opierałem nad Okoniem bo tam ciasno jak w tramwaju w poniedziałek z rana).

No dobra, to tyle z plusów
- wanny duże i dojazdu nie ma do stanowisk. Swój wózek lub taczka na miejscu bo się można zachetać.
- brak ponumerowanych stanowisk. To z jednej strony zaleta bo jest dużo miejsca, z drugiej strony każdy rzuca gdzie chcę :)
- wysokie skarpy, bez wiaderka na sznurku, gimnastyka aby nabrać wody do zanęty :) Miałem brzuch pokłuty pokrzywami ;)
- dzwoniłem parę dni wcześniej i Pan nie powiadomił, że na stawie z wyspą będą zawody karpiarzy. Tak bym tam nie pojechał bo zależało mi na zbiorniku z większą rybą. Duży minus!
- mało ryb na stawie bez wyspy. Rozmawiałem ze stałymi bywalcami i pomimo, że ryba słabo dziś brała (u karpiarzy też bez rewelacji, sygnalizatory milczały głownie), to i tak mówili, że wyniki bardzo słabo od dłuższego czasu. Ryba niewielka na małym stawie nr 1. Na dwójce można i 10 pyknąć i tam bym się dzisiaj sadził (żeby nie zawody!).
- jeden toi toi przy parkingu. Krzaki nasze a bywają tak gęste (taki parawan np. pokrzyw), że nie wiem jak Panie miałyby załatwiać tam potrzeby. To dosyć duży minus. Przynajmniej dwa toi toie jeszcze tam powinny stanąć.

To tyle z mojej strony. Może się przełamie i pojadę na dwójkę, ale dopiero za jakiś czas. Będę dalej odkrywał komercje.

Może gdybym pojechał na dwójkę, to bym miał inną wizję.

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #64 dnia: 13.07.2019, 22:10 »
Tak staw bez wyspy to totalna beznadzieja, cena za wędkowanie tam powinna wynosić 10 zł max.
Staw z wyspą jest lepszy jednak w tym roku na kilka wyjazdów notuje wyniki o około 30% gorsze niż rok temu.
Prawda jest taka ze w okresie zimowym nikt o to łowisko nie dba i pada sporo ryb.
W tym sezonie przez dwa miesiące po otwarciu pływały tam jeszcze zdechłe karpie po zimie, zaczęły nawet pleśnieć/porastać glonami.

Niestety łowisko jest na równi pochyłej w dół.
Lubiłem je bo jako jedno z nielicznych pozwalało na dalekie zarzucanie, ale niestety sprawy nie idą ku dobremu.
Tomek

Offline Medunamun

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Klub Mazowsze
  • Lokalizacja: WPR
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #65 dnia: 29.09.2019, 21:25 »
Odświeżam temat. Był ktoś tam może ostatnio? Zmieniło się coś? Robię mgliste plany na wypad w przyszły weekend :)
Pozdrawiam :)

Konrad, Feeder Klub Mazowsze

PB: karp 9,07 kg, Łowisko Kamień

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Łowisko Całowanie
« Odpowiedź #66 dnia: 12.06.2022, 19:50 »
Kolejny kotlet lub złota łopata.
Czy jest szansa na przyjemne wędkowanie i nadzieja na branie?