Ankieta

Co mam zrobić z takimi ludźmi? No co???

Tak, przyjmować
7 (7.5%)
Nie, odrzucać
86 (92.5%)

Głosów w sumie: 90

Głosowanie skończone: 21.02.2018, 20:49

Autor Wątek: Dylemat zlotowy  (Przeczytany 11608 razy)

Offline Szymeq

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 463
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • C&R!
  • Lokalizacja: Przywidz
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #30 dnia: 16.02.2018, 22:40 »
Pamiętajmy aby nie wrzucać wszystkich do jednego wora..  ;)

Powiedziała matka, mordując swoje ósme dziecko :P

:D
Pozdrawiam, Szymeq ;)


Offline Dyrek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Alwernia
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #31 dnia: 16.02.2018, 22:58 »
Moje skromne zdanie jest takie, że już w założeniach zlotu powinno się pojawić np. kryterium minimum 12 miesięcy na forum  (co do ilości postów to mam poważne wątpliwości - czy 200 postów typu :fish: lub :D,  OK, czy tym podobnych, znaczy więcej niż kilka porad, recenzji czy konkretnych wypowiedzi?) a poza tym :

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #32 dnia: 16.02.2018, 23:02 »
Cv, życiorys, list polecajacy z pzw bo komerchy sa fopa.., zdjecie że ty to ty...
A i telefon do żony jak by ktoś był niegrzeczny.

Ps. Choć nigdy nie bylem na zlocie i tak czuje sie wsrod was jak w rodzinie. :beer:
Maciek

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #33 dnia: 16.02.2018, 23:07 »
Myślę, że wszystkim podstępnym obieżyświatom, którzy wpraszają się na wszystkie zloty wędkarzy, chorych na świerzb, zbieraczy motyli, miłośników Ipswich itp. trzeba zagrozić tym:



„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #34 dnia: 16.02.2018, 23:16 »
Uważam, że takie osoby powinno się odrzucić.

Najważniejszą kwestią jest jednak "pojemność" łowiska.
Dużo osób już tam wędkowało, zna sytuację z wcześniejszego zjazdu na tym łowisku.
Należy określić jakieś ramy ( ilościowe) i w tych granicach się poruszać.

Jeśli liczba chętnych będzie większa niż "pojemność" przyjdzie czas na trudne decyzje.
Wtedy decyzje niech podejmie administracja, na podstawie stażu i wkładu w forum.
Liczba postów nie powinna tu być decydująca, nie każdy często się wypowiada.
Można rzadko a mądrze, a to jest z pewnością wartość.
Póki co mogą te osoby "wylądować" na liście rezerwowej.

Określenie ram czasowych na deklarację przyjazdu, powinno zmobilizować chętnych.
Jeśli ilość chętnych będzie dużo wyższa niż możliwości logistyczne łowiska, to powinno być sygnałem
na przyszłość by szukać innego łowiska.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #35 dnia: 16.02.2018, 23:16 »
Nie no, to są przecież jakieś jaja.
Gościu 0 postów i rezerwuje trzy miejsca na zlot :facepalm:

Spoko. Przyjadą sobie takie Bazyle czy inne mordy, które stąd z hukiem, często po kilka razy wyleciały i rozpieprza nam wszystko w drobny mak. Bo lubią wkurzać innych. To takie fajne jest.
Albo sobie przyjadą handlarze używanym sprzętem z OLX. Dają, to bierzemy. Frajerów siać nie trzeba.

A teraz na poważnie.
Przy wejściu powinna być lista wstępu. To jest zlot dla znajomych z forum i koniec.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #36 dnia: 16.02.2018, 23:34 »
Myślę, że wszystkim podstępnym obieżyświatom, którzy wpraszają się na wszystkie zloty wędkarzy, chorych na świerzb, zbieraczy motyli, miłośników Ipswich itp. trzeba zagrozić tym:

Zakon Rycerzy Łazarza. Szlachta opiekująca się umierającymi a i tak szli na wojnę. Rycerze poświęcenia i Honoru.
Arek

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #37 dnia: 16.02.2018, 23:41 »
Był sobie kiedyś jeden z pierwszych zlotów fanów autodetailingu w Polsce. Wchodził kto chciał. Zginęło kilka wosków po kilka stówek za sztukę.
Tak tylko piszę.
Podbijam post bo ważny!
I dołączam do szanownego chujostwa. :D
Uzależniony od wędkarstwa

Offline nocnytramwaj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska / Oleśnica
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #38 dnia: 16.02.2018, 23:49 »
Cześć. Jestem nowy forumowiczem i rozumiem Wasze rozterki i dylematy moralne kogo przyjąć, a kogo odrzucić na zlocie. Rozumiem, że zlot to pewnego rodzaju nagroda za czas spędzony na forum, za wkład w jego rozwój, za wymianę zdań i opinii na różne tematy. W końcu to świetna impreza, gdzie można powędkować, napić się wódki z kolegą z drugiego końca kraju, wymienić opinie na temat sprzętu, zwyczajnie pobyć ze sobą. Tak jak napisałem jestem "nowy" i pewnie nie pojawię się na zlocie z powodu braku miejsca, czasu, forumowego CV - powodów może być wiele. Niemniej jak najbardziej Was popieram i uważam, że na zlot trzeba sobie zasłużyć...  Pozdrawiam

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #39 dnia: 16.02.2018, 23:54 »
Straszna nietolerancyjność na tym forum panuje. Obrzydliwość!!!! BRRRR.....  ;) ;) ;)
A może ten co nie wypowiadał się na forum ma wadę klawiaturowej wymowy, a może jest nieśmiały...? Może też być nieobeznany z tajnikami wędkarstwa, ale to nie może wykluczać go z wędkarskiej społeczności. Jeśli jednak tak by było, świadczyłoby to, że jest  ona ksenofobiczna (społeczność, rzecz jasna). (żeby była jasność: jestem pierwszym ksenofobem)
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #40 dnia: 17.02.2018, 00:05 »
Ja na przykład nie jestem super aktywny na forum, mimo to zaglądam tu od dłuższego czasu i to chyba co dzień. Byłem na 3 zlocie , poznałem twarze które się tu wypowiadają dzięki czemu " lepiej się ich czyta".  Są też miłe wspomnienia. Mam zamiar też być na 4 zlocie. Uważam że nie powinno zabraknąć miejsca  dla podobnych uczestników forum. Chyba znajdzie się dla mnie miejsce?? :P  Od któregoś zlotu trza zacząć ten maraton ;) No ale takie osoby o których jest ankieta ja mówię stanowczo nie! 
Paweł

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #41 dnia: 17.02.2018, 00:44 »
Straszna nietolerancyjność na tym forum panuje. Obrzydliwość!!!! BRRRR.....  ;) ;) ;)
A może ten co nie wypowiadał się na forum ma wadę klawiaturowej wymowy, a może jest nieśmiały...? Może też być nieobeznany z tajnikami wędkarstwa, ale to nie może wykluczać go z wędkarskiej społeczności. Jeśli jednak tak by było, świadczyłoby to, że jest  ona ksenofobiczna (społeczność, rzecz jasna). (żeby była jasność: jestem pierwszym ksenofobem)
Bardzo Mi jest przykro Darku. Wychodzi, ze raczej na zlotach najbliższych, nie będzie dla Mnie zaszczytem, uścisnąć Twej dłoni. Cokolwiek wpisałem źle, to nieuctwo.  Trochę, a nawet bardzo, Mi szkoda. Przyznaję wobec. Zagubiłem się w? Chyba we wszystkim. Do wielu spraw już tu nie mam szans dorosnąć. A może już sam siebie nie rozumiem? :facepalm: Przepraszam w tym momencie przyjaciół i wrogów na forum. Za prosty jestem by czytać czasem cokolwiek tutaj. To nie sarkazm. To prawda, Moja. Dla prostego, normalnego członka PZW. Płacacego składki od niemal 40 lat i chcącego tylko po pracy powędkować? Robi się tu za ciasno. Nie wypisuję się a wyłączam. Wiem. Macie to w poważaniu. Jak by co? Szanuję wiedzę, znajomość przepisów i chęć walki o lepsze jutro. Do Zobaczenia nad lepszymi wodami. W tej walce, nie umiem Wam pomóc :thumbup: :thumbup: :thumbup: Podpiszę się pod każdą, zdrowo rozsądkową petycją i ustawą. Do zobaczyska Panowie i Panie. Będę zagłądał nie wypowiadał. Wielu, kamień z serca ;) Subiektywnie napisałem, dla krytykantów. :beer:Powodzenia! Szczerze. No i więcej wpisów w tematyce i technice. :bravo: :bravo: :bravo:
Arek

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #42 dnia: 17.02.2018, 07:07 »
Normalnie jak Masoni..... Wiadomym jest że każdy kiedyś zaczyna, być może wielu nowych koleżanek i kolegów zarejestrowało się, gdyż dobrze im się czytało forum, lub znaleźli tu coś czego nie ma nigdzie indziej, i postanowili dołączeyć do “normalnych” a nie po to by rozpierduchę robić, wiadomo są wyjątki i nikt nie chce takich wariatów koło siebie i mogę się założyć,  iż nowe/nowi forumowicze podzielaja to zdanie. Należy zrozumieć podstawę tego zamieszania czyli ilość miejsc... z gumy nie ma łowisk a nam na zloty raczej woda potrzebna a nie pole, jak pokazał przykład z roku ubieglego - sporo absencji... Coż nowe/nowi forumowicze skoro są z nami to co do zasady winni zrozumieć, iż cokolwiek sie wydaży ma na celu dobro ogółu i nie ma co się obrażać, zapytam czy chcemy robić identyfakory i wynajmować firmę ochroniarską aby plątała sie pod nogami? No chyba luz psychiczny i atmosfera uczzieka wtedy?  Czy się mylę?

Słońca Życzę

Słońca życzę

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #43 dnia: 17.02.2018, 08:03 »
Chyba się po innych forach wędkarskich "przejdę" i dam cynk, że jest zlot wędkarzy. Żeby brali wiaderka, kolegów i teściowe i wpadali.
I po łowiskach plakaty rozwieszę...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dylemat zlotowy
« Odpowiedź #44 dnia: 17.02.2018, 08:26 »
Chyba się po innych forach wędkarskich "przejdę" i dam cynk, że jest zlot wędkarzy. Żeby brali wiaderka, kolegów i teściowe i wpadali.
I po łowiskach plakaty rozwieszę...

Michał leć. Ja dam cynk rybakom. Niech wezmą trochę sieci. ;)
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.