Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41013 razy)

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #585 dnia: 12.07.2018, 16:04 »
No jestem w delikatnym szoku. Jak już ktoś wcześniej wspomniał będzie się działo, oj będzie ;D. Nic nie mam do Brzęczka, ale na prowadzenie reprezentacji to chyba za wcześnie.
Adam

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #586 dnia: 12.07.2018, 18:40 »
Boniek wybrał bezpieczne rozwiązanie, będzie miał wpływ na wszystko a gdy po raz kolejny nasze orzełki nic nie pokażą kozioł ofiarny będzie jeden - młody niedoświadczony trener .
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #587 dnia: 12.07.2018, 19:03 »
Boniek wybrał bezpieczne rozwiązanie, będzie miał wpływ na wszystko a gdy po raz kolejny nasze orzełki nic nie pokażą kozioł ofiarny będzie jeden - młody niedoświadczony trener .

Nie myśl tylko, proszę, że się Ciebie czepiam  :beer:

Więc... Azaliż i tudzież... W mojej ocenie Boniek takim wyborem kładzie własną szyję na pieńku. Zauważcie - nie było audiotele, sms-ów, sond itp., tylko wskazanie palcem przez Pana PZPN. Wskazanie, po którym większości osób szczęki gruchnęły o beton. Gdyby wskazał typowanego przez media trenera z zagranicy, większość by przyklasnęła, a gość miałby alibi. A tu mamy wybór, którego nawet buki nie brały pod uwagę.
Jak nie pójdzie, to wszyscy wybaczą trenerowi, bo nie miał doświadczenia, ale nie odmówił prezesowi, no i że może za parę lat będzie dobrym kandydatem. A koledze Prezesowi inni koledzy pomogą w jego wyp... ze stołka.

Ponieważ Zibi jest zbyt inteligentnym człowiekiem, żeby nie zdawać sobie z tego sprawy i nie umieć planować długofalowo, to ja tu czuję drugie dno, jakiś plan. Mam koncepcję co prawda, ale to tylko domysły.

Jest jeszcze opcja najprostsza - Brzękol się sprawdzi, a Zibi to wie. Tę wybieram  :)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #588 dnia: 12.07.2018, 19:08 »
Zapomniałeś o jednym najważniejszym, Brzeczek wie o wszystkich nieprawidłowościach w PZPN i będzie siedział cichutko a taki trener zagraniczny w pewnym momencie mógłby nie wytrzymać i chlapnąć coś i bay bay Prezesie , takie jest moje zdanie. Tym wyborem Boniek więcej zyskuje niż traci.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #589 dnia: 12.07.2018, 19:18 »
To prawda. Choć mimo wszystko uważam, że za Bońka PZPN przestało być PZW polskiej piłki. Pewnie wiele jest do zrobienia, ale chociaż PR jest na poziomie.

Stajnie sprząta się albo regularnie, albo je zamyka na pewien czas, bo gnój wypycha sufit  ;) Boniek sprząta regularnie, zaczynając od naprawy relacji z kibicami.

Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #590 dnia: 12.07.2018, 19:42 »
Tak czytam i sobie myślę że wszyscy mają rację.
Ale moje pytanie brzmi: gdzie jest nasza piłka nożna?

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #591 dnia: 12.07.2018, 19:59 »
Nasza piłka jest w wielkiej czarnej dziurze a bardziej dosadnie to w d....
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #592 dnia: 12.07.2018, 20:02 »
Nasza piłka jest w wielkiej czarnej dziurze a bardziej dosadnie to w d....
:thumbup:
Adam

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #593 dnia: 12.07.2018, 20:42 »
Na Polsatsport lub ipla jest transmisja Górnika z Zarią, można na żywo zobaczyć jaki jest poziom Polskiej Piłki. Polecam albo nie polecam . :o ???
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #594 dnia: 12.07.2018, 21:36 »
Oglądam od początku. Dzięki Zabrzanom uświadomiłem sobie że muszę wrócić na studia. Mam nadzieję, że jeszcze trwa nabór


Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #595 dnia: 12.07.2018, 21:47 »
Matko Boska Częstochowska !!!!!!! GooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLL :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
  • Reputacja: 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #596 dnia: 12.07.2018, 22:01 »
Matko Boska Częstochowska !!!!!!! GooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLL :)
Bramkarza nie było, że wpadło? :D

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #597 dnia: 12.07.2018, 22:09 »
Odbiło sie od głowy Angulo ( przepraszam była akcja i Angulo ładnie strzelił głową ) ale zaraz górnik dostał drugą żółta karte czyli czerwoną za próbę nabrania sedziego na karnego. Dla mnie ta czerwona kartka to właśnie poziom Polskiej Piłki. Nadmieniam że piłkarze Zarii grali mecz po przejechaniu 20 godzin w autokarze . :o
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #598 dnia: 12.07.2018, 22:12 »
Odnoszę takie wrażenie,że Zbyszek Boniek wybrał Jerzego Brzęczka po to,żeby Polska Reprezentacja,az do czasu kiedy nie wyrośnie nowe pokolenie piłkarzy nie awansowała na żaden Mundial.Myślę,że Zibi wyszedł z założenia,że jak mamy awansować na mistrzostwa i tak się skompromitować jak na obecnych to lepiej podzielić los Włochów i Holendrów na MŚ w Rosji i oszczedzić sobie wstydu :D ;D ;D

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #599 dnia: 13.07.2018, 08:11 »
WTF? Co to za trener? :facepalm: Idealny aby prowadzić juniorów, ale nie reprezentację... Litości! Boniek chyba chce zaoszczędzić kasy i rzeczywiście być sterowniczym kadry, bo będzie miał wiele do powiedzenia.

Polska to chory kraj :( Tu nie ma miejsca na dawanie komuś szansy, tu trzeba konkretnej osoby, faceta a nie kaleson! No ale ktoś spoza kręgu PZPN mógłby się za bardzo szarogęsić, wskazywać na układy i nieprawdłowości. A tutaj trener ma dług wdzięczności do prezesa PZPN i złego słowa o niczym nie powie.

Tak sobie myślę, może u nas nie może być normalnie? Może Polacy mają jakiś bezpiecznik, który nie pozwala robić czegoś w normalny sposób? Bo naprawdę, nie rozumiem wielu rzeczy. Mamy takie PZW, które jest dla działaczy w pierwszym rzędzie później dopiero dla wędkarzy i jest spoko. Mieliśmy ministrów pokroju Macierewicza, Misiewiczów, mamy prezesa co rządzi Polską, obniża pensje parlamentarzystom i twierdzi, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Wszystko stoi na głowie, płka nożna też. Brzęczek trenerem, do k...y nędzy z jakiej niby paki? Co ten gość osiągnął jako trener? Górniki i Widzewy mu trenować ale nie reprezentację >:O
Lucjan