Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1031181 razy)

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #30 dnia: 14.01.2015, 20:27 »
Daiwa Windcast Picker 2,70m  /30g
http://allegro.pl/delikatny-czuly-daiwa-windcast-picker-270-30g-i4993479099.html?ref=mainpage-observed

Dla mnie była by to super oferta bo chce nabyć taki picker ,ale po dłuższym namyśleniu się postawiłem na 3m.
Mateusz

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #31 dnia: 14.01.2015, 20:34 »
jak wolisz kolego, zalezy gdzie poławiasz najczęściej, jak w jakiś szuwarach itp gdzie gałęzie wisza to dobrze coś krótkiego mieć ...
Krzysztof

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #32 dnia: 14.01.2015, 20:39 »
makqq1, tylko nie kupuj sobie od razu dwóch wypasionych Daiw za ponad 200PLN/szt., bo Ci sie koncepcja zmieni :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #33 dnia: 14.01.2015, 20:46 »
hahaha dobre ! :) a juz nie sprzedaż za tyle co kupisz :D
Krzysztof

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #34 dnia: 14.01.2015, 21:35 »
Zastanawiam się po co temu gościowi były dwa pickery kupione za jednym razem , ::)
Pozdrawiam
Jacek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #35 dnia: 14.01.2015, 21:41 »
Daiwa Windcast Picker 2,70m  /30g
http://allegro.pl/delikatny-czuly-daiwa-windcast-picker-270-30g-i4993479099.html?ref=mainpage-observed

Jeżeli cena byłaby 200zł za sztukę i rzeczywiście nie były używane ,to oferta byłaby warta uwagi.
Pozdrawiam
Jacek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #36 dnia: 14.01.2015, 21:43 »
Zastanawiam się po co temu gościowi były dwa pickery kupione za jednym razem , ::)

A widzisz. Są tacy ludzie, którzy nie ogarniają jednego piórka w dupie, a już wsadzają sobie drugie :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #37 dnia: 14.01.2015, 21:46 »
Zastanawiam się po co temu gościowi były dwa pickery kupione za jednym razem , ::)

A widzisz. Są tacy ludzie, którzy nie ogarniają jednego piórka w dupie, a już wsadzają sobie drugie :)

Dobrze że pickery mają cienkie blanki to się zmieszczą  ;D
Pozdrawiam
Jacek

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #38 dnia: 14.01.2015, 21:48 »
Dałem sobie spokój z 2.70 jednak zbiorniki na których wędkuje to większe akweny 3 m będzie ok..no chyba że koncepcja mi się zmieni :P
Mateusz

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #39 dnia: 15.01.2015, 00:24 »
Zastanawiam się po co temu gościowi były dwa pickery kupione za jednym razem , ::)

A widzisz. Są tacy ludzie, którzy nie ogarniają jednego piórka w dupie, a już wsadzają sobie drugie :)
Pewnie mnie z nielubisz ale przeżyję! I tu się kłania wątek ? "Kultura dyskusji w Internecie" Pozdrawiam!
Arek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #40 dnia: 15.01.2015, 07:00 »
Zastanawiam się po co temu gościowi były dwa pickery kupione za jednym razem , ::)

A widzisz. Są tacy ludzie, którzy nie ogarniają jednego piórka w dupie, a już wsadzają sobie drugie :)
Pewnie mnie z nielubisz ale przeżyję! I tu się kłania wątek ? "Kultura dyskusji w Internecie" Pozdrawiam!

A co w tym było niekulturalnego? Nie zauważyłem, żeby autor posta był zbulwersowany wpisem.
Kultura, to nie jest picie sobie z dzióbków. Cięty humor też sie przyda, o ile jest czytelny. Tu nie zauważyłem z tym problemów.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #41 dnia: 15.01.2015, 18:03 »
A nie macie wrażenia że tanie kupowanie na Allegro się już dawno skończyło? Zanim coś zakupię to sprawdzam w moich sklepach na mieście ! A jak jest to cena ta sama jak nie niższa a i przesyłka odpada! Sprawa się komplikuje jak coś trzeba zamawiać ! bo w sklepie czas oczekiwania 2wex! A z sieci 2 dni!
Arek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #42 dnia: 15.01.2015, 18:34 »
Ja używam allegro do szybkiego wyszukiwania produktów lub orientacji w cenach. Choć przyznam, że jest to moje główne centrum handlowe.
Nie lubię sklepów stacjonarnych (tych w moim mieście), bo po pierwsze są zacofane ofertowo zazwyczaj, a po drugie, najważniejsze Panowie sprzedawcy silą sie na takich, co to pozjadali wszystkie rozumy. Jak sie pytam o jakieś wynalazki lub sam chcę coś poeksperymentować, to od razu widzę ich kwaśną minę. Oni się niby znają, a ja nie. W sprawie sprzętu, to w ogóle dramat. Chciałem kupić kiedyś tanią wędkę. Uważam, że droga mi niepotrzebna. I tu był problem, bo usłyszałem teksty, że tanie, to gówno i oni takiego nie sprzedają. U nich najtańszy np. feeder kosztuje 180-200, bo tanie, to gówniane. Tylko, że JA CHCE tanie i gówniane!
Dlatego wole allegro, a do sklepów internetowych jakoś nie zaglądam, sam nie wiem dlaczego.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #43 dnia: 15.01.2015, 18:40 »
Ja używam allegro do szybkiego wyszukiwania produktów lub orientacji w cenach. Choć przyznam, że jest to moje główne centrum handlowe.
Nie lubię sklepów stacjonarnych (tych w moim mieście), bo po pierwsze są zacofane ofertowo zazwyczaj, a po drugie, najważniejsze Panowie sprzedawcy silą sie na takich, co to pozjadali wszystkie rozumy. Jak sie pytam o jakieś wynalazki lub sam chcę coś poeksperymentować, to od razu widzę ich kwaśną minę. Oni się niby znają, a ja nie. W sprawie sprzętu, to w ogóle dramat. Chciałem kupić kiedyś tanią wędkę. Uważam, że droga mi niepotrzebna. I tu był problem, bo usłyszałem teksty, że tanie, to gówno i oni takiego nie sprzedają. U nich najtańszy np. feeder kosztuje 180-200, bo tanie, to gówniane. Tylko, że JA CHCE tanie i gówniane!
Dlatego wole allegro, a do sklepów internetowych jakoś nie zaglądam, sam nie wiem dlaczego.
Choć bym szukał bóg wie jakich argumentów   to muszę się z tobą zgodzić!Standardy naszego handlu jeszcze długo nie nadążą za zachodnimi!Nadal sprzedawca u nas to Pan, a klient wróg najgorszy!Bierz co jest a jak nie to Won! Są swiatełka w tunelu! Ale może moje wnuki lepsze doswiadczenia będą miały!
Arek

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #44 dnia: 15.01.2015, 18:54 »
Jedno jest pewne - nigdy już na Allegro nie kupię wędki a jeśli już to dopłacę by ubezpieczyć przesyłkę. Dlaczego ? Raz kupiłem bata i to z wysokiej półki , wszystko niby cacy , dostałem paczkę po 2 dniach. Długi kartonik owinięty z zewnątrz folią. Rozpakowałem i szok - bat połamany w drobiazgi ! Przyglądnąłem się uważnie  opakowaniu kartonowemu no i znalazłem na nim .....ślady opony . Czyli ktoś ( najprawdopodobniej dostawca) przejechał autem po paczce
Co było dalej ? Wszyscy mnie kompletnie olali !!! Sprzedawca twierdził że sam pakował bat i wszystko było zapakowane właściwie i dziwił się że folia była na zewnątrz bo jej nie dał - a poczta (ona była dostawcą) wykręciła się sianem bo przesyłka była bez podanej wartości i nieubezpieczona ani nie oznakowana odpowiednimi znaczkami ( Uwaga Szkło itp)
Piszę to ku przestrodze

                  Pozdrawiam - Gienek
Pozdrawiam - Gienek