Autor Wątek: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube  (Przeczytany 21239 razy)

Offline GP

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • wędkarzyna
  • Lokalizacja: Warszawa - Ursus
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #15 dnia: 03.09.2018, 12:31 »
1) Wędkarstwo Jedziemy na Ryby - zdecydowanie uwielbiam filmy Dawida, są takie bardzo na luzie, porady przydatne i tak jakoś można poczuć się jak nad wodą, nawet siedząc w pracy
2) Kanał wędkarski LuKa - z tych samych powodów, tylko szkoda, że filmów mniej ostatnio
3) Wędkarska Tuba / Wędkarska przygoda - w dużej mierze z sentymentu, bo to pierwszy kanał jaki odkryłem lata temu. Bardzo piękne kadry i miło się Panów słucha
4) GórekTV - mimo, że jestem feederowcem to wiedza olbrzymia o technikach nęcenia i czasem fajnie pooglądać podboje na zawodach

Pozostałe w przypadkowej kolejności:
- Gliny natura: filmy super, bardzo merytoryczne. Mateusz jest świetnym wędkarzem tylko strasznie głośno zmiksowana muzyka, przez co bez pilota w ręku nie idzie oglądać :)
- Lucio: bardziej dla relaksu (chyba, że jest Stach to wtedy 100% focus), mniej chętnie jak zajarany Dawidek się pojawia
- Fishing Queen: chyba jeszcze mało znany kanał dziewczyny z Mazowsza która łowi na metodę na mazowieckich komercjach z bardzo dużym powodzeniem. Warto śledzić, bo niewiele kanałów jest o metodzie na rodzimych wodach
- Feederowym Szlakiem z Arturem Rodakiem: filmy rewelacja, też trochę muzyka kuje w uszy, ale wiedza i technika jest. Tylko coś mało filmów chyba
- Leszcz.pl: ze względu na kapitalną wiedzę Tomka Horemskiego, którą się dzieli
- Łowcy Mazowsze: bo karpiuchy są :)
- Warmuz Baits: też bardzo dużo wiedzy, chociaż do karpiarstwa nie aspiruję

Zagranicznych nie wymieniam, miały być rodzime. :)

Grzesiek.
Grzesiek
FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #16 dnia: 03.09.2018, 14:19 »
Z polskich kanałów (kolejność przypadkowa):

1) Pyza na swojskich wodach i w lesie – oglądam przede wszystkim dla widoku urokliwych miejscówek. Poza tym facet jest niesamowicie naturalny w tym swoim wędkowaniu i to też mi się podoba, nawet jak mu nic nie bierze i film się dłuży ;).
2) Kanał Górka – oglądam głównie dla relacji z zawodów w Czechach (ech jakie oni mają tam nieprzeżarte wody :( , no i na filmach z Czech jest mało spiętych tyłków wśród wędkującej braci). Kanał Górka oglądam też dla odległościówki (zawsze coś ciekawego podpatrzę).
3) Leszcz.pl – cenne rady T. Horemskiego (ogólnie w przeciwieństwie do Anglii mało jest w Polsce zawodowców udzielających się na youtubie, więc na bezrybiu i rak ryba).
4) Kanał Luka – tutaj nie trzeba chyba tłumaczyć, że jest to pokaźne kompendium wiedzy, no i mamy do czynienia z czymś z czym można się jedynie urodzić, a więc darem prowadzącego, aby tą wiedzę w łatwy i przyjazny sposób przekazać.
5) Glinynatura – flagmanowski kanał na którym jest sporo cennych rad odnośnie taktyki nęcenia, sprzętu itp. Fajnie się to ogląda.
6) Wędkarstwo jedziemy na ryby - masa cennych rad, naturalność autora tego kanału wędkarskiego do mnie przemawia.
7) Wędkarstwo Francuskie – fajnie jest zobaczyć francuskie wody, ale oglądam przede wszystkim dla jaj - lubię to ich luźne podejście, bez spiętego tyłka i ja to kupuję.
8 ) Wędkarski Bzik – kopia Luka ;) , facet też jest niesamowicie naturalny w tym co robi. Przyjemnie się go słucha. Spokojnie mógłby zostać lektorem w bajkach :P
9) Wędkarska Przygoda – dla przyjemnych widoczków, leniwie płynący czas w trakcie oglądania filmików.
10) qrymus rybus - dla przyjemnych widoczków.
11) Wodnik Szuwarek – kolega z forum wrzuca ciekawe filmy podwodne.
12) Karpiowym Szlakiem – dla podkładów muzycznych wzorowanych na filmach Nasha z Alanem Blair’em. Też lubię liquid DnB ;)
13) Corona fishing – dla opowiadań prowadzących.
14) Zaborek wędkarstwo – co tam słychać panie w USA.
15) WładekTV – co tam słychać panie nad Bałtykiem.
16) Kanał B. Bartona – o tym jak nie nęcić ;) Oglądam głównie dla widoczków spławika, no bo przecież nie dla zachwalanych atraktorów.

Innych polskich kanałów raczej nie oglądam.

Nie oglądam np. kanału łowcy Lucia, bo ani to łowca, ani tym bardziej nie znajdę tam cennych rad odnośnie wędkowania, czy też fajnych widoków z łowisk. Jednak muszę przyznać, że podobały mi się filmy ze Stachem (Stachu powinien samemu założyć kanał i zbijać kasiorę ;) ), potem obejrzałem filmy gdzie pojawił się Dawidek i …czar prysł. Na moment spadł mi też iloraz inteligencji jak obejrzałem kanał Dawidek łowca (czy coś w ten deseń), ale potem wszystko wróciło do normy. Uff. Nie przemawia do mnie też ten gość Wędkarski rekin, czy też mały rekin.

Większość kanałów oglądam i tak dopiero zimą, bo wtedy mam więcej czasu na wszystko :P Zagraniczne kanały podam jak znajdę chwilę wolnego, bo jeżeli chodzi o merytoryczną stronę filmów, to znacznie więcej dowiaduje się z zagranicznych filmów, szczególnie jeżeli chodzi o moją ulubioną odległościówkę. Cdn.

Offline Sebek Francja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez wędki czuję się jak nie facet
    • Wędkarstwo Francuskie
  • Lokalizacja: Reims
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #17 dnia: 03.09.2018, 20:30 »
Kurczę od pewnego czasu brak mi czasu :) na oglądanie ale mam także swoje typy.
Zawsze na 1 miejscu był kanał Lucjana bo tyle się z niego nauczyłem, że szooookkk.
Wędkarstwo Sebastian Kowalczyk
Mały Rekin
Wędkarska Pasja
Kiedyś było dużo więcej, ale teraz czas mi nie pozwala.

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy oglądają Nasz prymitywny ale naturalny kanał.
Pozdrawiam Serdecznie

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #18 dnia: 03.09.2018, 20:59 »
Wędkowanie bez gadania - bez spinki, fachowiec w akcji
Wędkarska przygoda - klimat
Tomek Horemski - fajne, edukacyjne podejście
Zanęty Grabowski - trochę za długie te filmy robi, ale zna się na rzeczy

Generalnie mało spławikowców w PL, a zagranicznych rzadko oglądam, bo mi gula skacze...
Gdyby Spławik znad Wisły miał swój kanał, chyba bym z internetu nie wychodził ;), ale się nie zanosi.


Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #19 dnia: 03.09.2018, 21:37 »
Nie będę powielać kanałów z postów wyżej. Brakuje mi kanału FTR. Bardzo fajne filmy. Szkoda, że ostanio nic nie wrzucają :(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #20 dnia: 04.09.2018, 09:27 »
Wędkarski YouTube ostatnio ma coraz więcej do zaoferowania, pojawia się wiele filmów, z których naprawde można się sporo nauczyć i później przemycić wiedzę do własnego wędkowania. Moja lista prezentuje się tak - kolejność przypadkowa:

1. Artur Rodak - feederowym szlakiem z Arturem Rodakiem. Wiedza, kinowy montaż, sama przyjemność oglądania, często siadam z notatnikiem, jak na wykładzie :D dużo cennej wiedzy, ktora z powodzeniem można wykorzystać, zwłaszcza na komercji.

2. Gliny Natura Mateusza Przebiędy - klasyczny feeder w mistrzowskim wydaniu. Wiedza, praktyka, nic tylko czerpać garsciami.

3. Feederbait - kanał skupiający się głównie na produktach marki, dzięki temu wiem jak stosować produkty i zawsze podpatrzę jakieś triki.

4. Wędkarstwo jedziemy na Ryby - Dawid jest spoko gościem, luźno podchodzi do tematu, bez zbednej spiny, a jego wedkarskie obserwacje czesto sa trafne i godne uwagi.

5. Feeder Radom Team - lubię ich produkcje, zwlaszcza jesli chodzi o Wodne Eldorado.

6. Spławik i Grunt - encyklopedia wiedzy, sami wiecie, nie trzeba nic pisać :)

7. Filmy z udziałem Pana Stanisława - sporo usystematyzowanej wiedzy, warto zerknąć.

8. Feeder Fans - lubię ich produkcje, zwlaszcza jak testuja coś nowego nad woda.

Oglądam także inne kanały, czasami trafi się coś godnego uwagi, sporo jest kanałów, których nie śledze na bieżąco, a oglądam filmy z doskoku, lubię popatrzeć na produkcje o typowym spinningu czy karpiowaniu, zwlaszcza zimą, kiedy feederki oczekuja na sezon 😉
Ania

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #21 dnia: 04.09.2018, 10:44 »
Koleżanki i koledzy prawda jest taka,ze nie znacie sie na wędkowaniu i sugerując się listą Waszych ulubionych filmów na YT,wygląda na to,że to się szybko nie zmieni,bo czerpiecie wiedzę wędkarską nie z tych filmów co trzeba. :D :D :P Jak już się chcecie uczyć to róbcie to od najlepszych :D


Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #22 dnia: 13.11.2018, 13:35 »
1.Wędkarstwo Francuskie.  2.Spławik i Grunt
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 088
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #23 dnia: 13.11.2018, 16:29 »
Wędkarski YouTube ostatnio ma coraz więcej do zaoferowania, pojawia się wiele filmów, z których naprawde można się sporo nauczyć i później przemycić wiedzę do własnego wędkowania. Moja lista prezentuje się tak - kolejność przypadkowa:

1. Artur Rodak - feederowym szlakiem z Arturem Rodakiem. Wiedza, kinowy montaż, sama przyjemność oglądania, często siadam z notatnikiem, jak na wykładzie :D dużo cennej wiedzy, ktora z powodzeniem można wykorzystać, zwłaszcza na komercji.

2. Gliny Natura Mateusza Przebiędy - klasyczny feeder w mistrzowskim wydaniu. Wiedza, praktyka, nic tylko czerpać garsciami.

3. Feederbait - kanał skupiający się głównie na produktach marki, dzięki temu wiem jak stosować produkty i zawsze podpatrzę jakieś triki.

4. Wędkarstwo jedziemy na Ryby - Dawid jest spoko gościem, luźno podchodzi do tematu, bez zbednej spiny, a jego wedkarskie obserwacje czesto sa trafne i godne uwagi.

5. Feeder Radom Team - lubię ich produkcje, zwlaszcza jesli chodzi o Wodne Eldorado.

6. Spławik i Grunt - encyklopedia wiedzy, sami wiecie, nie trzeba nic pisać :)

7. Filmy z udziałem Pana Stanisława - sporo usystematyzowanej wiedzy, warto zerknąć.

8. Feeder Fans - lubię ich produkcje, zwlaszcza jak testuja coś nowego nad woda.

Oglądam także inne kanały, czasami trafi się coś godnego uwagi, sporo jest kanałów, których nie śledze na bieżąco, a oglądam filmy z doskoku, lubię popatrzeć na produkcje o typowym spinningu czy karpiowaniu, zwlaszcza zimą, kiedy feederki oczekuja na sezon 😉
Tak na dobrą sprawę to tylko kanał Gliny Natura, SiG, FF i filmy ze Stanisławem Karwackim pokazują wiedzę i praktyczne zastosowanie.
Nie obrażając reszty, ale nie trafiają do mnie.

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #24 dnia: 13.11.2018, 16:32 »
Zrobię małą reklamę, ale z miłą chęcią poznam opinie co sądzicie. Dopiero startujemy na YT, ale w następnym sezonie będzie zdecydowanie więcej filmów. https://www.youtube.com/channel/UCL-mx1JBxGbrLLg_zcGa-Qg/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #25 dnia: 13.11.2018, 17:10 »
Z rodzimych - ni ma nic konkretnego. ::)

Carpe Diem - za przepiękne widoki.
DynamiteBaitsTV - za fishing tips.
Piotr

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #26 dnia: 13.11.2018, 18:00 »
Zrobię małą reklamę, ale z miłą chęcią poznam opinie co sądzicie. Dopiero startujemy na YT, ale w następnym sezonie będzie zdecydowanie więcej filmów. https://www.youtube.com/channel/UCL-mx1JBxGbrLLg_zcGa-Qg/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd

Nie ma gołych bab. Lipa ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #27 dnia: 13.11.2018, 18:04 »
Zrobię małą reklamę, ale z miłą chęcią poznam opinie co sądzicie. Dopiero startujemy na YT, ale w następnym sezonie będzie zdecydowanie więcej filmów. https://www.youtube.com/channel/UCL-mx1JBxGbrLLg_zcGa-Qg/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd

Nie ma gołych bab. Lipa ;)
Mam już i na to pomysł :) Przebierzemy Cię za babę i będziesz śpiewał piosenkę, która leciała jakoś tak ;D :
Za górami, za lasami
Żyją panny z k.....

 Sukces i miliony wyświetleń gwarantowane. Hajs z YT dzielimy po połowie :P

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #28 dnia: 13.11.2018, 18:07 »
Hahaha :D

Jak znam życie, to ten scenariusz byłby we współczesnym świecie realny... :)
Na szczęście żadne sukienki na mnie nie pasują :D
Pozdrawiam,
Maciek

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ranking wędkarskich kanałów na YouTube
« Odpowiedź #29 dnia: 13.11.2018, 18:18 »
Ja Ci uszyję. Z tropika od namiotu. Wiesz, żebyś nie zmokła na planie  :P  :beer: