Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 791638 razy)

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2775 dnia: 18.01.2018, 18:18 »
Osobiście jestem zadowolony. Do wyższego rabatu nie tak daleko a zawsze lepiej kupować taniej niż drożej :) 80% zakupów robię u nich a gdzie indziej kupuje z reguły pojedyńcze rzeczy lub sprzęt objęty dobrymi promocjami. :bravo:
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2776 dnia: 18.01.2018, 18:30 »
Sklep wędkarski to jest biznes a nie organizacja charytatywna, ma umożliwić wypłatę wynagrodzenia pracownikom, opłatę rachunków, zatowarowanie się itd..... a na koniec jeszcze coś powinno zostać. 
W detalu 100% narzutu, to nie jest dużo, zważywszy na koszty prowadzenia działalności.

Nie rozumiem porównywania cen z czyszczenia magazynów z zalegającego towaru w Duxon Shop (który realizuje później dostawy przez 3-4 tygodnie), z normalnymi "katalogowymi" cenami w innych sklepach.

W drapieżniku robisz zamówienie i wiesz, że będzie u Ciebie następnego dnia.

Dokładnie, podwyższone ceny niwelują ten rabat.
Duxon Shop pokazał jaka jest marża na towar wędkarski, nie myślałem, że sprzedawca może mieć narzut cenowy ponad 100%.
Kiedyś myślałem, żeby z kilkoma osobami robić zakupy na jedno konto, by uzyskać rabat, ale nawet z rabatem wyjdzie drożej niż u konkurencji.
Robiłem tam 2x zakupy, bo mieli trudno dostępny towar (portfel na przypony MAP ten plastikowy). Obsługa jak obsługa, bez błędów.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2777 dnia: 19.01.2018, 00:37 »
100 narzutu to cholernie dużo cokolwiek byś nie mówił. To już jest zdzierstwo.
W działalności liczy się obrót.

Szybka wysyłka i praktycznie najwyższy wśród sklepów WĘDKARSKICH standard obsługi nie jest dla mnie czymś wyjątkowym a po prostu normą. Tak powinno być wszędzie.

Jestem cham i burak ale jeśli mam oddać komuś MOJE ciężko zarobione pieniądze i karmić czyjeś dzieci to liczę na to, że ten ktoś ze swojej strony zrobi wszystko by zasłużyć na to wynagrodzenie.

Drapieżnik jakością obslugi wyróżnia się na rynku wędkarskim ale nie wśród innych sklepów. Należy pamietać, że jakby nie było nie handluje artykułami pierwszej potrzeby.

Rabaty dla stalych Klientów to kolejna rzecz która wyróżnia ten sklep na tle innych. Jakie te rabaty by nie były to są. I zawsze lepiej mieć te kilka zł wiecej w kieszeni. Nawet przy malych zakupach conajmniej na jedno piwo zostaje.

Robią świetna robotę choć niektórych rzeczy u nich nie kupię bo nie lubię aż tak dużo przepłacać. Jednak mimo to nadal są u mnie na 1 miejscu wśród sklepów wędkarskich.
Skąd taka ocena? Za całokształt. Za wszystko co robią. Za towar. Za obslugę. Za zaangażowanie w zawody i wsparcie w temacie propagowanie feedera. Za otwartość i wsplpracę z ludźmi.

A narzekać na rzeczy które mi nie pasują (czytaj niektóre ceny) bedę. Bo tak samo jak mogę chwalić to mogę i ganić. A jeśli narzekam że drożej niż w innych sklepach to dlatego, że chciałbym tą rzecz kupić właśnie u nich.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 566
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2778 dnia: 19.01.2018, 00:43 »
A ja kupiłem w Fosters of Birmingham kręcioł Ninja 4000 i dwie szpule żyłki Hypersensor. 3 stycznia. OMG - jest 18, i te szuje nawet nie wysłały mi żadnego info o wysyłce :facepalm: Tak jest w UK :(
Lucjan

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2779 dnia: 19.01.2018, 13:59 »
W UK kupiłem podpórkę Prestona której nie mieli na stanie, parę tygodni czekałem na dostawę. Jak na taki kraj to standarty marne.

Offline bmfishing

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • bmfishing the power of angling
  • Lokalizacja: Piastów/Radom
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2780 dnia: 19.01.2018, 16:44 »
Dla mnie sklep bardzo OK. Wysyłki na czas, kontakt dobry, można się poradzić jak się czegoś nie wie.
The power of angling

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2781 dnia: 19.01.2018, 19:06 »
Drapieżcy poważnie i życzliwie traktują klienta .....
W moim ramieniu do feedera Preston offbox feeder arm  wypadła i zgubiła się wkładka spod zatrzasku blokującego.  Bez niej blokada dodatkowej podpórki nie działa.  Próbowałem dorobić ale bez skutku.  Napisałem do Prestona UK i zadnej odpowiedzi. Napisałem do Preston Europe - odpisali że nie ma w katalogu i finito. Natomiast chłopcy z Drapieżnika obiecali że spróbują ściągnąć ten element  od Prestona jako jego partner handlowy . Mogli mnie zlekceważyć bo ileż może kosztować taki malutki kawałek plastiku ?  Nie zrobili tego, poprosili o zdjęcia i działają.   Niezależnie czy im się uda czy też nie takie zachowanie zasługuje na uznanie.
Wiesiek

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2782 dnia: 19.01.2018, 19:20 »
Drapieżnik jest :thumbup:

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2783 dnia: 19.01.2018, 19:30 »
Obsługa klienta, terminy realizacji, obsługa reklamacji w mojej ocenie jest u Nich na najwyższym poziomie. Ale, co jeśli pojawi się w Polsce, albo już jest sklep wędkarski, który oferuje ten sam poziom i ma niższe ceny? Wiadomo. Pozdrawiam.
-Paweł-

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 036
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2784 dnia: 19.01.2018, 20:21 »
Drapieżcy poważnie i życzliwie traktują klienta .....
W moim ramieniu do feedera Preston offbox feeder arm  wypadła i zgubiła się wkładka spod zatrzasku blokującego.  Bez niej blokada dodatkowej podpórki nie działa.  Próbowałem dorobić ale bez skutku.  Napisałem do Prestona UK i zadnej odpowiedzi. Napisałem do Preston Europe - odpisali że nie ma w katalogu i finito. Natomiast chłopcy z Drapieżnika obiecali że spróbują ściągnąć ten element  od Prestona jako jego partner handlowy . Mogli mnie zlekceważyć bo ileż może kosztować taki malutki kawałek plastiku ?  Nie zrobili tego, poprosili o zdjęcia i działają.   Niezależnie czy im się uda czy też nie takie zachowanie zasługuje na uznanie.
:bravo: :bravo: :bravo:
Tomek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2785 dnia: 20.01.2018, 12:31 »
W detalu 100% narzutu, to nie jest dużo, zważywszy na koszty prowadzenia działalności.

Nie rozumiem porównywania cen z czyszczenia magazynów z zalegającego towaru w Duxon Shop (który realizuje później dostawy przez 3-4 tygodnie), z normalnymi "katalogowymi" cenami w innych sklepach.

100% narzutu dla pośrednika jakim jest sklep to jest bardzo dużo z uwagi, że obowiązuje on na cały asortyment, a nie na najtańszy towar jak to bywa w elektronice.
Odpowiedź teraz jaki narzut cenowy musi mieć producent na swój towar ? 400-600% ?

W drapieżniku płacisz ekstra 20% za obsługę, tudzież wynajęcie dodatkowego pracownika obsługującego kanał internetowy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2786 dnia: 20.01.2018, 12:47 »
Przestańcie pisać głupoty, czasy 100 % marży skończyły się w raz w komuną :D, może gdzieś ktoś, coś sprzeda pojedynczą rzecz ale to kapeczka całej sprzedaży
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2787 dnia: 20.01.2018, 12:51 »
Przestańcie pisać głupoty, czasy 100 % marży skończyły się w raz w komuną :D, może gdzieś ktoś, coś sprzeda pojedynczą rzecz ale to kapeczka całej sprzedaży
:bravo:
Zajdę w poniedziałek do Drapieżnika i zapytam Piotrka(właściciel) czy rzeczywiście 100% marży to prawda czy mit? Ściemniał raczej nie będzie. Ile dokładnie mają marży to mnie kompletnie nie interesuje, bo to nie moja sprawa, ale te powielane 100% to w/g mnie bajka.
Adam

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2788 dnia: 20.01.2018, 13:31 »
Wszystkie tego typu sklepy jadą na marży 30%.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Marcin

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2789 dnia: 20.01.2018, 13:42 »
To jest taka trochę pusta dyskusja. Cenę zweryfikuje rynek. To ile ktoś sobie marży narzuci to jego osobista sprawa i nic innym do tego. To już nie ten system, nie ta regulacja cen. Teraz jak komuś nie pasuje to kupuję gdzie indziej. Dobry przykład. Chcę kupić feeder arm. Dokładnie ten http://glinywedkarskie.pl/shop/uchwytybalkony/822-ramie-podwojne-do-feedera-d25-30.html
Na Ukrainie kosztuje niecałe 100 zł, tu 216 zł a od Trapera 144 zł http://roach-shop.pl/uchwyty-i-fajki/1445-wysiegnik-feeder-match-120210cm-traper-81222-d3625.html
To teraz zgadnijcie gdzie kupię to ramię w Polsce ? ;)