Autor Wątek: (S) Pokrowiec 160 cm, torba Cresta, karuzela i pudełka Drennan, taca i skrzynka  (Przeczytany 2542 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
    Witam ponownie na giełdzie, mam nadzieję że teraz to już ostatni raz na najbliższą przyszłość  – bo robię się pewnie nieznośny. Trzeba jednak pozbyć się tego co jest niepotrzebne i zrobić miejsce na nowe głupoty :)

    Dziś sprzedaję:
      • Pokrowiec na wędki Traper 3 komorowy Adventure II 160cm ze stojakiem – cena 150 z wliczoną wysyłką kurierem
      • Torbę Cresta Solith Feeder Bag - rozmiar XL – cena 130 z wliczoną wysyłką kurierem lub paczkomatem[/b]
      • zestaw- karuzela Drennan Bait Waiter oraz 4 szt. Pudełek Drennan Maggibox Aqua - 2.2 Pint / 1.25L – cena 70 z wliczoną wysyłką kurierem, 65 paczkomatem

      Oraz z pewną nieśmiałością, z racji na to że to sprzęty „dotknięte” moimi pomysłami:
      • Półka Jaxon z dodaną nogą stabilizującą, kuwetą, oraz kuwetą-szufladą. Opis i dokładne zdjęcia w tym wątku Linkcena 115 z wliczoną wysyłką kurierem
      • Skrzynka 600x400x130 na pudełka z zanętą i akcesoria, z zamykanym wiekiem, rączką, dwiema nogami i ruchomym uchwytem do fotela/siedziska – cena 250 z wliczoną wysyłką kurierem
      Dwie ostatnie rzeczy sprzedaję mimo że zrobiłem je pod siebie, bo nie będą pasowały mi na nogę D36, a szukanie uchwytów na tą średnicę, które w miarę sensownie da się w nie zamontować zajęło mi sporo czasu i spełzło na niczym


Bez rezerwacji, kto pierwszy się zdecyduje i zechce przesłać przelew i/lub dane do wysyłki, ten lepszy. Jeśli ktoś chce wysyłkę za pobraniem, to do ceny trzeba doliczyć 7 złotych. Pobranie dostępne tylko w opcji z kurierem.

Opis i zdjęcia:
Pokrowiec na wędki Traper 3 komorowy Adventure II 160cm ze stojakiem
Stan bardzo dobry, wszystkie suwaki sprawne, materiał bez uszkodzeń, czysty. Pokrowiec twardy pomieści i ochroni 3 uzbrojone kije (przy umiejętnym mocowaniu cztery), do tego podpórki, sztyce do podbieraków. Wyposażony w rączkę transportową, odczepiane szelki oraz twarde, plastikowe dno. Ma też bardzo fajnie, samoczynnie rozkładane nóżki, dzięki którym można go rozstawić bez obaw o zmoknięcie czy ubłocenie – ułatwia to też dostęp do wędek.



Torba Cresta Solith Feeder Bag - rozmiar XL
Stan bardzo dobry, wszystkie suwaki sprawne, materiał bez uszkodzeń, czysta. Trzy kieszenie na zamek wokół komory głównej, kieszeń w wieku (w którą mieści się idealnie dostarczone z torbą pudełko na akcesoria), dwa wyjmowane miękkie pojemniki zapinane suwakiem, z przezroczystym wiekiem.  Materiał wnętrza torby to miękka w dotyku przejrzysta guma, w której jest zalana siateczka wzmacniająca. Torba jest solidna, i pakowna. W każdym z miękkich pojemników mieści się pudełko 3,3 pinty Drennana, i zostaje jeszcze miejsce z boku i ponad nim. Śmigałem z nią cały sezon i nie nosi oznak zużycia, gdyby nie przesiadka na carryalla to dalej bym jej używał.

   

Zestaw- karuzela Drennan Bait Waiter oraz 4 szt. Pudełek Drennan Maggibox Aqua - 2.2 Pint / 1.25L
Nie ma się tu co rozpisywać. Karuzela nigdzie nie połamana, gwint cały i dobrze siedzący, pudełka nie porysowane, pokrywki z dziurkami. Wszystko myte po każdym wypadzie, brak odznaczających się rys, pleśni czy innego dziadostwa.

   

Półka Jaxon z dodaną nogą stabilizującą, kuwetą, oraz kuwetą-szufladą.
Opis i dokładne zdjęcia w tym wątku Link Podsumowując, do oryginalnej półki dołożyłem uchwyt z drugiej strony i teleskopową nogę (noga ma lekkie ubytki lakieru, była często używana razem z półką), wysuwaną szufladkę na łożyskowanych szynach, oraz dodaję drugą identyczną kuwetę bez przeróbek w oryginalne miejsce na nią. Bez sita ze zdjęcia.[/s]


Zamykana skrzynka 600x400x130 z nogami i regulowanym uchwytem
Skrzynka ma wieko na zawiasach, zamykane na dwa zatrzaski. Wieko po otwarciu jest regulowane zaciskowymi teleskopikami. Można je otworzyć pod dowolnym kątem ( do pionu włącznie) i ustawić na sztywno, bądź ustawić tak by opadało pod własnym ciężarem powoli lub szybko. Wieko dobrze chroni w razie deszczu. Na wieku naklejka z miarką. Do środka wchodzi 6 pudełek 3,3 pinty Drennan, i zostaje jeszcze trochę miejsca na jakiś portfel na przypony.
Całość siedzi sobie na sztywnej i solidnej stalowej ramie, uspawanej tak że wchodzi na docisk na spód skrzynki (ramka trzyma się sama, nie odpada po podniesieniu skrzynki). Z tyłu dwa uchwyty na nogi z pokrętłami, w zestawie dwie teleskopowe nogi. Z przodu jeden uchwyt z pokrętłem do kosza/fotela, który można przesuwać i dzięki temu ustawić sobie całość w takiej pozycji jakiej chcemy. Po obciążeniu skrzynki nogami i pudełkami z zanętą ruchomy uchwyt się dość dobrze blokuje, ale dla pewności można dokręcić go dwiema śrubami.
Z racji na to, że to garażowe rękodzieło, to na teleskopikach przy wieku są widoczne niedoskonałości z „produkcji”. Rama natomiast polakierowana jest sprejem, i po kilku użyciach zaczyna to schodzić. Mogę to odświeżyć, ale najlepiej gdyby nabywca miał dojście do solidniejszej metody lakierowania.

Przy konstrukcji mocno inspirowałem się skrzynią Rive https://sklep.gorek-gliny.pl/?1617,kufer-rive-600-x-400-x-120-mm

   [/list][/list]

Offline kamilsr

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 28
witam ,można prosić o rezerwację pokrowca trapera do dzisiaj wieczorem ?

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Ok, do wieczora (20:00) zaklepane.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Pokrowiec sprzedany.

Offline Fabregasik9

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Poszło na priv na temat półki bocznej z kuwetami :)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Tacka z kuwetami po moich przeróbkach sprzedana.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Opium już nieaktualny :D

Tacka, skrzynka i torba nadal do wzięcia :)

Orzeszyna Arkadiusz

  • Gość
Jak dojedzie w piątek Opium to w sobotę na zawodach nocnych go przetestuje ..................

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Torba nieaktualna, została karuzela i skrzynka.

Orzeszyna Arkadiusz

  • Gość
Paczka dotarła wędka zapakowana idealnie wszystko zgodnie z opisem tak jak Koniu napisał :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Super, cieszę się. Sprawdziła się na zawodach? ;)

Została tylko skrzynka.

Orzeszyna Arkadiusz

  • Gość
Sprawdziła się bardzo ładny ma wyrzut i ładnie pracuje.
Tak się zastanawiam czy nie sprzedam tyczki Tubertini elite i przerzucę się całkiem na feeder.