Autor Wątek: Rzeka Pilica  (Przeczytany 4085 razy)

Offline Wasyl90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska (łódzkie)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rzeka Pilica
« Odpowiedź #15 dnia: 21.03.2018, 18:24 »
Koledzy dziękuję za te informacje,przydadzą się. W tym roku moje koło podpisało porozumienie i mogę wędkować właśnie od mostu w Nowym Mieście. Chciałbym trochę pojeździć,spróbować złowić brzanę najbardziej:-). Jest szansa jeszcze gdzieś tam połowić na tym odcinku rzeki? Duży jest uciąg? Jakieś gramatury koszyki się sprawdzą w nurcie?

W tamtym roku miałem okazję porozmawiać nad Pilicą z jednym z kolegów po kiju. Co prawda było to w okolicach Mysiakowca, ale pamiętam, że wtedy zasadzał się właśnie na brzanę. Dokładnie było to zaraz po lewej stronie mostu. Na to, o czym pisali wcześniej koledzy, zwracał również i on uwagę. Jak jest na odcinku w Nowym Mieście, tego dokładniej nie wiem, choć także jestem bardzo ciekawy. Będąc kilkukrotnie w tamtych okolicach zauważyłem, że jest dosyć płytko. Najlepiej jednak by było, jakby ktoś się wypowiedział z osób, które tam miały okazję łowić i lepiej znają tą okolicę.

Offline Majcher

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Rzeka Pilica
« Odpowiedź #16 dnia: 21.03.2018, 21:40 »
Wasyl90 na Mysiakowcu w okresie letnim to też dosyć często jestem ale nie łowię tam ze względu na brak porozumienia między kołami. A od tego roku mogę łowić od mostu w Nowym Mieście. Jak zrobi się cieplej to pojadę obadac jakąś miejscówke,albo chociaż zobaczyć jak woda wygląda. To może wspólna zasiadka kiedyś? ;-)

Offline Wasyl90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska (łódzkie)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rzeka Pilica
« Odpowiedź #17 dnia: 22.03.2018, 20:54 »
Może kiedyś się uda ;). pozdrawiam