Autor Wątek: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii  (Przeczytany 2049 razy)

Offline Zola67

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Przymierzam się do kupna pokrowca, interesują mnie usztywniane i porządnie wykonane, najlepiej do 300 PLN, długość to max 160 a najlepiej 140 cm.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Głównie feeder, nocki, czasem spining co się da

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #1 dnia: 14.10.2018, 22:58 »
Nawiązując do tematu, jeśli chcesz coś z Trapera i jeśli nie masz możliwości kupić w sklepie stacjonarnym, sprawdzaj szerokość pokrowca. Traper ma w ofercie świetne rzeczy pod względem wykonania i ceny, ale kilka ich pokrowców mimo dwóch komór nie nadaje się do przechowywania dwóch uzbrojonych wędek. Sprawdziłem na sobie.
Zobacz ofertę SPRO np. w Drapieżniku, sam mam jeden pokrowiec i czekam na drugi, droższe to niż Traper, ale wykonanie też świetne i tu dwie uzbrojone wędki mieszczą się spokojnie. Ja mam ten, czekam na taki sam 130 cm:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26422-pokrowiec-na-wedki-spro-semi-hard-big-belly-rod-case-150cm.html
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline ogi888

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #2 dnia: 14.10.2018, 23:05 »
Ja używam pokrowca DAM. Co prawda nie jest usztywniany, ale jakość wykonania, zamki, materiał, bardzo fajne. Ja szukałem pokrowca co ma dużo dodatkowych kieszeni i ten taki jest.

Offline Zola67

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #3 dnia: 15.10.2018, 01:20 »
Nawiązując do tematu, jeśli chcesz coś z Trapera i jeśli nie masz możliwości kupić w sklepie stacjonarnym, sprawdzaj szerokość pokrowca. Traper ma w ofercie świetne rzeczy pod względem wykonania i ceny, ale kilka ich pokrowców mimo dwóch komór nie nadaje się do przechowywania dwóch uzbrojonych wędek. Sprawdziłem na sobie.
Zobacz ofertę SPRO np. w Drapieżniku, sam mam jeden pokrowiec i czekam na drugi, droższe to niż Traper, ale wykonanie też świetne i tu dwie uzbrojone wędki mieszczą się spokojnie. Ja mam ten, czekam na taki sam 130 cm:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26422-pokrowiec-na-wedki-spro-semi-hard-big-belly-rod-case-150cm.html
Fajnie gdyby były 3 komorowe 150 cm

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Głównie feeder, nocki, czasem spining co się da

Offline Groch

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 13
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #4 dnia: 15.10.2018, 10:48 »
Posiadam z Trapera taki pokrowiec:
https://makarfish.pl/pl/p/Pokrowiec-TRAPER-Competition-Match-170cm-4-komory-81180/14393
Służy mi głownie do przechowywania wędek w domu oraz na dalsze wyprawy wędkarskie. Jakość bardzo dobra. Dobrze zszyty, usztywniony, zamki płynnie pracują. Bardzo wygodny pas. Mam w wersji 170cm. Nie wiem czy są krótsze. Podsumowując warty swojej ceny.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #5 dnia: 15.10.2018, 11:37 »
Przymierzam się do kupna pokrowca, interesują mnie usztywniane i porządnie wykonane, najlepiej do 300 PLN, długość to max 160 a najlepiej 140 cm.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie widziałeś Cresty Radka? Nie podeszła by?
Arek

Offline Zola67

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #6 dnia: 15.10.2018, 12:52 »
Widziałem, fajna, ale muszę raz jeszcze zmierzyć. Zazwyczaj używam wędek 3 składowych i potrzebuje 130 cm, ale jeszcze nie wiem czy kupię Telica Feeder, a ma 160 transportową.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Głównie feeder, nocki, czasem spining co się da

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #7 dnia: 15.10.2018, 13:16 »
Kupując pokrowiec " na styk" do długości wędki dopytaj w sklepie, czy wymiar np. 160x24x21 jest mierzony od wewnątrz, tak, że wlożysz tam wędkę o długości 160 cm, czy jest mierzony z zewnątrz, a wędka może mieć max. 157 cm.
Niby oczywiste, ale wcale nie do końca :)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline bart23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #8 dnia: 15.10.2018, 14:51 »
https://polandfishing.pl/pokrowce/1052-ms-range-spool-case-ii.html

Ja posiadam ten i jest naprawdę dobrze wykonany i sztywny. Komory są dość duże mi spokojnie wchodzą 2 uzbrojone feederki oraz sztyca parasol i podpórki.

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #9 dnia: 15.10.2018, 15:21 »
Też posiadam Traper Match Competition od około 4 lat. Użytkowany intensywnie, mimo to trzyma się świetnie. U mnie służy do transportowania 2 uzbrojonych odległościówek plus sztyca i jakieś tam podpórki w środkowej kieszeni. Można w nim pomieścić nawet 3 wędki z kołowrotkami, jednak kołowrotki muszą się mijać w środku, bo inaczej brakuje miejsca. Chyba, że byłyby to małe kręciołki. Oczywiście składam też rączki w kołowrotkach.
Moim zdaniem znakomicie spełnia swoją rolę i wart jest swojej ceny.

Offline Hektor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #10 dnia: 17.10.2020, 22:42 »
Jak w temacie poszukuję opinii na temat tego pokrowca https://skleptrabucco.pl/pl/p/Pokrowiec-Traper-Match-Feeder-1-150/5665. Zastanawiam się nad zakupem dodatkowego usztywnionego pokrowca (140-150 cm) i mam dylemat, czy brać pokrowiec Trapera czy Lorpio EXTREME. Na temat Lorpio poczytałem na forum, ale brak jest informacji o modelu Trapera. Znalazłem jedno porównanie na Youtube, ale autor filmu osobiście nie użytkował tych pokrowców (zostały użyczone przez sklep). Jeżeli ktoś z forumowiczów posiada taki pokrowiec, to będę wdzięczny za opinię, jak się sprawuje w użytkowaniu.

Offline Wojtek8583

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec na wędki Traper Match&Feeder I 104 cm - szukam opinii
« Odpowiedź #11 dnia: 18.10.2020, 12:03 »
Też chciałem tego trapera kupić ale kupiłem mistralla i też jest spoko.Dwa razy na rybkach  dopiero był ale deszcz mu nie groźnyhttps://allegro.pl/oferta/mistrall-pokrowiec-lux-na-wedki-3-komorowy-160cm-9674754014

Offline Wojtek8583

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder