Autor Wątek: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft  (Przeczytany 7588 razy)

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #15 dnia: 25.10.2017, 23:29 »
Wiało, padało, ciemno było jakoś to z siostrą nagrałem :)
"obciążenie" 1L dynamite baits coś tam coś tam :P
KLIKAĆ NA HD to coś tam jeszcze widać :)


Dzięki za recenzję. Właśnie o taką mi chodziło. Leci ode mnie :thumbup: i :beer: Mam jeszcze jedną prośbę, chodzi o zmierzenie  średnicy blanku przy uchwycie kołowrotka. Oglądając filmik gdzie podnosisz tym kijem kilogram towaru uświadomiłem sobie jaka jest moc tej wędki. Jeszcze raz dzięki.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #16 dnia: 26.10.2017, 05:51 »
15,2 - 13,6
 Zaraz opiszę dokładniej te wymiary


Edycja administratora:
Usunięto niedziałające zdjęcie

Offline nexusj

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 6
  • Lokalizacja: Chojnice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #17 dnia: 26.10.2017, 11:31 »
Rewelacja, ode mnie też leci :thumbup: za opis :)

Chub

  • Gość

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #19 dnia: 16.04.2018, 15:00 »
Z tego co rzucałem tym 56 g to lekko 80-90 m latało na żyłce 0.30 mm.

Czy mógłbyś, przy najbliższej okazji oczywiście, zrobić taką próbę z podajnikiem 45 gram i podać maksymalną osiągniętą odległość? Byłbym wdzięczny niezmiernie :)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #20 dnia: 24.04.2018, 17:28 »
Z tego co rzucałem tym 56 g to lekko 80-90 m latało na żyłce 0.30 mm.

Czy mógłbyś, przy najbliższej okazji oczywiście, zrobić taką próbę z podajnikiem 45 gram i podać maksymalną osiągniętą odległość? Byłbym wdzięczny niezmiernie :)

Aktualnie czekam na plecionki 0.12 prestona, dam znać jak coś :)

Offline Tomek M.

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • Reputacja: 53
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #21 dnia: 03.06.2018, 01:11 »
Witam, temat dla mnie bardzo interesujący. Michale, czy mogę prosić o aktualizację? Jak daje radę z plecionkami? Jakie dystanse przy jakich koszykach? Czy ryby nie spadają?
Z góry dziękuję :)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #22 dnia: 03.06.2018, 10:26 »
Oho :D

Ryba1987

  • Gość
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #23 dnia: 03.06.2018, 11:16 »
Z tą plecionką na razie się wstrzymuje, kupiłem żyłkę hyper sensor gun metal 0.25 i testowane 90m osiągalne bez strzałówki koszykiem large 30gr z prestona ICS. Szczytowka 3oz bo 4ke utopilem ale we wtorek już ją będę mieć :)
Jutro dojedzie koszyczek flat ale malutki, 45gram. Ciekaw jestem jak bardziej skupiona masa bedzie się zachowywała i jak będzie wpływala na dystans.
Plecionke przetestuje ale jeszcze nie teraz. Te co mam prestona 0.10 z tych nowych strasznie wszystko brudzą na ceglany kolor, tonie w miarę ok.
W sobote kilka ryb mi spadło podczas holu z tego kija mimo że próbowałem delikatnie holowac. Może zły hak miałem bo 14 z drennana (nazwę później dopisze), pod białe robaki wiązałem bez włosa. Może wyjściem jest zastosowanie koszyka z amortyzatorem (chyba będzie to konieczność przy plecionce) bo kij jednak ma mocy i pracuje max do połowy długości, i nie raz słyszałem od chłopaków którzy łowią taj mocnymi kijami że często ryby schodzą, zwłaszcza przy brzegu. Nawet qm1 nie pomaga..

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #24 dnia: 03.06.2018, 11:42 »
Ryba, bierz tego Varivasa co ci pokazywałem. Ta plecionka chodzi prawie jak żyłka ;) Do tego strzałówka, i o spady też nie musisz się tak martwić - mając 10 metrów rozciągliwej żyłki będzie to działało jak dobry amortyzator w podajniku, a i przy rzutach będzie pewniej.

Offline ju-rek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazury
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #25 dnia: 03.06.2018, 14:40 »
Cytuj
Ryba, bierz tego Varivasa
Jaka to, jeśli nie tajemnica :D

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #26 dnia: 03.06.2018, 16:05 »
Varivas High Grade 8x ocean blue :)

Offline Tomek M.

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • Reputacja: 53
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Drennan Acolyte Distance Feeder 13 ft
« Odpowiedź #27 dnia: 03.06.2018, 21:04 »
Z tą plecionką na razie się wstrzymuje, kupiłem żyłkę hyper sensor gun metal 0.25 i testowane 90m osiągalne bez strzałówki koszykiem large 30gr z prestona ICS. Szczytowka 3oz bo 4ke utopilem ale we wtorek już ją będę mieć :)
Jutro dojedzie koszyczek flat ale malutki, 45gram. Ciekaw jestem jak bardziej skupiona masa bedzie się zachowywała i jak będzie wpływala na dystans.
Plecionke przetestuje ale jeszcze nie teraz. Te co mam prestona 0.10 z tych nowych strasznie wszystko brudzą na ceglany kolor, tonie w miarę ok.
W sobote kilka ryb mi spadło podczas holu z tego kija mimo że próbowałem delikatnie holowac. Może zły hak miałem bo 14 z drennana (nazwę później dopisze), pod białe robaki wiązałem bez włosa. Może wyjściem jest zastosowanie koszyka z amortyzatorem (chyba będzie to konieczność przy plecionce) bo kij jednak ma mocy i pracuje max do połowy długości, i nie raz słyszałem od chłopaków którzy łowią taj mocnymi kijami że często ryby schodzą, zwłaszcza przy brzegu. Nawet qm1 nie pomaga..
Konkret odległości przy takich obciążeniach. A możesz podać z jakiego kołowrotka rzucałeś? i jeszcze jedno, czy wędka dałaby radę z tradycyjnym koszykiem 100 g plus zanęta? Czy raczej 100 gramów jako całość- koszyk plus zanęta? I jeszcze jedno pytanie, to bardziej kij leszczowy, czy metodowy, karpiowy? W jednym z wątków opisywany był kij prestona i matrixa, o których napisano, że są kijami leszczowymi na dalekie dystanse, miękkimi w szczycie (ten wątek http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=10167.msg347409#new). Czy ten drenan też taki jest?
Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi i proszę o jeszcze :D