Autor Wątek: Matrix Aquos Ultra-C 3,00 m do 30 g  (Przeczytany 2376 razy)

Offline cayden

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 1
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Matrix Aquos Ultra-C 3,00 m do 30 g
« dnia: 25.11.2019, 13:19 »
Moja krótka recenzja kija AQUOS ULTRA-C FEEDER ;
Wędka wykonana z dbałością - solidnie, blanki  rzeczywiście bardzo cienkie w sensie grubości, bardzo dobrze ładuje koszyki  do 25 gram z zanęta.
Wyrzuci na 1,5 oz nawet 35g podajnik do metody. Łowiłem kijem na wodach stojących i bardzo płytkich ok 1m do  2 m w odległości nawet 30 m z żyłką jak i z plecionką wskazania brań są bardzo wyraźne, nawet bardzo delikatnych. W wodach głębszych tj. 4 do 7 m testowałem łowienie płoci z opadu na koszyk, świetnie
nadaje się szczytówka 1 oz . Nie miałem problemów z zacięciem. Wygodnie tym kijem łowi się na odległości do 25 m koszykami do 20 g z towarem.
Z większych ryb jakie miałem na kiju to 2/3 kilowe karpie, kij spokojnie sobie z nimi dawał radę nawet z plecionką na kołowrotku, dobra akcja paraboliczna męczy rybę praktycznie bez odjazdu na kołowrotkach. Nie łowię na komercjach jedynie na dzikich stawach lub tzw glinianki. Nie testowałem jeszcze kija na kanałach rzek.
Wędka lekka is sprawna, niedługo mam zamiar połowić matrixem x do 50 g z tej samej serii. Mam nadzieje że moje wypociny komus pomoga jak szuka taniego pikera do zabawy na wodach PZW . Ja łowię nim na zestawie z plecionka 0,04 fajnie lata podajnik.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Matrix Aquos Ultra-C 3,00 m do 30 g
« Odpowiedź #1 dnia: 25.11.2019, 18:03 »
Fajna recka
Jakbyś jeszcze jakieś fotki zamieścił, byłaby bajka

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Matrix Aquos Ultra-C 3,00 m do 30 g
« Odpowiedź #2 dnia: 28.04.2020, 11:37 »

Nie chciałem wrzucać nowego tematu , przykleje się do kolegi recenzji.
Kijek na sucho super,  leciutki , delikatny pierwsze testy będą w weekend😀

Offline cayden

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 1
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Matrix Aquos Ultra-C 3,00 m do 30 g
« Odpowiedź #3 dnia: 29.04.2020, 08:55 »
Super zdjęcie, bardzo dziękuję, przyklejaj do tematu jak najwięcej, muszę jedynie dodać żeby uważać na przeciążanie szczytówki, jak rzucałem około 7 cm szklanka do nęcenia, to mi raz połamało szczytówkę 1 oz a za drugim razem wygięło przelotki szczytowe. Do 40 g z towarem ok powyżej już lepiej uważać.