Autor Wątek: Leeda Concept GT 10 ft Bomb  (Przeczytany 1770 razy)

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« dnia: 08.07.2019, 16:36 »
Witam.

Ostatnio szukałem jakiegoś pickerka do 3,00m i w miarę mocnego, aby dawał rade fajnym bonusom i można było swobodnie rzucać mini spombem :P. Kijkowi już przyglądałem się wcześniej ale nic o nim nie było w internetach, aż pojawił się w filmiku Dawida z kanału WJNR. Zakupiłem i jak na razie nie żałuję "ALE" jest kilka wad mianowicie brak spigot przez co dolnik jest trochę grubawy i posiada na dolnej części zgrubienie przy łączeniu, dość daleko osadzona pierwsza przelotka od rękojeści(zapomniałem zmierzyć :facepalm:), nisko osadzone małe przelotki a prawie mikro na szczytówkach, pomalowane końcówki na szczytówkach też dają trochę do życzenia oraz nie podane C.W(ciekawe dlaczego niektórzy producenci nie podają właśnie ciężaru wyrzutu). Z plusów bardzo stylowy desing, połączenie korkogumy z pianką EVA, fajny mięsisty blank. Jak na razie pracował pod karpikami może 1,5kg nic większego się nie uwiesiło. Rzucałem podajnikami 30gr + towar i nie było mowy ze to jest jego maksymalne obciążenie na stronie sklepu jest napisane, że przybliżone cw. to 50gr. Podpięty z Daiwa Ninja 4012a idealnie go wyważał. Niestety nie posiadam wagi żeby zważyć kijek a na stronie producenta też nie ma o tym żadnej informacji. W komplecie mamy dwie szczytówki z włókna węglowego 0,75oz i 0,5oz ja dokupiłem jeszcze 0,25oz a dostępne są chyba aż do 2oz. A teraz chyba na co wszyscy czekają czyli fotki :P. Przepraszam za jakość fotek ale ciężko jedną ręką trzymać wędkę a drugą robić fotkę :P

 
- Arek -

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #1 dnia: 08.07.2019, 16:37 »
Dalsza część zdjęć
- Arek -

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #2 dnia: 08.07.2019, 16:40 »
Fajna prezentacja
A kijek super się prezentuje
Z ciekawości to jaka jest cena tego kijka?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #3 dnia: 08.07.2019, 16:44 »
Kijek 199 zł a szczytówka 32,90 zł.
- Arek -

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #4 dnia: 08.07.2019, 16:46 »
Całkiem przyzwoicie

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 624
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #5 dnia: 28.05.2020, 06:28 »
Arku , i jak tam ten kijek się spisuje . Już coś więcej możesz o niej napisać .
Z poważaniem Marcin

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #6 dnia: 28.05.2020, 06:39 »
Kijek fajnie się sprawuje przy metodzie ale klasyka też ogarnie. Szczytówki tylko 0,25oz 0,5oz i 0,75oz powyżej już są strasznie twardsze np. 1oz od jaxon genesis jest o wiele miększa niż 1oz ledda i ciężko będzie napiąć żyłkę z podajnikiem 30g. Pięknie pracuje pod rybkami(takie angielskie ugięcie) i z bonusikiem na haku będziesz panował nad sytuacją. Poradzi sobie nawet z mini spombem załadowanym mokrym towarem. Słyszałem, że kilku osobą się złamała albo komuś upadła i pękła mi już kilka razy upadł na glebę i obijał się o fotel, tackę i nic. Za tą cenę polecam. Nie boi się też dalszych rzutów tak max do 40m. Z minusów to ciężki dostęp do szczytówek jak u flagmana jeżeli są w sklepie to zaraz ich nie ma :P.
- Arek -

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 624
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Leeda Concept GT 10 ft Bomb
« Odpowiedź #7 dnia: 28.05.2020, 09:50 »
Dzięki za uwagi :beer: Ostatnio na filmiku z Trotki widziałem go w akcji ale to był model Carp Feeder na 2020 rok. Niby już mocniejszy i lepszy, bo coś tam w nim poprawili względem poprzednika . Pracuje ładnie nie powiem , ale cena 249zł + jakieś tam szczytówki to już wychodzi drogo jak za Leeda . Muszę się jeszcze zastanowić nad zakupem , bo w przedziale ok. 300 zł to już można coś sprawdzonego i polecanego zakupić .
Z poważaniem Marcin