Autor Wątek: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie  (Przeczytany 3576 razy)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Czy ktoś się wypowie o miękkości tych przynęt? Chodzi mi o to czy gumka z gotowcow typu drennan czy Guru nie przetnie tej przynęty na pół? Kiedyś miałem 15 mm i na push stop ok było ale to na dużej metodzie. Teraz na normalnym rozmiarze chciałbym protestować te serię.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline ErykS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jarocin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 01.09.2019, 09:15 »
Używam od jakiegoś czasu i nie było problemów.Zakładam i na gumki i na bagnety i trzymają się dobrze .
Eryk :-)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 01.09.2019, 09:50 »
Dzieki za odp. A jakie smaki się sprawdzają? Mi podszedł niebieski halibut i mimo, że na meusa każdy narzeka (w tym ja ale tylko na granulat do metody) to dawał rybki nie najwięcej ale rywalizował np. z Ringersem Choco.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 01.09.2019, 10:33 »
Zawsze staram się być otwarty na nowości i nowe marki, więc dałem szansę firmie Meus. Zakupiłem dumbellsy 8 mm kukurydza oraz skisłe masło. Te "kukurydziane" po 15 minutach w wodzie robią się dwa razy większe (puchną) i gumka ja przecina. Te "maślane" zeschły się tak, że rozpadają się w rękach i gumka również je przecina. To zdecydowanie najgorsze przynęty jakie miałem. Poza jakością, efektów brak. Już nigdy się nie skuszę na produkty tej firmy. To mówiłem ja, Jarząbek Maciej O:)

Aha. Kiedyś, na pewnej grupie FB widziałem bardzo krótką, aczkolwiek trafną dyskusję na temat przynęt Meus. Pozwolę ją sobie przytoczyć.

Pan X: Jakie przynęty Meus najlepiej Wam się sprawdzają?
Pan Y: Żadne!

Koniec dyskusji :)

Nie chcę tu wyjść na jakiegoś wielkiego krytykanta tej firmy. To są tylko moje, pewnie trochę subiektywne odczucia. Chciałem tylko ostrzec, bo można się mocno naciąć :(
Pozdrawiam,
Maciek

Offline ErykS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jarocin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 01.09.2019, 11:10 »
Nie twierdzę że to jakieś super killery ale scopex u mnie się akurat sprawdza mam jeszcze skisłe masło ale jakoś nie mam do niego przekonania ale parę brań było . Dodam że łowię na PZW i przeważnie leszcze .
Eryk :-)

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 01.09.2019, 11:13 »
Popieram Macieja w 100%. Sam się wypisałem z MFT na FB bo ta grupa aż śmierdzi Meusem.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 01.09.2019, 12:37 »
Ja nie mam nic przeciwko samej firmie. Skuteczność danej przynęty to inna kwestia, bo to że mnie się nie sprawdziły, wcale nie oznacza, że ktoś inny będzie miał podobne odczucia. To kwestia danej wody, dnia, szczęścia itd. Bardziej chodzi mi o samą jakość przynęty, to że dumbells puchnie w wodzie lub usycha w fabrycznym opakowaniu (kupiony na wiosnę nie nadaje się do użycia na koniec lata). Tutaj ewidentnie coś jest nie tak z samym składem przynęty, procesem produkcji lub czymkolwiek O:) Tak jak pisałem, zawiodłem się na tym produkcie i pewnie minie dużo czasu zanim ponownie coś kupię O:)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 01.09.2019, 12:40 »
Oj Maciej, do Team Meus Poland się nie zapiszesz :)

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 01.09.2019, 12:44 »
Używam od jakiegoś czasu i nie było problemów.Zakładam i na gumki i na bagnety i trzymają się dobrze .
Tak samo robię i jest oki.
Nie wiem jak stare są to przynęty bo dostałem po naście szt w woreczku strunowym od jednego z kolegów.
Co do smaków to łowiłem tylko na Scopex oraz Morwa.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 01.09.2019, 12:50 »
Ja nie mam nic przeciwko samej firmie. Skuteczność danej przynęty to inna kwestia, bo to że mnie się nie sprawdziły, wcale nie oznacza, że ktoś inny będzie miał podobne odczucia. To kwestia danej wody, dnia, szczęścia itd. Bardziej chodzi mi o samą jakość przynęty, to że dumbells puchnie w wodzie lub usycha w fabrycznym opakowaniu (kupiony na wiosnę nie nadaje się do użycia na koniec lata). Tutaj ewidentnie coś jest nie tak z samym składem przynęty, procesem produkcji lub czymkolwiek O:) Tak jak pisałem, zawiodłem się na tym produkcie i pewnie minie dużo czasu zanim ponownie coś kupię O:)


To jak tak mam z epidemia ani miks ano granulat ryb nie dał za dużo a łowiac na 2 na MMM można powiedzieć ryby odstarazal. Dumble jako tako ok dlatego od polskich producentów kupuje czasem przynęty i jakoś się bronią, ale miks jest ważniejszy i nie będę ryzykować
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 01.09.2019, 13:34 »
Popieram Macieja w 100%. Sam się wypisałem z MFT na FB bo ta grupa aż śmierdzi Meusem.

Patrz, nie mam fejsa. Nawet nie wiedziałem, że reklamuję Meusa :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 01.09.2019, 13:58 »
Popieram Macieja w 100%. Sam się wypisałem z MFT na FB bo ta grupa aż śmierdzi Meusem.
Takie jest życie .
Na jednej grupie reklamują Meusa , na innej Morosa czy Sonubnaitsy jakieś, flagmany itd.
Idąc tym tropem z wszystkich grup tematycznych i z większości forów musiał  byś się wypisać .
Z tego też.
Ludzie reklamują czy polecają to na co sami łowią.Nie trzeba się wszędzie doszukiwać płatnej ,nachalnej reklamy czy wciskania na siłę produktu.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 01.09.2019, 15:29 »
Meus ma świetne fluo waftersy hot dragon i pikantna kiełbasę, szczególnie dumblle smakowały moim rybom. Przerobiłem sporo ich przynęt, te wspomniane stawiam na równi z najlepszymi na rynku.  Śmiało mogę je każdemu polecić.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 01.09.2019, 15:46 »
Meus ma świetne fluo waftersy hot dragon i pikantna kiełbasę, szczególnie dumblle smakowały moim rybom. Przerobiłem sporo ich przynęt, te wspomniane stawiam na równi z najlepszymi na rynku.  Śmiało mogę je każdemu polecić.

Ten hot dragon to jaka nuta zapachowa?

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pellet Soft Pellet Meus Method Feeder 10 mm - opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 01.09.2019, 15:51 »
Meus ma świetne fluo waftersy hot dragon i pikantna kiełbasę, szczególnie dumblle smakowały moim rybom. Przerobiłem sporo ich przynęt, te wspomniane stawiam na równi z najlepszymi na rynku.  Śmiało mogę je każdemu polecić.

Ten hot dragon to jaka nuta zapachowa?


 Coś jak farba olejna doprawiona jakimś słodkim korzeniem/przyprawą.