Autor Wątek: Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag  (Przeczytany 594 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag
« dnia: 20.07.2018, 16:45 »
Używa ktoś Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag jak to rozwiązanie sprawdza się w stosunku do normalnego caryall. Mój leciwy Maver już się sypie i czas wymienić torbę, ale mam obawy co to tego rozwiązania. Myślę o nim albo o ETHOS Pro Carryall 65L. Obawiam się tych zapięć i czy nie jest mniej pakowna od tradycyjnej.

ProBono

  • Gość
Odp: Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag
« Odpowiedź #1 dnia: 20.07.2018, 17:11 »
Ja używam starej wersji (niebieskiej). Bardzo pakowny model torby. Oddzielna kieszeń na siatki i kosz. Sam materiał z jakiej wykonana jest torba jest bardzo wytrzymały od 3/4 wysokości torby do samego dna wyścielona jest gumowo podobnym materiałem, który nie łapie brudu, noe kruszy się i jest naprawdę mocny. Zamki niesamowite, zapinają się zawsze kiedy chcesz to zrobić, niezwykle mocne i grube zęby. Sam pas na ramie, szeroki, mocny i nie wrzyna się w ramie przy sporym przeciążeniu. To mogę powiedzieć o tej wersji bez określnika PRO

Offline yankes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am the king, I can catch everything
    • Galeria
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag
« Odpowiedź #2 dnia: 21.07.2018, 08:55 »
Witka .

Też sobie ją upatrzyłem sprawia wrażenie bardzo pakownej i solidnej.
Może ktoś wie gdzie ja obecnie kupić w dobrej cenie?
Robert

Karp 9.8kg, Sandacz 4.1kg,Leszcz 1.5kg,Amur 4.8kg

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Matrix ETHOS Pro Net & Accessory Bag
« Odpowiedź #3 dnia: 21.07.2018, 09:38 »
Mam tą torbę. Pakowna, wchodzą do niej wszystkie moje akcesoria do łowienia z kosza, razem z półkami (tyle że w przypadku tych ostatnich przednia zapinana kieszeń się nie zapina, trochę wystają). Jak znajdę trochę czasu na zdjęcia to opiszę ją, i może kilka innych ciekawych produktów :)