Autor Wątek: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł  (Przeczytany 4028 razy)

Offline ogi888

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Odp: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł
« Odpowiedź #15 dnia: 15.10.2018, 18:55 »
No to idąc tropem powyższych wypowiedzi, najlepiej kupić .... najtańsze. Skoro mam się cieszyć, że i tak wytrzymał 2 lata, no to przecież już dużo.

Racja, używam towaru z niskiej półki i już tego żałuję, dlatego staram się opisać moje doświadczenia z tym związane.

Czyli ogólnie podsumowując dyskusja i tak jest bez sensu, bo jednym psuje się Chińczyk, a innym markowy sprzęt.  Cła masa jest zwolenników sprzętu Jaxona i wędek i kołowrotków, to po co kupować lepsze skoro działają....


Offline przemko_mvp

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 1
Odp: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł
« Odpowiedź #16 dnia: 15.10.2018, 19:27 »
ja jestem bardzo wdzięczny że wywiązała się taka dyskusja bo dzięki waszym doświadczeniom, tym złym i dobrym, będę mógł wybrać lepszy sprzęt. Oglądałem oczywiście te  chińskie modele i dlatego zadałem pytanie które polecicie.
Jeszcze nawiązując do porównania chinoli do tych markowych, to jednak dopłacę do markowych i to nie ze względu że markowe dłużej wytrzymają albo coś, bo w dzisiejszych czasach to już nic nie wiadomo jak i gdzie jest produkowane, ale bardziej ze względu, że liczę że w razie jakiejś usterki to dział napraw/gwarancji tej markowej firmy lepiej zadziała. Ale z tym to też nie wiadomo, bo w końcu fachowiec fachowcowi nie równy ale będę się dalej łudzić :)

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł
« Odpowiedź #17 dnia: 15.10.2018, 19:36 »
Ja bym dołożył trochę grosza i kupił Jrc Radar cx. Wersje 2+1 można wyrwać za 350 zł.

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł
« Odpowiedź #18 dnia: 15.10.2018, 19:49 »
No to idąc tropem powyższych wypowiedzi, najlepiej kupić .... najtańsze. Skoro mam się cieszyć, że i tak wytrzymał 2 lata, no to przecież już dużo.

Racja, używam towaru z niskiej półki i już tego żałuję, dlatego staram się opisać moje doświadczenia z tym związane.

Czyli ogólnie podsumowując dyskusja i tak jest bez sensu, bo jednym psuje się Chińczyk, a innym markowy sprzęt.  Cła masa jest zwolenników sprzętu Jaxona i wędek i kołowrotków, to po co kupować lepsze skoro działają....
Źle kombinujesz. Moje pierwsze chyba z cztery lata i sprzedałem jako sprawne. Następne trzy lata i poszły jako sprawne a teraz drugi sezon i śmigają jak trza. Mam te  MF-213C V2 3+1
Nie kupuj tanich bo tylko bogaty dwa razy kupuje. Najdroższych też nie kupuj.
212 MF ma mój kolega i bardzo sobie chwali.
JKarp

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 93
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zestaw sygnalizatorów 2+1 lub 3+1 za ok 300 zł
« Odpowiedź #19 dnia: 15.10.2018, 20:37 »