Autor Wątek: Fishing in the shade - Chub masterclass Vol. 2: Finezyjny zestaw na małe rzeki  (Przeczytany 2465 razy)

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Idealny zestaw na małe płytkie rzeki, gdzie potrzebujemy jak najciszej podać przynętę. Mega czuły oraz subtelny. Wymaga lekkiej wprawy w operowaniu, ale w sprawnych rękach to idealna broń na płochliwe grube klenie.
Pozdrawiam Bartek.


Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
:thumbup: :beer: Dobry patent.
Bartek, może byś zrobił test, na jakimś... DH Shallow Stick-u na płytkiej wodzie, skoro ma być delikatnie i cicho :)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Ja takim zestawem łowię w małych rzekach spiningiem. Najlepsze są wklejanki używane np do bocznego troka.

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
:thumbup: :beer: Dobry patent.
Bartek, może byś zrobił test, na jakimś... DH Shallow Stick-u na płytkiej wodzie, skoro ma być delikatnie i cicho :)

Mam obecnie tyle zaległości, że nie wiem czy zdążę w tym roku. ;D Na pewno zrobię coś późną jesienią, bo lubię tak łowić ale na białe robaki. Teraz drobnica nie dałaby mi szansy przebić się do większych ryb.


Ja takim zestawem łowię w małych rzekach spiningiem. Najlepsze są wklejanki używane np do bocznego troka.
Widzę, że już wielu doświadczonych wędkarzy idzie tą drogą. Znam wielu, którzy mają spiningi zamiast pikerów. Sam często używam do delikatnego łowienia spiningu SG drop shot z wklejką. Spisuje się rewelacyjnie.