Autor Wątek: Smok24 - Łomianki  (Przeczytany 1353 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Smok24 - Łomianki
« dnia: 22.02.2018, 21:45 »
Moje pierwsze zakupy w tym sklepie, a dokładniej na allegro (nick SLAVA-pl). Zamówiłem 2 młynki Daiwy (dwie ostatnie szt), wcześniej pytając o dostępność modelu 4000, gdyż na fotkach był model 3000. Sprzedawca potwierdza dostępność, ja przelewam kasę. Na drugi dzień uprzejmy Pan oddzwania z wiadomością, iż jeden z kołowrotków może być uszkodzony, bo słychać wyraźne szumy. Zapytanie czy czekam 3dni na dostawę sprawnego kręcioła, czy biorę jeden + zwrot kasy za drugi? Czekam. Niestety nie otrzymali w dostawie mojego młynka. Mogę zaczekać jeszcze 2 tygodnie lub otrzymać zwrot :money:. Wybieram drugą opcję, a kasa ląduje na moim koncie.
Reasumując - udane, choć niepełne zakupy w Smoku, uczciwy Sprzedawca. Dobry kontakt telefoniczny i sms-owy.
Gdybym dostał sprawne oba młynki jednocześnie, to ocena byłaby wyższa, a tak 9/10.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Smok24 - Łomianki
« Odpowiedź #1 dnia: 22.02.2018, 23:06 »
W 2015r robiłem tam zakupy i gość przekręcił mnie na ok. 140zł i dlatego już tam nie pojadę
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Smok24 - Łomianki
« Odpowiedź #2 dnia: 22.02.2018, 23:13 »
W 2015r robiłem tam zakupy i gość przekręcił mnie na ok. 140zł i dlatego już tam nie pojadę

 :o ???... ja dostałem tel. od Pana, który zajmuje się pakowaniem towaru, przed wysłaniem do klienta. Stwierdził, że nie chce sytuacji, w której będę zmuszony do odesłania wadliwego kołowrotka. Uprzedził sytuację, choć mógł liczyć na laika ::). Z tego powodu wystawiłem taką ocenę. Jak jest na prawdę, nie wiem.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Smok24 - Łomianki
« Odpowiedź #3 dnia: 23.02.2018, 18:54 »
Kupiłem u nich już chyba ze 3 młynki i jedną wędkę oraz kilka pierdół co prawda zakupy były stacjonarne, bezpośrednio w sklepie nie przez alledrogo i bez problemu. Mają sporo sprzętu jak i dość duża ilość klientów ich odwiedza. Również u niech reklamowałem kołowrotek po 4 latach i też bez problemu się obyło nie spotkałem się z sytuacja jak Jurek.     
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek