Autor Wątek: Match PRO  (Przeczytany 19602 razy)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Match PRO
« dnia: 25.01.2015, 23:36 »
Pozwolę sobie zastosować skalę 1-5, zamiast 1-10 :)

Moja ocena:
Obsługa i kontakt z klientem: 5 (Naprawdę porządne chłopaki. Dzwonią, informując o dostępności sprzętu. Wysyłają zanim jeszcze otrzymają zapłatę. Nawet, jeśli coś wyjdzie nie tak, to jest normalna ludzka rozmowa. Jeśli z towarem jest coś nie tak, to często nawet nie chcą zwrotu, tylko wysyłają nowy)
Szybkość realizacji zamówienia: 5 (Standardowa. Nigdy nie miałem problemu.)
Ceny sprzętu: 5 (Myślę, że ceny są przyzwoite - porównywałem ceny Drennana z tymi w UK. Na sprzęcie wartym ok. 200 zł różnica wynosi ok. 10 zł)
Oferta sklepu: 5 (Uważam, że oferta jest naprawdę szeroka i stale się poszerza)
Jakość dostarczonego towaru: 4 (Ocenę z pewnością zaniżają produkty Milo. Oczywiście, panowie nie mają wpływu na jakość tych produktów. Milo ma w ofercie zarówno bardzo dobre rzeczy, jak i rzeczy, które są naprawdę kiepskiej jakości. Dlatego mogą się zdarzyć złamane antenki, popękane spławiki, antenki, które nie pasują, nieponacinany śrut. Jednak panowie bez problemu dosyłają zamienniki)
Strona internetowa sklepu: 2,5 (Tutaj bardzo przeciętnie. Szybkością strona nie poraża. Wyszukiwarka działa wyjątkowo niekomfortowo. Po wyszukaniu danej frazy, generowany jest link wyszukiwania, który potem pozostaje po przejściu do poszczególnych produktów. Nie możemy więc pewnie zapisać sobie w zakładce bezpośredniego linku do produktu. Po przejściu na nową stronę wyszukiwania przeglądarka nie wraca na górę strony. Po wyszukaniu i przejściu do strony danego produktu - brak mapy kategorii. Opisy produktów są nadzwyczaj skromne. I to jest chyba największym minusem sklepu. Wiele przedmiotów ma jednozdaniowy opis, a inne nie posiadają go w ogóle. Trzeba dzwonić lub pisać maile, jeśli chcemy się czegoś dowiedzieć - nie ma innego wyjścia).

Ogólnie bardzo przyzwoity sklep, któremu daję wysoką notę.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #1 dnia: 26.01.2015, 00:29 »
Całkowicie się zgadzam, powinni dopracować rzeczy na stronie. Bardzo ciężko jest znaleźć dane produkty, mnie denerwuje jeszcze opis lub jego brak.
Towar w sklepie musi sprzedawać się sam, i właśnie dlatego potrzebuje odpowiednio dobranego opisu, sposobu zastosowania. Warto też dawać jakieś odnośniki itp...

Lucjan

ON i ONA

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #2 dnia: 27.01.2015, 15:08 »
Ja jestem zadowolony z oferty i obsługi tego sklepu,a nie rozumiem( zdenerwowania) LUKA-przecież TY tam nie kupujesz,więc po co ta nieprzychylna opinia.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #3 dnia: 27.01.2015, 15:25 »
Ja jestem zadowolony z oferty i obsługi tego sklepu,a nie rozumiem( zdenerwowania) LUKA-przecież TY tam nie kupujesz,więc po co ta nieprzychylna opinia.
Myślę że to na pewno nie jest nie przychylna opinia! Luk jako twórca forum nie potrzebnie by nie robił sobie wroga! Ale na pewno sporo racji ma ! Spróbuj kolego wejść w konkretny produkt a później wrócić do listy! Będziesz od nowa na stronie nr 1! Pewnie chłopakom z Match Pro sporo rzeczy umyka!(Zajęć w biznesie nie brakuje) My jako forum staramy się rzetelnie bez awersji Te sprawy nagłaśniać po to żeby wszystkim było łatwiej! A i sklep na tym Korzysta myślę!Wszystkim nam tu zalezy żeby z czasem forum się stało Opiniotwórcze i wiarygodne! Nie próbujemy stwarzać konfliktów a wręcz odwrotnie!! ??? ??? ??? ???
Arek

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #4 dnia: 27.01.2015, 15:35 »
 :thumbup:

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #5 dnia: 27.01.2015, 15:39 »
Ja jestem zadowolony z oferty i obsługi tego sklepu,a nie rozumiem( zdenerwowania) LUKA-przecież TY tam nie kupujesz,więc po co ta nieprzychylna opinia.
Raczej konstruktywna krytyka a to jest duuuza roznica. Nie znam Luka osobiscie ale wnioskujac po jego filmach i jak sie w nich zachowuje to raczej koles ktory rzadko sie denerwuje :) Zwroc rowniez uwage, ze nikt tu nie mowi o ofercie tego sklepu (ktora jest jedna z najlepszych w Polsce ) a wyeksponowaniu oferty a to nastepna duuuza roznica.
Bulwersujesz sie rowniez , ze Luk krytykuje (konstruktywnie) polski sklep internetowy bo wg ciebie z racji tego, ze mieszka w Anglii nie ma do tego prawa - pozwole sobie podazyc troche dalej twoim tokiem rozumowania i dodac (i zasugerowac) , ze z racji tego, ze Luk mieszka w Anglii i na co dzien uzywa jezyka angielskiego do zycia- jego strona, filmy i forum powinny byc po angielsku i skierowane sila rzeczy do angoli (no bo do cholery jasnej on w Polsce przeciez nie mieszka i jak on smie uczyc wedkarzy w Polsce jak lowic ryby i to z Anglii).  Proponuje tobie poczytac wypowiedzi Luka na temat PZW - oj to sie dopiero jemu od ciebie dostanie (przeciez on w Polsce nie mieszka a krytykuje ostro jakze zacne i milosciwie nam panujace PZW )
 Luk my suggestion is to translate all the stuff into english and you make him happy I guess:)

Offline promek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 18
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #6 dnia: 27.01.2015, 15:50 »
Ja kupuję dość często w tym sklepie i całkowicie zgadzam się z Mateo i Lukiem, że strona internetowa ( nawigacja, opisy itp) to najsłabszy
punkt tego sklepu. Ale to moja jedyna uwaga na minus. Bo tak poza tym to bardzo wysoko oceniam ten sklep. Zarówno oferta ( która dość dynamicznie się rozszerza ) jak i obsługa sklepu są na wysokim poziomie. Oprócz tego dla chcących płacić przy odbiorze sklep ten ma
chyba najniższą cenę - 10zł. Podsumowując MatchPro to moim zdaniem jeden z fajniejszych sklepów w których kupuję. :)

ON i ONA

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #7 dnia: 27.01.2015, 15:57 »
Szkoda,że już nie ma minusów,bo dostałbym pare,za to ,że wyrażam swoje zdanie i ośmielam się nie zgadzać z waszym (GURU), a anglicy napewno nie przeżywają filmików LUKA bo mają swoje autorytety z tytułami MŚ

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #8 dnia: 27.01.2015, 16:05 »
Naprawdę staram się szanować każdego na forum i nie uznawać za mąciwodę lub krytykanta nad miarę!Sam maiłem dużo obiekcji jak koledzy minusowali szanownego forumowicza!Ale w tym poście poniżej to nie wiem już czy miałem rację! Inni tez mają prawo do zdania mimo że w opozycji! ???My mieszkamy jednak w Polsce ! A Angole nie muszą się ze wszystkim zgadzać z nami jak i z GUGU jak to kolega określił! :(
Arek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #9 dnia: 27.01.2015, 16:06 »
Szkoda,że już nie ma minusów,bo dostałbym pare,za to ,że wyrażam swoje zdanie i ośmielam się nie zgadzać z waszym (GUGU), a anglicy napewno nie przeżywają filmików LUKA bo mają swoje autorytety z tytułami MŚ

No i po co prowokujesz??
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Online kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #10 dnia: 27.01.2015, 16:19 »
ON I ONA
Nikt Ci nie broni wyrażać własnej opini. Natomiast widzę, że masz jakieś problemy emocjonalne i cały czas starasz się prowokować ludzi na forum. Na całe szczęście nikt na nie reaguje tak jak byś chciał. Jesteś wolnym człowiekiem i nikt nie zmusza Cię żebyś tu zaglądał. Życzę więcej dojrzałości.
Ps jeśli chodzi o sklep match pro to naprawdę fajny sklep. Faktycznie jedynym minusem są pewne błędy na stronie i słabe opisy. Jednak reszta jest super: ceny, koszt wysyłki, obsługa. Jeśli uda się skorygować te niewielkie błędy nie będzie do czego się doczepić.
Jožin z bažin

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #11 dnia: 27.01.2015, 16:31 »
Bardzo dobry sklep z ciekawą ofertą. W zeszłym roku robiłem w nim 2 razy zakupy. Przy drugim brakowało jednego z kolorów push stop'ów, które zamówiłem o czym zostałem od razu powiadomiony telefonicznie. Zdecydowałem się na inny kolor a w ramach rekompensaty dostałem do zamówienia paczkę gliny gratis. Paczki solidnie zapakowane, wysyłka szybka. Można by kilka rzeczy poprawić w działaniu sklepu internetowego ale ogólnie nie jest źle. Sklep jak najbardziej godny polecenia.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #12 dnia: 27.01.2015, 17:29 »
Szkoda,że już nie ma minusów,bo dostałbym pare,za to ,że wyrażam swoje zdanie i ośmielam się nie zgadzać z waszym (GURU), a anglicy napewno nie przeżywają filmików LUKA bo mają swoje autorytety z tytułami MŚ

Nie karmic trolla i mu ludziska nie odpowiadajcie bo sie troll tym zywi  :P

do admina - usuncie trolla a jak nie chcecie go usunac powiedzcie mi czy jest na forum opcja, zebym nie musial czytac trolla i mu na swoim profilu mu ignora strzelil  ;)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #13 dnia: 27.01.2015, 20:09 »
Czytając Wasze posty, zdałem sobie sprawę, że zapomniałem ocenić oferty sklepu, a to też istotny punkt. Zaraz się poprawię :)

A propos kolegi, którego konto - jak widzę - przestało już istnieć, to chyba są tacy ludzie, którzy są bardzo konfliktowi. Ale o tym nie w tym temacie. Obiecuję, że założę na ten temat odrębny wątek, bo to też ciekawa sprawa i mam swoje zdanie na ten temat :)

Pozdrawiam
Mateusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #14 dnia: 27.01.2015, 20:33 »
Zostałem źle odebrany.

Akurat moja wypowiedź była po wpisie Mateo. Nie podważam jej i zgadzam się, że Match Pro ma świetna ofertę. Często szukam jakiś rzeczy i tam znajduję. Maja oni nawet szerszą ofertę kilku firm niż jest ona 'przeiwdziana' na polski rynek (np. Drennana).
To co tam szwankuje to sposób wyszukiwania towaru i słabe opisy. Może źle to sformułowałem. Ale na pewno nie na tyle, żebys wysnuwał aż tak wielkie wnioski.

Jeżeli byś zrozumiał co napisałem, to jest to krytyka nie sklepu - raczej uwaga dotycząca sposobu przedstawienia towaru i jego wyszukiwania. Tego typu uwagi akurat pomagają sklepom, ponieważ mogą oni cos zmienić, udoskonalić i miec lepsze obroty. Być może ktoś z nich zajrzy kiedys na forum? Będzie już wiedział,że obsługa i towar jest super, trzeba pomyśleć o usprawnieniu strony. I jeszcze jedno - skąd wiesz, że nie korzystam z ich strony?   ;D  Nie oceniaj zbyt pochopnie!
Lucjan