Autor Wątek: Match PRO  (Przeczytany 19602 razy)

river

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #30 dnia: 03.03.2015, 22:33 »
Mateo

Mnie zastanawia tylko po co tacy "zawodowcy" zaglądają do amatorów :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #31 dnia: 03.03.2015, 22:36 »
Jest tu wiecej nikow z forum dla zawodowców hm ...... budowac legede gdzie najlepiej ......
amatorzy czerpia przyjemnosc z pasji a zawodowcy z kasy .............
Maciek

river

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #32 dnia: 03.03.2015, 22:38 »
Tylko ilu z tych "zawodowców" ma ego większe niż wyniki Macieju :)
Kupa sprzętu brak talentu :P

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #33 dnia: 03.03.2015, 22:56 »
Lub dojenie na jednej wodzie 300 dni w roku i tworzenie mitów ..........
A najlepsze ze jeszcze potem start na zawodach na tej wodzie i ugruntowanie sie w swojej profesce........
pozatym sa różne podejscia do wedkowania sportowy ktory mnie cale zycie nie pociagal ale niektorzy to zaniedlugo i bielizne z nazwa firmy zaloza siadajac na kosz wedkarski
przewodnicy wedkarscy lowiacy np w zimowiskach ryb pod lodem i pokazywanie jacynsa profesjonalni
i my pasjonaci ktorzy wedkarstwo traktujemy jako hobby (bez ktorego ciezko zyc w sumie podobno od wszystkiego mozna sie uzaleznic - ale czy to nie piekne uzaleznienie i takie wedkarstwo micosobiscie najbardziej odpowiada)
Maciek

river

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #34 dnia: 04.03.2015, 08:17 »
Tak jak przyszła moda na pokazywanie się na stoku narciarskim (
kolorowe ciuszki itd) tak przyszła na zawodowe wędkowanie .Wielu tam na tych zawodach jest dla lanserki a umiejętnościami nie grzeszy. Fajnie też że jest coraz więcej pokazów sprzętu itd ale czasem jak tak z boku na to człowiek patrzy ręce opadają..Są ludzie którzy tak jak piszesz Macieju nawet gacie z napisem danej firmy mają..Nawet właściciele sklepów wędkarskich mają z takich niezłą polewkę wiem bo kiedyś na ten temat rozmawialiśmy..Dla takich nie  jest ważne czy dany produkt jest dobry tylko to jaki ma napis....Dlatego fajnie że LUK robi np.taki filmiki bo sam się napaliłem na koszyki chyba Korum które mu się rozpadały podczas połowów w rzece więc ich nie kupię

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #35 dnia: 04.03.2015, 08:40 »
Ja tam uważam, że kiepskiej baletnicy, to i glany nie pomogą. No, ale każdy by chciał nawiązywać do najlepszych, chociażby zakładając gacie sensasa, a rączki wycierać w ręczniczek mavera :)
Nawet na tym forum są marki, które mają większe wzięcie. Jak ostatnio sprzedawałem używanego feedera marki konger, to nawet nie wystawiałem go na forum. Nie sądzę, bym go tu sprzedał. Na OLX poszedł w dobę.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #36 dnia: 04.03.2015, 19:13 »
Tak jak przyszła moda na pokazywanie się na stoku narciarskim (
kolorowe ciuszki itd) tak przyszła na zawodowe wędkowanie .Wielu tam na tych zawodach jest dla lanserki a umiejętnościami nie grzeszy. Fajnie też że jest coraz więcej pokazów sprzętu itd ale czasem jak tak z boku na to człowiek patrzy ręce opadają..Są ludzie którzy tak jak piszesz Macieju nawet gacie z napisem danej firmy mają..Nawet właściciele sklepów wędkarskich mają z takich niezłą polewkę wiem bo kiedyś na ten temat rozmawialiśmy..Dla takich nie  jest ważne czy dany produkt jest dobry tylko to jaki ma napis....Dlatego fajnie że LUK robi np.taki filmiki bo sam się napaliłem na koszyki chyba Korum które mu się rozpadały podczas połowów w rzece więc ich nie kupię
Ja tam uważam, że kiepskiej baletnicy, to i glany nie pomogą. No, ale każdy by chciał nawiązywać do najlepszych, chociażby zakładając gacie sensasa, a rączki wycierać w ręczniczek mavera :)
Nawet na tym forum są marki, które mają większe wzięcie. Jak ostatnio sprzedawałem używanego feedera marki konger, to nawet nie wystawiałem go na forum. Nie sądzę, bym go tu sprzedał. Na OLX poszedł w dobę.
Panowie wpełni się z wami zgadzam co do wartości przekazywanej informacji w formie reklamy w niektórych przypadkach to mocno przesadzony przekaz
Dlamnie osoby mocno w zyciu  poddawanym lobbowaniu ze strony producentow znam troszke techniki ktore sa sprytnie przemycane do zycia codziennego
JEDNA RADA PANOWIE MYSCIE PO SWOJEMU
jest nawet tutaj dobry przykład tego rodzaju przekaz pewne zawody realizowane na pewnej wodzie i okraszone reklama od stup do glów u
ja tego nie neguje tak wyglada nowoczesna reklama i mamy socjotechnike z techjika wplywu w perfekcyjny sposob podany
tylko odrazu dla goscie kumajacego czacze nasówa sie pytanie dlaczego tylko w konkretnym miejscu w tym przypadku wodzie caly czas jest wynik
kiedys wspominalem juz na forum ze mam kolege zawodowo zajmujacego sie zawodami
panowie to biznes kazdy inny prostym przykladem jest np to ze jezeli jest sie perfekcyjnym wedkarzem to dla czego przed kazdymi zawodami zawodowcy dysza nad woda gdzie maja byc zawody i pija ja po pare dni przed zawodami i w sezonie tez tam pruboja
odpowiedz jest prosta trzeba znac wode rybenw niej plywajaca technike na niej potrzebna
i nie ma cud miod zanety przynety
a ryby ze zdjec mistrzow z okladek gazet to efekt wszystkichnzdarzen po drodze
to jest opinia mojego kolegi ktory zajmuje sie zawodowo zawodami tez jest w timie krajowym bardzo znanym
dlatego zwykly wedkarz tak mocno nieraz sie wkurza kupujac zanete bardzo dobra wyraza opinie po braku efektow ze jest na jego wodzie ta zaneta sie nie sprawdza a inna tak
i tu nasowa sie pytanie czy wedkarz zly czy produkty firmowe sa zabardzo wyprofilowane i przewyzszaja technologia potrzeby zwyklego moczykija

Maciek

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #37 dnia: 13.03.2015, 07:32 »
Kolejny raz , bez błędnie 100% pozytyw dla Matchpro
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #38 dnia: 29.04.2015, 15:35 »
Moje drugie zakupy w tym sklepie i muszę przyznać pełną profeskę ze strony sklepu :thumbup:
Obsługa i kontakt z klientem-10 (brakowało haków które chciałem ,sklep natychmiast po zamówieniu poinformował mnie telefonicznie o tym fakcje i zaproponował zamienniki )
Oferta sklepu-10
Ceny sprzętu -10
Jakoś dos.towaru-10 (dobrze zabezpieczony ,do tego ekspresowo no i chyba najtańsza pobraniowa przesyłka (10 zł) )
Strona inter.sklepu-8 (trochę skąpe opisy i denerwujący powrót do pierwszej strony przy przeglądaniu towaru)
Maciek

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #39 dnia: 12.05.2015, 14:58 »
  Mam pytanie, czy macie jakiś problem z wejściem na stronę matchpro.pl ? czy tylko u mnie taki problem występuje ? próbowałem na kilku łączach i kompach i cały czas INTERNETIA ? >:O >:O >:O

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #40 dnia: 12.05.2015, 15:02 »
Właśnie sprawdziłem. Nie mam żadnego problemu z przeglądaniem strony matchpro.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #41 dnia: 12.05.2015, 15:07 »
dziękuję Ci,czyli u mnie coś nie tak >:O >:O >:O

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #42 dnia: 12.05.2015, 15:08 »
Wszystko chodzi jak trzeba :)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline marek118

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 188
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: RNI, Koło PZW nr 28 "Szuwarek" Nowa Sarzyna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #43 dnia: 24.06.2015, 09:25 »
Moja ocena sklepu
Obsługa i kontakt z klientem: 10
Oferta sklepu: 10
Ceny sprzętu: 10
Szybkość realizacji zamówienia: 10
Strona internetowa sklepu: 8
Polecam z całą pewnością ten sklep. Na pewno będę u nich jeszcze zamawiał.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #44 dnia: 24.06.2015, 12:35 »
Bardzo miła obsługa i kontakt. Opisy mi wystarczają. Ogólna ocena to 10/10.
Darek