Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 34809 razy)

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Sklep Duxonshop
« dnia: 05.12.2016, 15:22 »
Czy ktokolwiek z  kolegów forumowiczów miał okazję dokonywać zakupów w sklepie internetowym Duxon?

w moim przypadku sprawa wygląda następująco:

Dokładnie tydzień temu dokonałem zamówienia na owej stronie. Po przebyciu całej procedury wpłaciłem należność na konto sklepu i od tamtej pory cisza... brak odpowiedzi na mój maile. Wysłałem nawet potwierdzenie przelewu myśląc że może coś przeoczyli, ale i to nie przyniosło żadnych efektów.

 Dziś postanowiłem do nich zadzwonić. Po rozmowie z panem, którego ton głosu aż porażał optymizmem usłyszałem że mają dużo zamówień i że pisali na swoim facebook'u o możliwych opóźnieniach... (tak jakbym był zobligowany do śledzenia ich konta na portalu społecznościowym :facepalm:) Na koniec pan powiedział że postara się aby wysłano towar jak najszybciej... tylko pytanie co według standardów sprzedaży tego sklepu znaczy "szybko" ....

 Na dzień dzisiejszy czuję się olany i zignorowany przez Duxonshop. Posiadając mój nr. telefonu i adres e-maile mogliby się wysilić na jakąkolwiek informacje pokazującą, iż traktują klienta z szacunkiem.... dokonując jakichkolwiek zakupów w zwykłym automacie po wrzuceniu pieniędzy automat reaguje..... A w tym wypadku, gdy mamy do czynienia z ludźmi jak grochem o ścianę....
sam nie wiem, może przyzwyczaiłem się do obsługi klienta jaką prezentuje porządny sklep na literę D.....
Ale jak na razie nie polecam tego sklepu.
ani towaru, ani pieniędzy >:(

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 340
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #1 dnia: 05.12.2016, 16:00 »
Witam

Duxon Shop to bardzo dobry sklep. Dużo promocji, w tamtym tygodniu wszystkie produkty na sklepie były o 30 % tańsze, powtarzam WSZYSTKIE. To widzisz jak wejdziesz teraz na sklep, to wszystko jest niedostępne, bo ludzie wykorzystali ten moment promocji. Wysyłka gratis przy zakupie 200 zł, co jakiś czas zmieniają się firmy w promocyjnych cenach. Dlatego nie mogłeś się skontaktować ze sklepem, bo mają tyle zamówień. Jak w większości sklepów, ja zamawiam ostatnio u nich cały swój asortyment z FOX, który jest już prawie niedostępny. Także innych karpiowych firm zamówiłem u nich. Dla przykładu dam Ci produkt sygnalizator brań JRC  który u konkurencji kosztuje 240 zł ja zapłaciłem tylko 170 zł z groszami. Przeglądam ich stronę i czekam na interesujące mnie produkty i zamawiam, nie ma problemu z moim zamówieniem. Jeszcze mają opcję negocjacji ceny - dzwonisz i ustalasz cenę, którą mógłbyś zapłacić za ten produkt. Oto film do negocjacji i polecam ten sklep, bo mało jest takich sklepów z takim podejściem do klienta oraz szeroką gamą asortymentów karpiowych w tak dobrej cenie.


Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 335
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #2 dnia: 05.12.2016, 16:13 »
Nie no, Brodzio doświadczył wręcz fantastycznego podejścia do klienta... Sylwek, śmiem twierdzić, że sklepów z takim podejściem to jest bardzo dużo, a nie bardzo mało. Niestety.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 340
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #3 dnia: 05.12.2016, 16:19 »
Nie no, Brodzio doświadczył wręcz fantastycznego podejścia do klienta... Sylwek, śmiem twierdzić, że sklepów z takim podejściem to jest bardzo dużo, a nie bardzo mało. Niestety.

Michał po prostu miał pecha, w nieodpowiednim momencie robił zakupy, kiedy towar był o 30% tańszy i wszystko znikało na oczach z półek. Po prostu kolega Brodzio tak nietrafnie trafił, dlatego takie ma po prostu odczucia... A myślisz Michał, że w drapieżniku też wszyscy są zadowoleni na 100% i nie zdarzały się pojedyncze przypadki nie zadowolenia ze sklepu? Nie ciągnijmy już tego wątku.. Ja powtarzam, z takim asortymentem i promocjami jak i cenami inne sklepy się kryją..
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #4 dnia: 05.12.2016, 16:23 »
5.3. Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Czyli Kolega może jeszcze tydzień czekać.

EDY: Sylwek - jednak inne sklepy potrafią skontaktować się z Klientem i poinformować kiedy będzie zrealizowane zamówienie.

Pozdrawiam
Mirek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 335
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #5 dnia: 05.12.2016, 16:30 »
Nie no, Brodzio doświadczył wręcz fantastycznego podejścia do klienta... Sylwek, śmiem twierdzić, że sklepów z takim podejściem to jest bardzo dużo, a nie bardzo mało. Niestety.

Michał po prostu miał pecha, w nieodpowiednim momencie robił zakupy, kiedy towar był o 30% tańszy i wszystko znikało na oczach z półek. Po prostu kolega Brodzio tak nietrafnie trafił, dlatego takie ma po prostu odczucia... A myślisz Michał, że w drapieżniku też wszyscy są zadowoleni na 100% i nie zdarzały się pojedyncze przypadki nie zadowolenia ze sklepu? Nie ciągnijmy już tego wątku.. Ja powtarzam, z takim asortymentem i promocjami jak i cenami inne sklepy się kryją..

Ok, faktycznie nie ma co ciągnąć tematu :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #6 dnia: 05.12.2016, 16:33 »
Mimo wszystko uważam, że jako sklep (któremu powinno zależeć na renomie) powinni przedstawiać inną politykę niż olewanie ludzi...
Jestem wyrozumiały i wystarczyłaby mi jakakolwiek informacja od sprzedającego abym w spokoju czekał na paczkę nie zaczynając nawet tego wątku ;)

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #7 dnia: 05.12.2016, 17:54 »
Też uważam, że lepiej byłoby, gdyby kolega otrzymał od sklepu informację, że wszystko ok, że przepraszają, że nieco przeliczyli się z siłami w związku z promocją ,czy coś w ten deseń.
Klientowi może ciut przykro, ale nie czuje się olany, a na dodatek jest w stanie zrozumieć, że ludzie przejmują się swoją robotą.
Może wiele to nie zmienia, bo swoje trzeba będzie poczekać, ale to bardzo słuszna droga. Sam funkcjonuję w ten sposób, co w mojej branży nadal jest bardzo rzadkie, i procentuje to bardzo, podkreślam BARDZO ;)
Czesiek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #8 dnia: 05.12.2016, 18:27 »
Dokładnie jak napisał Czesiek. Jeśli po tygodniu nie ma żadnego odzewu i odpowiedzi na próby kontaktu to kupujący może mieć już wątpliwości, iż został oszukany i towaru nie dostanie.

Pozdrawiam
Mirek

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #9 dnia: 05.12.2016, 18:31 »
Może wiele to nie zmienia, bo swoje trzeba będzie poczekać, ale to bardzo słuszna droga. Sam funkcjonuję w ten sposób, co w mojej branży nadal jest bardzo rzadkie, i procentuje to bardzo, podkreślam BARDZO ;)

Znaczy się... kolega zawala z terminami, ale nie z robotą No, gratuluję, aplauz...

Luzik, to był żarcik  :P :beer:

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 340
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #10 dnia: 05.12.2016, 18:34 »
Jestem takiego samego zdania co kolega Wonski81, że tymi promocjami z tamtego tygodnia, gdzie namioty, wędki i kołowrotki miały mega zniżkę a ludzie czekają przez większość roku i odkładają pieniądze na taki zakup. Odświeżałem przez 2 dni stronę sklepu i wszystko tak znikało jakby była likwidacja sklepu. To przez te kilka dni mieli kilkaset zamówień. I sami się zapędzili w kozi róg. Teraz wszystko to popakować, do ludzi oddzwonić a w weekend jeszcze były targi rybomanii w Lublinie na której też uczestniczyli. Nie to że chcę ich bronić, ale nie trzeba przekreślać tego sklepu i go unikać. Mają asortyment karpiowy, który im pięknie z półek schodzi podczas promocji.

Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #11 dnia: 05.12.2016, 18:41 »
Może wiele to nie zmienia, bo swoje trzeba będzie poczekać, ale to bardzo słuszna droga. Sam funkcjonuję w ten sposób, co w mojej branży nadal jest bardzo rzadkie, i procentuje to bardzo, podkreślam BARDZO ;)

Znaczy się... kolega zawala z terminami, ale nie z robotą No, gratuluję, aplauz...

Luzik, to był żarcik  :P :beer:

Hehehe. Spoko ;D

To nie do końca tak, w mojej branży termin z robotą i technologią nijak ma się do siebie, tutaj jednak wiele też zależy od klienta.
Generalnie klientów "już" nie muszę szukać (nie wiadomo czy nie będę musiał w przyszłości), ale jakiś czas temu, gdy wchodziłem i słyszałem, że remont łazienki się w 5 dni robi, z epoxydową fugą, to robiłem obrót na pięcie, bo tak przecież obiecało 5 przede mną, już nie powiem, że za 1000zł ;)
Ale... to nie ten temat.. ;)
Czesiek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #12 dnia: 05.12.2016, 18:44 »
Jestem takiego samego zdania co kolega Wonski81, że tymi promocjami z tamtego tygodnia, gdzie namioty, wędki i kołowrotki miały mega zniżkę a ludzie czekają przez większość roku i odkładają pieniądze na taki zakup. Odświeżałem przez 2 dni stronę sklepu i wszystko tak znikało jakby była likwidacja sklepu. To przez te kilka dni mieli kilkaset zamówień. I sami się zapędzili w kozi róg. Teraz wszystko to popakować, do ludzi oddzwonić a w weekend jeszcze były targi rybomanii w Lublinie na której też uczestniczyli. Nie to że chcę ich bronić, ale nie trzeba przekreślać tego sklepu i go unikać. Mają asortyment karpiowy, który im pięknie z półek schodzi podczas promocji.

Pozdrawiam

Dużo się nie pomyliłeś z tą likwidacją sklepu :D ;) a raczej przenosinami do Katowic :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #13 dnia: 05.12.2016, 19:19 »
Jestem takiego samego zdania co kolega Wonski81, że tymi promocjami z tamtego tygodnia, gdzie namioty, wędki i kołowrotki miały mega zniżkę a ludzie czekają przez większość roku i odkładają pieniądze na taki zakup. Odświeżałem przez 2 dni stronę sklepu i wszystko tak znikało jakby była likwidacja sklepu. To przez te kilka dni mieli kilkaset zamówień. I sami się zapędzili w kozi róg. Teraz wszystko to popakować, do ludzi oddzwonić a w weekend jeszcze były targi rybomanii w Lublinie na której też uczestniczyli. Nie to że chcę ich bronić, ale nie trzeba przekreślać tego sklepu i go unikać. Mają asortyment karpiowy, który im pięknie z półek schodzi podczas promocji.

Pozdrawiam

Pyza,
W lublinie duxon'a  nie było.... wiem bo szukałem.
 spędzając na targach cały dzień na pewno bym ich zauważył ;) A nawet miałem ochotę dowiedzieć się osobiście co jest grane z moim zamówieniem.
Nie mówię że to zły sklep i rzeczywiście mogła to być jednostkowa sytuacja. Normalną rzeczą jest że czasem jest natłok roboty i ktoś się może nie wyrabiać ale wypadałoby poinformować kontrahenta o zaistniałej sytuacji. Bądź co bądź dla mnie nie ma usprawiedliwienia dla olewczego zachowania.

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #14 dnia: 06.12.2016, 11:06 »
Po wczorajszym telefonie właśnie odwiedził mnie kurier :)

Wszystko zgodne z zamówieniem, ładnie zapakowane.


Polecam ! :thumbup: