Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 113511 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #675 dnia: 23.04.2024, 16:06 »
Może kiedyś świętym zostanie :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Seriale
« Odpowiedź #676 dnia: 23.04.2024, 19:00 »
Czy osoby znające starego Shoguna oglądały tego nowego? Warto? Czy znowu pełno pedałów, czarnych samurajów i kobiet generałów?

https://www.onet.pl/film/onetfilm/szogun-jedno-z-najwazniejszych-serialowych-wydarzen-2024-recenzja/wr104lt,681c1dfa?utm_campaign=cb
Obejrzałem. Serial mocno skupia się na wymiarze militarnym. Mniej jest zagłębiania się w "rozterki" poszczególnych postaci. Poprawności politycznych brak :D Można, ale szału nie ma.
Adam

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #677 dnia: 23.04.2024, 19:10 »
Dzięki również :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 683
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Seriale
« Odpowiedź #678 dnia: 23.04.2024, 20:09 »
Szogun jest na Disneyu, ale nie jest produkowany przez Disneya, przez co trzyma poziom :) Ponoć reżyser Pan Kondo nie zgodził się na "poprawność polityczną"

Całe szczęście. Gdyby te patafiany z USA robiły Shoguna, to okazałby się kobietą, do tego czarną... Mam nadzieję, że pogonią tych idiotów z obozu Sweet Baby, jest coraz więcej wkoorvionych na kastrowanie coraz większej ilości filmów, które i tak zaliczają finansowe klapy.
--------------


Polecam wszystkim Follout'a, nowy serial z Prime Video. Doskonale zrobiony, fajna fabuła, choć zakończenie mogło być lepsze. Fani gry nie powinni być zawiedzeni, dobrze a nawet świetnie oddano realia post atomowego świata, jest dużo rzeczy które można znaleźć w grze. Jedyna rzecz która mi niezbyt pasowała to pokazanie Brotherhood of Steel, ale do przełknięcia :) Gdyby Wiedźmina tak oparto o grę jak Follouta, ech, rozmarzył się człowiek...
Lucjan

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 244
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #679 dnia: 24.04.2024, 08:48 »
Ja bym wolał, żeby Wiedźmina oparto o książki :D Trzymać się fabuły i będzie naprawdę hit. Tam ogólnie nawet by to się wpisało w klimat naszych czasów, bo w ksiązkach jest wątek homoseksualny. ;D

Chociaz jest teza która denerwuje Pana Andrzeja, że napisał książki na podstawie gier :D
Plum