Autor Wątek: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.  (Przeczytany 3165 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
(S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« dnia: 26.12.2018, 23:23 »
Witam!
Po ostatnich porządkach i przemyśleniach wystawiam na sprzedaż wędki:
1) Konger Albion Royal Feeder 90g 12ft- nowy 350zł
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu i z trzema quivertipami.










2) Garbolino G System Specimen Feeder 13/14ft-  800zł
Wędka nowa z flagowej topowej serii Garbolino; kupiona w UK.
Długość 390cm z dopalaczem do 420cm. Przelotki SIC, uchwyt Fuji. Trzy węglowe quivertipy: 3, 4, 5oz. Złącza typu spigot.
Linka do 12lb, przypon do 8lb (0,25mm), c.w. do 200g. Mocny kij na duże uciągi i połów okazów.












 3) Daiwa Tournament RS Power Feeder 12/13ft- 2 sztuki NOWE po 1200zł (szykuje się zamiana)
Wędki praktycznie nowe (raz nad wodą do testów) z flagowej topowej serii Tournament RS; kupione w UK w AnglingDirect .
Kije o długości 12ft z dopalaczem do 13ft. Przelotki i uchwyt Fuji. Dwa quivertipy jeden węglowy drugi szklany 2oz. Złącza typu spigot.
Linka do 8lb, c.w. do 120g. Progresywne kijki do połów okazów.
Posiadam dwie identyczne sztuki. Praktycznie nowe-raz nad wodą.










4)Karpiówki Daiwa Dictator Amorphous Whisker Carp mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lb- 2szt NOWE. Cena 800zł za sztukę 
cena za sztukę
Karpiówki ze starych serii Amorphous Whisker Daiwy.
Model Daiwa Dictator mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lbs.
Wędki absolutnie NOWE w pokrowcach.
Grubościenny mięsisty blank. Amorficzny grafitowy 12 nitkowy oplot na całej jego długości. Wspaniały resor na duże sztuki. Uchwyt i przelotki Fuji, szczytowa Fuji SIC.Rarytasik










 5) karpiówki Daiwa Dictator Amorphous Whisker Carp mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lb- 2szt używane stan 4- cena 400zł za sztukę 
cena za sztukę
Karpiówki ze starych serii Amorphous Whisker Daiwy.
Model Daiwa Dictator mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lbs.
Używane, Sprawne w stanie na 4- bo trochę starte napisy. Wyciągną jeszcze niejedną "mamuśkę"  ;)
Grubościenny mięsisty blank. Amorficzny grafitowy 12 nitkowy oplot na całej jego długości. Wspaniały resor na duże sztuki. Uchwyt i przelotki Fuji, szczytowa Fuji SIC.
Rarytasik












 6) blank muchowy „Hardy” Fastslim 3,0m klasy 7 NOWY 500zł








7) blank spinningowy Grizzly Blue IM6 270cm do 18gram NOWY 300zł

8 ) spinning Konger Templar CX Perch 225cm c.w. 2-12g- nowy NIEAKTUALNE
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu. Wędka wygrana na zawodach.


9) spinning Konger Paladin River Raid 274cm c.w. 2-12g- nowy NIEAKTUALNE
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu. Wędka wygrana na zawodach.




10) spinning Konger Elvis 205cm c.w. 0,8-5g- nowy NIEAKTUALNE
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu zastępczym. Wędka wygrana na zawodach.


11) spinning Konger World Champion Tango 240cm c.w. 1-8g- nowy SPRZEDANY
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu zastępczym. Wędka wygrana na zawodach.


12) spinning Kuying Teton TTS-642UL 6’4” cw. 1-4g 2-4lb – Nowy NIEAKTUALNE
Wędka z dwoma identycznymi elementami szczytowymi. Kupiona na ali. Super wykałaczka. Raz nad wodą przez dwie godziny w celach testowych jednak nie pasuje pod moją wodę. Stan idealny jak nowa- żadnych śladów użytkowania.


13) Kultowy spinning Cormoran Balck Star Pro Merforellerute 3,00m cw. 10-40g  – używany 400zł
Kultowa już trociowa wędka Cormorana. Nie mylić z Powergripami. Wędka przezbrojona w Hardloye Fuji, szczytowa oryginalna Fuji SIC. Uchwyt DPS Fuji. Piękny kevlarowy oplot. Stan bardzo dobry. Złącze spigot nie wytarte. Perełka









Istnieje możliwość zamiany choć ciężko utrafić w mój gust, no i chyba wszystko czego potrzebuję już posiadam- preferowana sprzedaż.
Info i zapytania na priva lub tel w PL: +48730440980
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos vel "WENTKA"

P.S.: Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem o sprzedaży kołowrotków.
Wszystkie zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt.  Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
 Nie wystawiam faktur ani rachunków.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #1 dnia: 27.12.2018, 13:25 »
Pozwolę sobie klepnąć pozycję:
8 ) spinning Konger Templar CX Perch 225cm c.w. 2-12g- nowy 350zł

:)

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #2 dnia: 27.12.2018, 13:34 »
Gdyby coś nie poszło z tą 8 to będę drugi ;)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #3 dnia: 27.12.2018, 21:56 »
Bierz go hanibal - dla mnie chyba to nie jest odpowiednia chwila na wchodzenie w spinning :)

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #4 dnia: 27.12.2018, 22:40 »
Haha ja miałem wychodzić z UL :P  Będę dogadywał się na priv. Póki co rezerwacja.

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #5 dnia: 06.01.2019, 11:35 »
Witam!
 ERRATA - NOWE CENY (niektóre)
Po ostatnich porządkach i przemyśleniach wystawiam na sprzedaż wędki:
1) Konger Albion Royal Feeder 90g 12ft- nowy 350zł 300zł
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu i z trzema quivertipami.










2) Garbolino G System Specimen Feeder 13/14ft- 800zł750zł
Wędka nowa z flagowej topowej serii Garbolino; kupiona w UK.
Długość 390cm z dopalaczem do 420cm. Przelotki SIC, uchwyt Fuji. Trzy węglowe quivertipy: 3, 4, 5oz. Złącza typu spigot.
Linka do 12lb, przypon do 8lb (0,25mm), c.w. do 200g. Mocny kij na duże uciągi i połów okazów.












 3) Daiwa Tournament RS Power Feeder 12/13ft- 2 sztuki NOWE po 1200zł
Wędki praktycznie nowe (raz nad wodą do testów) z flagowej topowej serii Tournament RS; kupione w UK w AnglingDirect .
Kije o długości 12ft z dopalaczem do 13ft. Przelotki i uchwyt Fuji. Dwa quivertipy jeden węglowy drugi szklany 2oz. Złącza typu spigot.
Linka do 8lb, c.w. do 120g. Progresywne kijki do połów okazów.
Posiadam dwie identyczne sztuki. Praktycznie nowe-raz nad wodą.










4)Karpiówki Daiwa Dictator Amorphous Whisker Carp mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lb- 2szt NOWE. Cena 800zł 700zł za sztukę 
cena za sztukę
Karpiówki ze starych serii Amorphous Whisker Daiwy.
Model Daiwa Dictator mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lbs.
Wędki absolutnie NOWE w pokrowcach.
Grubościenny mięsisty blank. Amorficzny grafitowy 12 nitkowy oplot na całej jego długości. Wspaniały resor na duże sztuki. Uchwyt i przelotki Fuji, szczytowa Fuji SIC.Rarytasik










 5) karpiówki Daiwa Dictator Amorphous Whisker Carp mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lb- 2szt używane stan 4- cena 400zł 350złza sztukę 
cena za sztukę
Karpiówki ze starych serii Amorphous Whisker Daiwy.
Model Daiwa Dictator mk1 DC-ZC2212 3,66m 2,5lb linka do 20lbs.
Używane, Sprawne w stanie na 4- bo trochę starte napisy. Wyciągną jeszcze niejedną "mamuśkę"  ;)
Grubościenny mięsisty blank. Amorficzny grafitowy 12 nitkowy oplot na całej jego długości. Wspaniały resor na duże sztuki. Uchwyt i przelotki Fuji, szczytowa Fuji SIC.
Rarytasik












 6) blank muchowy „Hardy” Fastslim 3,0m klasy 7 NOWY 500zł








7) blank spinningowy Grizzly Blue IM6 270cm do 18gram NOWY 300zł

8 ) spinning Konger Templar CX Perch 225cm c.w. 2-12g- nowy NIEAKTUALNE
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu. Wędka wygrana na zawodach.


9) spinning Konger Paladin River Raid 274cm c.w. 2-12g- nowy 600zł
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu. Wędka wygrana na zawodach.




10) spinning Konger Elvis 205cm c.w. 0,8-5g- nowy 200zł
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu zastępczym. Wędka wygrana na zawodach.


11) spinning Konger World Champion Tango 240cm c.w. 1-8g- nowy SPRZEDANY
Wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą. Jest nowa w pokrowcu zastępczym. Wędka wygrana na zawodach.


12) spinning Kuying Teton TTS-642UL 6’4” cw. 1-4g 2-4lb – Nowy NIEAKTUALNE
Wędka z dwoma identycznymi elementami szczytowymi. Kupiona na ali. Super wykałaczka. Raz nad wodą przez dwie godziny w celach testowych jednak nie pasuje pod moją wodę. Stan idealny jak nowa- żadnych śladów użytkowania.


13) Kultowy spinning Cormoran Balck Star Pro Merforellerute 3,00m cw. 10-40g  – używany 400zł 350zł
Kultowa już trociowa wędka Cormorana. Nie mylić z Powergripami. Wędka przezbrojona w Hardloye Fuji, szczytowa oryginalna Fuji SIC. Uchwyt DPS Fuji. Piękny kevlarowy oplot. Stan bardzo dobry. Złącze spigot nie wytarte. Perełka









Istnieje możliwość zamiany choć ciężko utrafić w mój gust, no i chyba wszystko czego potrzebuję już posiadam- preferowana sprzedaż.
Info i zapytania na priva lub tel w PL: +48730440980
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos vel "WENTKA"

P.S.: Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem o sprzedaży kołowrotków.
Wszystkie zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt.  Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
 Nie wystawiam faktur ani rachunków.
[/quote]
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #6 dnia: 12.01.2019, 10:06 »
Adamie czy mógłbyś sprawdzić i wstawić zdj szczytówek od Albiona . Czy na pewno są to dedykowane szczytówki do tego modelu ? Bo zdaje mi się i jestem pewny na 99 % że szczytówka w kolorze pomarańczowym to tam nie pasuje :P
Z poważaniem Marcin

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #7 dnia: 12.01.2019, 10:23 »
Adamie czy mógłbyś sprawdzić i wstawić zdj szczytówek od Albiona . Czy na pewno są to dedykowane szczytówki do tego modelu ? Bo zdaje mi się i jestem pewny na 99 % że szczytówka w kolorze pomarańczowym to tam nie pasuje :P
Zdjęcia szczytówkę są. Średnicowo pasują choć dziwi mnie trochę że aż takie krzywe ugięcia do tego kijka :-\
Napisz jakie chcesz zdjęcia.
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #8 dnia: 12.01.2019, 10:35 »
Adamie czy mógłbyś sprawdzić i wstawić zdj szczytówek od Albiona . Czy na pewno są to dedykowane szczytówki do tego modelu ? Bo zdaje mi się i jestem pewny na 99 % że szczytówka w kolorze pomarańczowym to tam nie pasuje :P
Zdjęcia szczytówkę są. Średnicowo pasują choć dziwi mnie trochę że aż takie krzywe ugięcia do tego kijka :-\
Napisz jakie chcesz zdjęcia.
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos

Wystarczą mi zdjęcia "napisu" na szczytówkach ( wszystkich 3 szczytówek ), czyli np. Konger 2 OZ Carbon .
Z poważaniem Marcin

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #9 dnia: 12.01.2019, 10:48 »
Wystarczą mi zdjęcia "napisu" na szczytówkach ( wszystkich 3 szczytówek ), czyli np. Konger 2 OZ Carbon .
Kliknij na trzecie od góry zdjęcie. Powiększy się i wszystko widać ;)
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #10 dnia: 12.01.2019, 14:44 »
Przepraszam Adamie za to zamieszanie , ale muszę zwrócić "małą"nie uwagę w sprzedaży Konger Albiona , w którym to jak sam napisałeś "wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą" i pewnie sam nie zdawałeś sobie sprawy że dostaniesz sprzęt "składany".

A piszę składany , bo jak idzie zauważyć na blanku jest opisane 360/90 , czyli do tego modelu powinne być szczytówki o oznaczeniu 2/3/4 OZ a są szczytówki o oznaczeniu 4/5/6 OZ i dlatego jak sam zauważyłeś i sam piszesz "dziwi mnie trochę że aż takie krzywe ugięcia do tego kijka" .

Szczytówki które ktoś Ci dorzucił nie są dedykowane do tego kija , prawdopodobnie są to szczytówki do kija o oznaczeniu 150 g . I taki kij o wyrzucie do 90 g z zamontowanymi szczytówkami 4/5/6 OZ będzie nie prawidłowo pracował ( nawet szczytówka o oznaczeniu 4 OZ nie jest z tego modelu ).

Nie wiem jak teraz z dostępnością szczytówek do wędziska 90 g ale w 2017 r. nie było ich nawet w serwisie . Ja na swoje ( do takiego samego modelu ) czekałem 6 miesięcy , a wynikało to z opóźnieniami transportu kontenera z Chin . Dla wiadomości dopiszę że koszt 3 szczytówek dedykowane do modelu 90 g to koszt ok 150 zł.
Z poważaniem Marcin

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #11 dnia: 12.01.2019, 15:00 »
No to faktycznie zong. 
Czyli kij dla kogoś kto połamał kija i zostały mu szczytówki.
Albo pragnie zabawić się w dobór szczytówki albo pocienienie istniejących.
Znów trzeba będzie zabawić się w rodbuilding :facepalm:
Pozdrawiam i dziękuję za spostrzegawczość.
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #12 dnia: 12.01.2019, 19:30 »
Blank tego kongera zaskakuje  czułością. :fishonhook:
Ładnie gnie się pod rybką.
Ale te 90 gram to  zawyżona wartość.
Kosz 40 gram plus towar to jest optimum na szczytówce 4 oz max na podkrakowskiej Wiśle.

Ale ma  trochę bez sensu ustawioną i za małą przelotkę startową - ok 50 cm od kołowrotka.
Ale spoko , da się tak łowić.
Ja go oskórowałem i przerobiłem pierwsze 2 przelotki od strony kołowrotka.

Gra warta świeczki bo mimo wszystko ma duże przelotki na szczytówkach.
Do plecionki to mój kij Nr 1.
Śmiga z Mikado Octa braid 0,08 na dystansie 50-60m bez żadnego problemu.


Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #13 dnia: 12.01.2019, 21:17 »
Słuszna uwaga :bravo: . Jeśli bym coś zmienił to przede wszystkim zmiana układu przelotek- pierwsza większą i wyższa np. KW25 lub 20 a druga w rozm. odpowiednio 16 lub 12.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #14 dnia: 16.01.2019, 23:37 »
Przepraszam Adamie za to zamieszanie , ale muszę zwrócić "małą"nie uwagę w sprzedaży Konger Albiona , w którym to jak sam napisałeś "wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą" i pewnie sam nie zdawałeś sobie sprawy że dostaniesz sprzęt "składany".

A piszę składany , bo jak idzie zauważyć na blanku jest opisane 360/90 , czyli do tego modelu powinne być szczytówki o oznaczeniu 2/3/4 OZ a są szczytówki o oznaczeniu 4/5/6 OZ i dlatego jak sam zauważyłeś i sam piszesz "dziwi mnie trochę że aż takie krzywe ugięcia do tego kijka" .

Szczytówki które ktoś Ci dorzucił nie są dedykowane do tego kija , prawdopodobnie są to szczytówki do kija o oznaczeniu 150 g . I taki kij o wyrzucie do 90 g z zamontowanymi szczytówkami 4/5/6 OZ będzie nie prawidłowo pracował ( nawet szczytówka o oznaczeniu 4 OZ nie jest z tego modelu ).

Nie wiem jak teraz z dostępnością szczytówek do wędziska 90 g ale w 2017 r. nie było ich nawet w serwisie . Ja na swoje ( do takiego samego modelu ) czekałem 6 miesięcy , a wynikało to z opóźnieniami transportu kontenera z Chin . Dla wiadomości dopiszę że koszt 3 szczytówek dedykowane do modelu 90 g to koszt ok 150 zł.
Serdecznie dziękuję za czujność, zainterweniowałem i do końca tygodnia otrzymam oryginalny zestaw quivertipów do tego kijka: 2, 3 i 4oz. Feeder Kongera już cacy ;)
Pozdrówka
Adamos ... vel "wentka"
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby