Autor Wątek: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?  (Przeczytany 16172 razy)

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #15 dnia: 01.05.2020, 13:53 »
Bardzo Dziękuję Pozdrawiam :)

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #16 dnia: 24.05.2020, 22:20 »
Trzeba się przedstawić... ;)
ssygula, dawno temu czytałem Twoje wpisy... kiedyś mieszkałeś na Śląsku i (chyba...) nigdy nie spotkałeś się na rybach z ludźmi z Forum.
 Są tutaj ludzie, którzy znaleźliby czas aby się spotkać nad wodą i pogadać. Nie widziałem ani jednego wpisu abyś zaproponował spotkanie i chęć wspólnego posiedzenia nad wodą.(piszę to po fakcie i dłuższym przemyśleniu)
Mój wpis, był, ordynarny i chamowaty...(usunięty) Pod wpływem emocji, nie zauważyłem, że to jesteś Ty.
Pomyliłem się. Wybacz. Żyj w zdrowiu i pogodzie ducha.

Jak potrzebujesz zanęty, to mogę wysłać. Tyle.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #17 dnia: 24.05.2020, 23:28 »
Łuki każdemu się zdarzają błędy i trudne chwile niestety nie mieszkam na śląsku ale w Małopolsce Powiat Miechowski i w tym roku już nie wędkuję niestety na PZW a w tamtym roku wędkowałem na PZW Kielce kilkanaście razy Byłem na rybach i tylko 1 krąpia wyciągnąłem. W tym roku byłem tez tylko 4 razy na stowarzyszeniu niestety nie mam z kim jeździć :( A taka jest Prawda że ja tylko bym mógł cały czas siedzieć nad wodą słuchać śpiewu ptaków i nie tylko zwierzęta :)  Niestety dość że dostałem 2 życie z wielkimi komplikacjami ale się Cieszę z życia mimo tego że już nigdy nie zagram w piłkę w klubie i nigdy nie będę jeździł na długie wyprawy rowerowe :( Co prawda chciałbym codziennie być na rybach żeby spełnić ostatnie hobby jakie mi pozostało. Także Bardzo Bym Prosił Kolegów i Koleżanki o Pomoc jak możecie chociaż ten post udostępnić. Przepraszam też kkza czyli Karolo :) Karol 4 razy będą na rybach wyciągnołem 1 karpia 42 cm będąc 3 raz na rybach a 4 2 leszcze i szczupaka

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #18 dnia: 27.05.2020, 00:56 »
Szanowne Koleżanki i Koledzy mam pytanie czy nie miał by ktoś przypadkiem jakieś wędki nadającej się do spiningu??? Od 1 czerwca tam gdzie wędkuję na stowarzyszeniu będę mógł wędkować na drapieżnika. Będę Bardzo Wdzięczny jak ktoś mógł by jakoś mnie wesprzeć Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Udanych wypraw wędkarskich i jak najwięcej czasu spędzonego z rodziną czy też najbliższymi :) :D ;D :) Ja osobiście nie mam z czego się cieszyć :(:(

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #19 dnia: 29.05.2020, 23:28 »
PRZEPRASZAM WAS KOLEŻANKI I KOLEDZY ALE NIESTETY WIDZĘ ŻE JESTEM TU NIE POTRZBNY POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH POŁOWÓW

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #20 dnia: 30.05.2020, 07:25 »
Sławek, co się stało, że tak twierdzisz? Nie pomylę się, jeśli powiem, że mało gdzie spotkałbyś się z takim odzewem na swoje prośby, więc Twoje słowa brzmią trochę niezrozumiale. Nikt Cię stąd nie wyrzuca, a dowody wielkiej empatii i bezinteresowności (niebywałej wręcz bezinteresowności!) kolegów można znaleźć w Twoich wątkach. Napisz, w czym problem, bo jest nam wszystkim przykro, gdy ktoś taki jak Ty, kochający wędkarstwo, ale mający problemy ze zdrowiem, skarży się.
Jacek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 405
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #21 dnia: 30.05.2020, 09:26 »
Czy chodzi o to, że nie dostałeś spinningu?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #22 dnia: 30.05.2020, 10:05 »
PRZEPRASZAM WAS KOLEŻANKI I KOLEDZY ALE NIESTETY WIDZĘ ŻE JESTEM TU NIE POTRZBNY POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH POŁOWÓW

Dzięki i wzajemnie


Czy chodzi o to, że nie dostałeś spinningu?

Tez mi to chodzi po głowie bo wpis ni z gruchy ni z ...
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #23 dnia: 30.05.2020, 13:05 »
PANIE I PANOWIE PRZEPRASZAM WAS BARDZO POWIEM PRAWDĘ CHODZI ŻE MAM SYNA 11 LAT I NIESTETY POLSKI SĄD NIC :( JESZCZE ŻONA ZABRANIA MI Z NIM KONTAKTÓW WMAWIA MU RÓŻNE GŁUPOTY JAKI TO TATA NIE BYŁ ALE DZIĘKI MNIE I STARANIOM JAK TYLKO MOGŁEM GRAŁ W DRUŻYNIE PIŁKARSKIEJ GDZIE STOPEREM ALE ŻONA OCZYWIŚCIE GO WYPISAŁA :'( ZAPEWNE MNIE ROZUMIECIE CI CO MAJĄ DZIECI :) DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WSZELKĄ POMOC POZDRAWIAM I ŻYCZĘ JAK NAJWIĘCEJ WYPADÓW WĘDKARSKICH I OCZYWIŚCIE NOWYCH REKORDÓW :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish:

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #24 dnia: 30.05.2020, 14:01 »
Nic z tego nie rozumiem.
Tomek

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #25 dnia: 30.05.2020, 15:11 »
Co Panie Tomaszu Pan nie rozumie??

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #26 dnia: 30.05.2020, 15:33 »
Nie rozumiem całej tej niejasnej sytuacji i Twojego tłumaczenia, ale ok, nie muszę wszystkiego rozumieć, nie moja to sprawa.
Tomek

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 15
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #27 dnia: 31.05.2020, 19:53 »
Szanowne Koleżanki i Koledzy mam pytanie nie wiecie kto może prowadzić serwis kołowrotków Daiwa? Ostatnio zginało mi ta rolka z łozyskiem tam gdzie żyłka się przesuwa kołowrotek Daiwa Legalis Match &Feeder 3012A . Pisałem mejle do Panów z Daiwa która się Tym zajmuje w Tym rejonie Południowym i do tej Pory Bez Odpowiedzi. Proszę jak by ktoś wiedział gdzie jest serwis kołowrotków firmy Daiwa to Proszę Pisać na wątku lub prywatną wiadomość do Mnie Będę Naprawdę Bardzo Wdzięczny za radę lub jakiś kontakt :) Pozdrawiam 

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #28 dnia: 01.06.2020, 21:50 »
Okazuje się, że Sławek dostał tylko jeden kołowrotek, który na nieszczęście mu się popsuł, więc kiepsko. Złamał mu się też jeden z podarowanych kijów, więc jeszcze gorzej. Damy radę jakoś mu pomóc? Prosił o coś do karpiowania, więc może jakoś się uda. Ja takiego sprzętu nigdy nie miałem, więc lipa.

Na nieszczęście nie mam też spinnigu, który mógłbym mu podarować. Jakiś czas temu rozebrałem dwa kije, w nadziei, że coś z nich zrobię, a gdybym wiedział, to bym nie kombinował i oba bym mu wysłał. Ale po ptokach.

Deklaruję, że wyposażę Sławka w solidny zestaw uniwersalnych przynęt spinningowych (o wartości niezłego kija). Byłoby jednak dobrze, gdyby miał całość. Nie musi mieć amerykańskich czy japońskich rarytasów, będzie zadowolony z wszystkiego, więc wierzę, że wspólnie damy radę.

Sławek, jutro zacznę kompletować przynęty dla Ciebie. Podaj swój adres, poprzez prywatną wiadomość ;)
Jacek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koledzy i Koleżanki, pomożecie?
« Odpowiedź #29 dnia: 01.06.2020, 22:03 »
Okazuje się, że niedługo dotrze do Sławka zestaw karpiowy (kij i kołowrotek z wolnym biegiem), obiecany w tym wątku, więc to świetna wiadomość.
Jacek