Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1031180 razy)

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 190
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1290 dnia: 16.11.2016, 12:31 »
Marek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1291 dnia: 16.11.2016, 13:00 »
Kurna faktycznie, dzięki kupie U Nas mam blisko do Rybnika :thumbup:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1292 dnia: 16.11.2016, 17:35 »
Witam.
S7 super, że wrzuciłeś tę ofertę i przyznam, że miałem zrobić dokładnie to samo :D
W poszukiwaniu feeder arma do mojego Cuzo też trafiłem na tę ofertę i się skusiłem. Zakupiłem 2 feeder arm'y Caperlana i co mogę o nich powiedzieć? Porównać mi do jakiegokolwiek innego arm'a jest mi niesłychanie ciężko, bowiem jest to pierwsze tego typu akcesorium zakupione przeze mnie. Ale jeżeli pomocna będzie moja opinia, to mogę rzec, że wygląda na dość stabilną i solidną konstrukcję, która powinna z powodzeniem zdać egzamin nad wodą. Niestety nie wiem czy uda mi się jeszcze w tym roku przetestować, więc o wrażeniach z nad wody wypowiem się innym razem. Jednakże uważam, na sucho, że stosunek jakość/cena jest bardzo dobry i osoby, które zdecydują się na zakup, nie powinny być zawiedzione. Jedyne zastrzeżenie mogę wnieść tylko i wyłącznie do dystrybucji. Na towar czekałem dokładnie 11 dni(!) Trochę długo, zważywszy na to, że widnieje na stronie informacja, iż towar w magazynie przygotowany w jeden dzień+24h dostawa. Jako, że w moim sklepie towar nie był dostępny (widziałem, że jest do kupienia chyba w Częstochowie i gdzieś jeszcze) to zakupiłem i zamówiłem go na mój sklep (ODBIÓR W PUNKCIE) po czym po upływie wskazanego terminu realizacji zamówienia (7 dni od daty zakupu) otrzymałem na mail informację o braku towaru na magazynie i możliwości zmiany zamówienia lub oczekiwania kolejne 5 dni na realizację. Nie trudno się domyślić jaką wybrałem opcję i dnia 12.11.2016 roku stałem się posiadaczem wyżej wymienionych akcesoriów.
Myślę, że to na tyle. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zdjęciem Cuzo z tym arm'em niech pisze. Wtedy wrzucę :)


Cena przystępna, może się komuś przyda, taka informacja.

http://www.decathlon.pl/csb-feeder-arm-id_8302522.html
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1293 dnia: 16.11.2016, 20:48 »
Allegro dostało wiele sygnałów i :bravo: dla nich za skuteczne działanie.
Sygnałów o czym? Że ktoś coś sprzedaje?




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1294 dnia: 16.11.2016, 20:57 »


Allegro dostało wiele sygnałów i :bravo: dla nich za skuteczne działanie.
Sygnałów o czym? Że ktoś coś sprzedaje?

Możesz zgłosić do Allegro, że cena na danej aukcji jest za niska. Jeżeli dostaną kilka takich zgłoszeń, dotyczących danego sprzedawcy, mogą zarządać od niego weryfikacji, tj. np. skanu dowodu osobistego, danych dotyczących rejestracji firmy itd.

Jeżeli sprzedawca tego nie zrobi, jego konto zostaje zawieszone.

Taka ochrona przed oszustami. Proste i skuteczne ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1295 dnia: 16.11.2016, 21:01 »
Trochę to głupie szczerze mówiąc. Szczególnie, że allegro umywa ręce od różnych spraw np. komentarzy




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1296 dnia: 16.11.2016, 21:16 »
No ale tak to wygląda. Według mnie to dobra praktyka.  Ten, kto ma uczciwe intencje i chce uczciwie sprzedawać, bez problemu podda się weryfikacji. 

Widać, że w tym konkretnym wypadku przyniosło to pozytywny rezultat. Konto zawieszone i nikt nie został oszukany :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1297 dnia: 16.11.2016, 21:24 »
Allegro tez powinno być zadowolone bo z fikcyjnych aukcji zobaczyli by kasę jak świnia niebo :D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1298 dnia: 16.11.2016, 21:26 »
Nie ma chyba pewności jeszcze, że to oszust chyba




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1299 dnia: 16.11.2016, 22:20 »
Pewności nie ma. Jeżeli zweryfikuje swoje dane, to reaktywują jego konto i będzie mógł sprzedawać.
Pozdrawiam,
Maciek

Splot

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1300 dnia: 16.11.2016, 22:32 »
Witam.
S7 super, że wrzuciłeś tę ofertę i przyznam, że miałem zrobić dokładnie to samo :D
W poszukiwaniu feeder arma do mojego Cuzo też trafiłem na tę ofertę i się skusiłem. Zakupiłem 2 feeder arm'y Caperlana i co mogę o nich powiedzieć? Porównać mi do jakiegokolwiek innego arm'a jest mi niesłychanie ciężko, bowiem jest to pierwsze tego typu akcesorium zakupione przeze mnie. Ale jeżeli pomocna będzie moja opinia, to mogę rzec, że wygląda na dość stabilną i solidną konstrukcję, która powinna z powodzeniem zdać egzamin nad wodą. Niestety nie wiem czy uda mi się jeszcze w tym roku przetestować, więc o wrażeniach z nad wody wypowiem się innym razem. Jednakże uważam, na sucho, że stosunek jakość/cena jest bardzo dobry i osoby, które zdecydują się na zakup, nie powinny być zawiedzione. Jedyne zastrzeżenie mogę wnieść tylko i wyłącznie do dystrybucji. Na towar czekałem dokładnie 11 dni(!) Trochę długo, zważywszy na to, że widnieje na stronie informacja, iż towar w magazynie przygotowany w jeden dzień+24h dostawa. Jako, że w moim sklepie towar nie był dostępny (widziałem, że jest do kupienia chyba w Częstochowie i gdzieś jeszcze) to zakupiłem i zamówiłem go na mój sklep (ODBIÓR W PUNKCIE) po czym po upływie wskazanego terminu realizacji zamówienia (7 dni od daty zakupu) otrzymałem na mail informację o braku towaru na magazynie i możliwości zmiany zamówienia lub oczekiwania kolejne 5 dni na realizację. Nie trudno się domyślić jaką wybrałem opcję i dnia 12.11.2016 roku stałem się posiadaczem wyżej wymienionych akcesoriów.
Myślę, że to na tyle. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zdjęciem Cuzo z tym arm'em niech pisze. Wtedy wrzucę :)


Cena przystępna, może się komuś przyda, taka informacja.

http://www.decathlon.pl/csb-feeder-arm-id_8302522.html
Ja również zamówiłem to ramię. Czekałem 3 dni, więc u mnie poszło sprawniej. Odebrałem i oddałem. Chcę dobre ramię do Cuzo. Sprawdzałem w stacjonarnym Trapera i jakieś za 200 zł nie pamiętam producenta - chyba Korum. Co mnie przekonało, aby to z Decathlonu oddać? Waga. Te dwa które wcześniej trzymałem były stalowe i ciężkie, Decathlonu lekkie aluminiowe rurki. Nie jestem fizykiem, inżynierem, ale uważam że ciężkie ramię przeniesie mniej drgań. Drapieżnik musi szykować nową paczkę

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1301 dnia: 16.11.2016, 22:38 »
Muszę Cię zmartwić :)
Wszystkie dobre ramiona są wykonywane z aluminium. Tu nie chodzi o masę, raczej o przekrój rur, sztywność tworzywa itp.
Cóż, jednak cena często jest wyznacznikiem jakości. Życie.
Jacek

Splot

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1302 dnia: 16.11.2016, 22:46 »
Muszę Cię zmartwić :)
Wszystkie dobre ramiona są wykonywane z aluminium. Tu nie chodzi o masę, raczej o przekrój rur, sztywność tworzywa itp.
Cóż, jednak cena często jest wyznacznikiem jakości. Życie.
Tylko coś musi w tym być że inne są ciężkie i tak jak piszesz też grubsze. Skąd różnica w wadze?  Ale jak się sam nie przekonam to inaczej w tym wypadku nie uwierzę. Niegdy takich cudów nie miałem opieram się na tym co widzę.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1303 dnia: 16.11.2016, 22:51 »
Przepraszam, że zapraszam do siebie, ale cóż. Rzuć okiem na to: http://wedkarskaprzystan.blogspot.com/2016/10/ramie-preston-xs-feeder-arm.html

Celowo zrobiłem zdjęcia elementów z tworzywa. Jestem bardzo zadowolony. Było warto ;)
Jacek

Splot

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #1304 dnia: 16.11.2016, 23:02 »
Przepraszam, że zapraszam do siebie, ale cóż. Rzuć okiem na to: http://wedkarskaprzystan.blogspot.com/2016/10/ramie-preston-xs-feeder-arm.html

Celowo zrobiłem zdjęcia elementów z tworzywa. Jestem bardzo zadowolony. Było warto ;)
Dzięki wielkie

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka