Autor Wątek: Klasyka odrzańska  (Przeczytany 45738 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Klasyka odrzańska
« dnia: 07.06.2015, 09:43 »
Nie mogłem odnaleźć choć stosuje od dawna, kol. mirgag znalazł a ja poddaje pod dyskusje.Artykuł Fan Club Feeder sprzed paru lat http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/3667
Staś
Klasyczny Feeder

Online Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #1 dnia: 07.06.2015, 14:44 »
Jak nie lubię Wędkarza Polskiego za "ideologię" ,zwłaszcza naczelnego, to muszę przyznać, że zamieszczają ciekawe artykuły. Mam trochę archiwalnych numerów, część czytałem w internecie i naprawdę spora ich część jest bardzo interesująca, nie powielająca utartych schematów.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #2 dnia: 07.06.2015, 17:28 »
Nie pytam czy lubisz Wędkarza Polskiego tylko o opinie na konkretny temat
Staś
Klasyczny Feeder

Online Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #3 dnia: 07.06.2015, 17:38 »
Nie pytam czy lubisz Wędkarza Polskiego tylko o opinie na konkretny temat
Opinia o Wędkarzu Polskim a raczej części treści, które są w tym czasopiśmie publikowane,  stanowiła tylko wstęp mojej wypowiedzi, w dalszej części swojego wpisu pochwaliłem wspomniany przez Ciebie artykuł, z którego kilka ciekawych wskazówek na pewno wypróbuję, jak i inne artykuły które były tam zamieszczane. Pozdrawiam

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #4 dnia: 07.06.2015, 17:42 »
Ciekawy artykulik. Dobry ten patencik z łącznikiem Stonfo i możliwością regulacji przyponu! Co do robaków, to u mnie Krąpie "medaliki" szybciutko wędkowanie by mi obrzydziły!!
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #5 dnia: 07.06.2015, 17:52 »
Nie pytam czy lubisz Wędkarza Polskiego tylko o opinie na konkretny temat
Opinia o Wędkarzu Polskim a raczej części treści, które są w tym czasopiśmie publikowane,  stanowiła tylko wstęp mojej wypowiedzi, w dalszej części swojego wpisu pochwaliłem wspomniany przez Ciebie artykuł, z którego kilka ciekawych wskazówek na pewno wypróbuję, jak i inne artykuły które były tam zamieszczane. Pozdrawiam
        Wędkarz Polski to była najlepsza gazeta techniczno sprzętowa w naszym kraju jedyna godna uwagi o reszcie nie wspominam bo każde pismo miało swój czas :thumbup: Adrian,      Arunio u nas też są krąpie,ale gruba zanęta robi swoje,wtedy są krąpiska :)
Staś
Klasyczny Feeder

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #6 dnia: 07.06.2015, 17:55 »
Pytanko skoro jest tyle tego krapia u was to co on jest trujacy ze go nie zzarli ?
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #7 dnia: 07.06.2015, 17:55 »
Uwierz stas1 drobno to ja nie nęcę! ;) Po prostu tego dziadostwa jest masa! Ale oczywiście próbuję , tylko szybko się zniechęcam!
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #8 dnia: 07.06.2015, 17:56 »
Pytanko skoro jest tyle tego krapia u was to co on jest trujacy ze go nie zzarli ?
Wiesz, jak na grube przynęty bierze grubsza ryba, to kto Krąpiem będzie się bawił?? ;) Nawet Sumy wolą wciągać większe Leszcze niż za drobnicą się uganiać! :(
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #9 dnia: 07.06.2015, 18:02 »
Ja mogę napisać o swoich spostrzeżeniach,nęcę grubą zanętą ,ale to jeż wiecie traper giant z moimi dodatkami,jak zrobię zbyt pylącą to meldują się leszczyki i krąpiki,bardziej dowilżoną tęga brania są dużo rzadsze ale wtedy jest leszcz lub duży krąp,a łowię na białasy albo pinki
Staś
Klasyczny Feeder

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #10 dnia: 07.06.2015, 18:05 »
Pytanko skoro jest tyle tego krapia u was to co on jest trujacy ze go nie zzarli ?
Wiesz, jak na grube przynęty bierze grubsza ryba, to kto Krąpiem będzie się bawił?? ;)

u mnie bylem swiadkiem przerazajacej rozmowy jak dziadkowie wymieniali sie przepisami kulinarnymi na rybke
jeden oj zjadlo bysie rybke zjadlo tylko zlapac nic nie idzie tylko ukleja zostala
i jak ja, zjesc .......
na to drugi oj moja zona to swietna kucharka z kazdej rybki zrobi cos dobrego
na to ten drugi to wszystko bierzesz a on tak i jazda z ukleji robie pulpety jak to pyta dziad a ten do kaszynki wszystko miele robie pulpety i do przecieru pomidorowego i mowi ze juz 10 sloikow litrowych zrobil w mtym roku a wieksze to wszystkie na patelnie
a ze swiadkiem rozmowy byl moj przyjaciel mistrz mowy cietej walna, tekst a panowie ile macie lat
a dziadki 72 i 69 a on no to, super a dziadki czemu bo was za niedlugo szlag trafi i moze beda w tedy ryby
dziadki sie spluly wyzwaly nas od najgorszych az jednemu okulary spadly ot taka historia
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #11 dnia: 07.06.2015, 18:07 »
Ja stosuję mieszankę Magnetic+ dodatki na granicy przemoczenia. Może nie jest jakaś zbyt gruba ale służy mi tylko jako "zapchaj koszyk" do ziaren(kukurydza,groch,pszenica).Moją przynętą nr 1 jest groch. Wieczorem wchodzi czerwony z białym jak drobnica odpuszcza. W ciągu dnia to udręka!
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #12 dnia: 07.06.2015, 18:09 »
Pytanko skoro jest tyle tego krapia u was to co on jest trujacy ze go nie zzarli ?
Wiesz, jak na grube przynęty bierze grubsza ryba, to kto Krąpiem będzie się bawił?? ;)

u mnie bylem swiadkiem przerazajacej rozmowy jak dziadkowie wymieniali sie przepisami kulinarnymi na rybke
jeden oj zjadlo bysie rybke zjadlo tylko zlapac nic nie idzie tylko ukleja zostala
i jak ja, zjesc .......
nato drugi oj moja zona to swietna kucharka z kazdej rybki zrobi cos dobrego
na to ten drugi to wszystko bierzesz a on tak i jazda z ukleji robie pulpety jak to pyta dziad a ten do kaszynki wszystko miele robie pulpety i do przecieru pomidorowego i mowi ze juz 10 sloikow litrowych zrobil wmtym roku a wieksze to wszystkie na patelnie
aze swiadkiem rozmowy bylmoj przyjaciel mistrz mowy cietej walna, tekst a panowie ile macie lat
a dziaki 72 i 69 a on no to, super a dziadki czemu bo was zaniedlugo szlakm trafi i moze beda w tedy ryby
dziadki sie spluly wyzwaly nas od najgorszych az jednemu okulary spadly ot taka historia
   Cóż można dodać. ;)
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #13 dnia: 07.06.2015, 18:12 »
Maciek wy łobuzy jesteście :D,tacy u mnie też są i nie mogą zdzierżyć jak wypuszczam rybki,Arunio polecam tego gianta spróbuj,jest go cztery rodzaje,,ja stosuję też na granicy ale magnetić jakoś niebardzo raz połowiłem bodajże na special feeder
Staś
Klasyczny Feeder

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klasyka odrzańska
« Odpowiedź #14 dnia: 07.06.2015, 18:16 »
Podśmiewamy się z tych starszych wędkarzy ale oni mają potężną wiedzę ale nie lubią się nią dzielić,w tym sezonie nie spotykam już kilku gości pewnie już odeszli,niedługo na nas tak będą patrzyć
Staś
Klasyczny Feeder