Autor Wątek: Łowisko Jagodno k. Przytyka  (Przeczytany 10488 razy)

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #30 dnia: 17.08.2019, 07:38 »
Cytuj
To piękna woda, mnie kilka razy już nauczyła pokory, ale wciąż nie daje za wygraną i jeżdzę żeby ją poznać 🙂 powodzenia!

Dziękuję i wzajemnie
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #31 dnia: 17.08.2019, 10:44 »
Kurcze, jest lipa. Woda zielona na zbiorniku, nie wiem co to pływa, ale jakaś rzęsa tłusta jakby... Nie wyglada to za dobrze. Z tego co widze to po calym zbiorniku. U mnie bez brań, robi sie duchota i nie wiem co z tego bedzie... Kaszanka :facepalm:
Ania

Offline Mirek,

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #32 dnia: 17.08.2019, 17:20 »
Cytuj
Raz są dobre dni, innym razem totalna cisza. Jak to nad wodą, raz bierze, raz nie bierze. Jadę jutro, liczę, że przechytrzę ryby i coś połowię. Jagodno ma swoją specyfikę, nie rozgryzłam tej wody jeszcze, ustawiam się za leszczem z metodą i klasykiem.

Rozumiem. Dzięki za informację. Nigdy tam nie byłem i właśnie się wybieram. Zobaczymy, choć jadę z dzieciakami więc nie liczę na spokojne łowienie.

Pod koniec sierpnia są organizowane kilkudniowe zawody karparzy. Rezerwują cały zbiornik, lepiej sprawdź, czy to przypadkiem nie twój termin.

Offline rufi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #33 dnia: 08.01.2020, 18:32 »
Info na nowy sezon 2020: zniesiony zostaje wymóg używania wyłącznie haków bezzadziorowych.Jak dla mnie to dziwne posunięcie na zbiorniku typu "no-kill".
Wędkarska Pasja 🎣

Offline Pablo73

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #34 dnia: 11.01.2020, 13:55 »
Info na nowy sezon 2020: zniesiony zostaje wymóg używania wyłącznie haków bezzadziorowych.Jak dla mnie to dziwne posunięcie na zbiorniku typu "no-kill".

Witam, jestem z okręgu lubelskiego i mam dokupiony okręg radomski, czy to wystarczy? To znaczy czy są jakieś dodatkowe opłaty na Jagodnie? A Domaniów też wystarczy opłata PZW, czy jest jakaś dodatkowa wkładka? I ostatnie pytania jak z rybkami na zalewie w Siczkach i czy jest duża presja wędkarska na wspomnianych wodach? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Offline rufi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #35 dnia: 11.01.2020, 15:33 »
Info na nowy sezon 2020: zniesiony zostaje wymóg używania wyłącznie haków bezzadziorowych.Jak dla mnie to dziwne posunięcie na zbiorniku typu "no-kill".

Witam, jestem z okręgu lubelskiego i mam dokupiony okręg radomski, czy to wystarczy? To znaczy czy są jakieś dodatkowe opłaty na Jagodnie? A Domaniów też wystarczy opłata PZW, czy jest jakaś dodatkowa wkładka? I ostatnie pytania jak z rybkami na zalewie w Siczkach i czy jest duża presja wędkarska na wspomnianych wodach? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.
Cześć.W tym sezonie nie ma już dodatkowych opłat na Jagodno i Domaniów, jeżeli dokupiłeś okręg radomski,to spokojnie możesz łowić na tych zbiornikach.Co do rybostanu,to Jagodno nr1 jak dla mnie, Domaniów po zeszłorocznym upuście wody i wprowadzonym zakazie wędkowania,został konkretnie skłusowany przez miejscowych.,Siczki -z marszu jedynie chude leszcze i płotki,a jak chcesz coś większego przechytrzyć,to trzeba więcej czasu poświęcić .Odnośnie presji wędkarskiej, to największy spokój odnajdziesz na Jagodnie, odkąd jest to woda "no-kill" ,bardzo mało osób go odwiedza( przynajmniej  w dni powszednie) ,w zeszłym sezonie zdażyło mi się  dwa razy,że byłem sam na całym zbiorniku . Niestety w weekendy co rusz odbywaja się  tam jakieś zawody.A Domaniów jak to Domaniów,jak mięsiarzem zwiedzą się ,że leszcz się ruszył,to ciężko o skrawek wolnego miejsca.
Wędkarska Pasja 🎣

Offline rufi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #36 dnia: 11.01.2020, 15:37 »
Info na nowy sezon 2020: zniesiony zostaje wymóg używania wyłącznie haków bezzadziorowych.Jak dla mnie to dziwne posunięcie na zbiorniku typu "no-kill".

Witam, jestem z okręgu lubelskiego i mam dokupiony okręg radomski, czy to wystarczy? To znaczy czy są jakieś dodatkowe opłaty na Jagodnie? A Domaniów też wystarczy opłata PZW, czy jest jakaś dodatkowa wkładka? I ostatnie pytania jak z rybkami na zalewie w Siczkach i czy jest duża presja wędkarska na wspomnianych wodach? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.
Ja w tym sezonie obraziłem się na swój okręg i opłaciłem kartę w Puławach ,dodatkowo wykupując tzw.OssdnikAzoty.Moze masz jakąś wiedzę na temat tego osadnika? Każde info by było dla mnie cenne,bo nie znam wogóle tej wody.
Wędkarska Pasja 🎣

Offline Pablo73

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 114
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #37 dnia: 11.01.2020, 16:37 »
Info na nowy sezon 2020: zniesiony zostaje wymóg używania wyłącznie haków bezzadziorowych.Jak dla mnie to dziwne posunięcie na zbiorniku typu "no-kill".

Witam, jestem z okręgu lubelskiego i mam dokupiony okręg radomski, czy to wystarczy? To znaczy czy są jakieś dodatkowe opłaty na Jagodnie? A Domaniów też wystarczy opłata PZW, czy jest jakaś dodatkowa wkładka? I ostatnie pytania jak z rybkami na zalewie w Siczkach i czy jest duża presja wędkarska na wspomnianych wodach? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.
Ja w tym sezonie obraziłem się na swój okręg i opłaciłem kartę w Puławach ,dodatkowo wykupując tzw.OssdnikAzoty.Moze masz jakąś wiedzę na temat tego osadnika? Każde info by było dla mnie cenne,bo nie znam wogóle tej wody.

Jasne, że mam wiedzę na temat osadnika. Jestem w kole Puławy Azoty z małymi zmianami od przeszło 30 lat. Osadnik mega rybna woda z medalowymi sztukami prawie w każdym gatunku. Potężne leszcze, okazy ok. 4 - kilogramowe są standardem, karpie do wyboru do koloru od zarybieniowych do okazów mocno przekraczających 20 kg. Grube płocie, szczególnie zimą i wczesną wiosną, japońce, jazie, trafiają się liny, tołpygi. Ale cóż z tego jak jest to betonowy basen z pływającym refulerem, z zardzewiałą rurą z jednej strony łowiska i z widokiem na fabrykę z drugiej strony. Żeby nie było tak różowo, trafiają się okresy, że ta rybka nie kąsa, ale to rzadkość. Dominujące metody połowu to feeder, metoda i oczywiście wszędobylscy karpiarze, którzy kilometr od domu rozbijają tam swoje obozowiska wpieprzając pizze i i inne obiadki na zamówienie i łowią w kółko te samie karpie co od razu zniechęca mnie to wyjazdu na to łowisko. Niestety ja już z wyrosłem z takich wanien z rybami, oczywiście zezwolenie mam, ale bardzo rzadko bywam, spora presja w weekendy i ciągle jakieś zawody w sezonie. Na początek będzie Ci się bardzo podobało, na pewno połowisz, ale dla mnie to jest akwen bez żadnych walorów poza rybostanem. Warto dodać, że zezwolenie na osadnik uprawnia również do łowiena na kanale dopływowym do ZA Puławy. Jak chcesz coś się dowiedzieć bardziej szczegółowo to pytaj konkretnie. Pozdrawiam. W załączeniu kilka fotek z Osadnika, których mam setki.

Offline grzegorz07

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 792
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jastrząb
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Jagodno k. Przytyka
« Odpowiedź #38 dnia: 08.05.2020, 15:38 »
Wybiera się ktoś na Jagodno w najbliższą niedzielę ?.