Autor Wątek: Firma Matrix  (Przeczytany 33157 razy)

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Firma Matrix
« dnia: 12.03.2015, 09:49 »
Koledzy czy ktoś używa produktów firmy Matrix? Mają ciekawą ofertę i zainteresowałem się troszkę ich asortymentem. Proszę o opinię o tej firmie. I czy to jest jakaś marka należąca do firmy FOX???

Dziękuję
Darek

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #1 dnia: 12.03.2015, 10:11 »
Cześć Darek. Ja od ponad roku śledzę asortyment tej firmy i nabyłem już kilka produktów. Uważam ,że mają naprawdę dopracowany produkt i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam krzesło do feedera tej firmy Ethos Accesory Chair i już drugi rok świetnie się spisuje. Uwaząm też ,że koszyki do feedera tej firmy są świetnie i solidnie zrobione.W sumie używam tylko ich z serii Wire Cage ,Stainless stell oraz z tworzywa Open End. W tym roku na Rybomanii Fish Point maił osobne stanowisko tylko z Matrixem gdzie siedział i odpowiadał na pytania Arjan Klop manager na Europę tej firmy. Maja kilka ciekawych nowości ,których nie znalazłem w innych firmach ,a które na pewno nabędę. Można było wszystko pomacać i pobawić się:) Świetne wrażenie zrobił na mnie tez kołowrotek z serii Ultron oraz seria feederków Horizon S Class.
Ogólnie polecam, cały czas poszerzają swoje portfolio produktowe.
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2015, 10:19 »
Cześć Darek. Ja od ponad roku śledzę asortyment tej firmy i nabyłem już kilka produktów. Uważam ,że mają naprawdę dopracowany produkt i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam krzesło do feedera tej firmy Ethos Accesory Chair i już drugi rok świetnie się spisuje. Uwaząm też ,że koszyki do feedera tej firmy są świetnie i solidnie zrobione.W sumie używam tylko ich z serii Wire Cage ,Stainless stell oraz z tworzywa Open End. W tym roku na Rybomanii Fish Point maił osobne stanowisko tylko z Matrixem gdzie siedział i odpowiadał na pytania Arjan Klop manager na Europę tej firmy. Maja kilka ciekawych nowości ,których nie znalazłem w innych firmach ,a które na pewno nabędę. Można było wszystko pomacać i pobawić się:) Świetne wrażenie zrobił na mnie tez kołowrotek z serii Ultron oraz seria feederków Horizon S Class.
Ogólnie polecam, cały czas poszerzają swoje portfolio produktowe.
A dziękuję. Chcę nabyć kosz podbieraka i ten fotel, o którym wspomniałeś stąd pytanie. A powiedz czy to jakaś firma córka FOX'a? Na FishPoint zawsze przed nazwą Matrix widnieje FOX.
Darek

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #3 dnia: 12.03.2015, 10:21 »
Tak ,z tego co wiem to jest tak jak ,piszesz osobny brand dla spławika i feedera FOX Matrix.
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #4 dnia: 12.03.2015, 13:15 »
Matrix raczej kojarzone jest z Prestonem.
To właśnie człowiek Prestona Ricky Teale jest szefem firmy Matrix.

Nie jest to brand Foxa. Może mają jakąś umowę z Foxem i często pojawiają się razem i coś tam wspólnie tworzą. Ale są to dwie różne firmy.

Ricky Teale z Preston Innovations



Ricky Teale z Matrix :)

Pozdrawiam
Mateusz

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #5 dnia: 12.03.2015, 13:19 »
Darek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #6 dnia: 12.03.2015, 13:20 »


Mateusz zmyliło mnie nazewnictwo na stronie FishPoint. Nawet napisali, że dostawę z Foxa mają za 2 tygodnie a chcę zamówić podbierak (kosz) Matrixa :D

Darek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #7 dnia: 12.03.2015, 13:32 »
Zapomniałem dopisać, że nie mam doświadczenia z tą Firmą. Jedyną rzeczą z oferty Matrix, jaką posiadam, jest ta niebieska foremka do metody.
Tak wiec niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat ich sprzętu. A to który kosz masz zamiar kupić?
Pozdrawiam
Mateusz

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #8 dnia: 12.03.2015, 13:33 »
Matrix raczej kojarzone jest z Prestonem.
To właśnie człowiek Prestona Ricky Teale jest szefem firmy Matrix.

Nie jest to brand Foxa. Może mają jakąś umowę z Foxem i często pojawiają się razem i coś tam wspólnie tworzą. Ale są to dwie różne firmy.

Ricky Teale z Preston Innovations



Ricky Teale z Matrix :)



Hmmm byłem przekonany ,że to brand Foxa :) Zawsze jakoś kojarzyłem Fox-Matrix i Korda-Guru.
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #9 dnia: 12.03.2015, 14:04 »
Zapomniałem dopisać, że nie mam doświadczenia z tą Firmą. Jedyną rzeczą z oferty Matrix, jaką posiadam, jest ta niebieska foremka do metody.
Tak wiec niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat ich sprzętu. A to który kosz masz zamiar kupić?

Mam nadzieję, że to dobry wybór. Początkowo chciałem coś z żyłki ale wybór padł na ten kosz.

http://www.fishmatrix.co.uk/catalogues-products.php?section=10&product=66&catalogue=7
Darek

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 533
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #10 dnia: 12.03.2015, 14:54 »
Kierowany przez byłego managera Prestona Matrix powstał na bazie "Fox Match", czyli wyczynowej wypustki Foxa (jej twarzą był swego czasu Bob Nudd, który na krótko porzucił Browninga). Fox oferuje obecnie pod nazwą "Fox" jedynie sprzęt specjalistyczny (karpiowo-brzanowy), drapieżnikowy i morski. Zbitka "Fox Matrix" funkcjonuje w brytyjskim obiegu handlowym, więc najwyraźniej związki są ścisłe:

http://www.total-fishing-tackle.com/index.php?main_page=index&manufacturers_id=75

http://www.matchmansupplies.co.uk/fox-matrix-online.html

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #11 dnia: 12.03.2015, 20:53 »
Zapomniałem dopisać, że nie mam doświadczenia z tą Firmą. Jedyną rzeczą z oferty Matrix, jaką posiadam, jest ta niebieska foremka do metody.
Tak wiec niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat ich sprzętu. A to który kosz masz zamiar kupić?

Mam nadzieję, że to dobry wybór. Początkowo chciałem coś z żyłki ale wybór padł na ten kosz.

http://www.fishmatrix.co.uk/catalogues-products.php?section=10&product=66&catalogue=7
Ciekawe jak Ci się sprawdzi. Obręcz wydaje się dość gruba. Nie wiem czy nie będzie za ciężki.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #12 dnia: 12.03.2015, 23:58 »
Zapomniałem dopisać, że nie mam doświadczenia z tą Firmą. Jedyną rzeczą z oferty Matrix, jaką posiadam, jest ta niebieska foremka do metody.
Tak wiec niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat ich sprzętu. A to który kosz masz zamiar kupić?

Mam nadzieję, że to dobry wybór. Początkowo chciałem coś z żyłki ale wybór padł na ten kosz.

http://www.fishmatrix.co.uk/catalogues-products.php?section=10&product=66&catalogue=7


Mam nadzieję, że będzie ok. Z wagą zaryzykuję jednak zastanawiam się czy nie lepszy http://www.total-fishing-tackle.com/fox-matrix-6mm-mono-mesh-landing-net?zenid=ff035c3cd1ac49a03f11e90babca0be1

Jednak żyłkowe szybko mi się niszczą.
Darek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #13 dnia: 13.03.2015, 00:15 »
No właśnie. Ja też zastanawiam się czy nowego żyłkowego sobie nie kupić.
Może i szybciej się niszczy, ale jest o wiele lżejszy i nie trzyma wody i zapachów.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 533
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Firma Matrix
« Odpowiedź #14 dnia: 13.03.2015, 00:57 »
Żyłkowe są zakazane w UK jako rybonieprzyjazne ze względu na twarde supełki/gruzełki, które mogą rezultować utratą łusek, otarciami etc. Podbieraki tego typu pojawiające się w ofercie Matrixa czy Prestona wypuszczono z myślą o rynku kontynentalnym (podobnie jak np. ołowiane śruciny Dinsmores większe od "8"). Okoniom pewnie nie zaszkodzą, ale delikatnemu białorybowi, który ma być wypuszczony, raczej rzeczywiście nie służą.