Autor Wątek: Hooklinebox.pl  (Przeczytany 8198 razy)

Ryba1987

  • Gość
Hooklinebox.pl
« dnia: 03.02.2016, 16:36 »
Adres stronki - http://hooklinebox.pl

Numer kontaktowy jak i mail na stronie ale numer podam - może się przyda. 509*409*149

Sklep oferujący pudełka do przyponów, bardzo dużo rodzaji pudełek oraz możliwość osobistego dogadania się na jakie przypony potrzebujemy pudełeczko.

Obsługa i kontakt z klientem: 10
Szybkość realizacji zamówienia: 10
Ceny sprzętu: 10
Jakość dostarczonego towaru: 11
Strona internetowa sklepu: 10

Zamówiłem dwie sztuki (dla mnie i dla brata) pudełko o nazwie METHOD - 6/8/10 cm przypony wchodzą.. sztuk nie wiem ale sporo tego będzie można nasupłać :P

Kontakt telefoniczny jak i mailowy - wzorowy, telefoniczny lepszy bo można się nie raz uśmiać z Panem Przemkiem, ogólnie bardzo sympatyczny jegomość który ogarnia temat.

Szybkość realizacji - około 3 dni (z wysyłką !)

Cena jak za coś co ma mi posłużyć do końca życia, jak dla mnie za niska :) Umyślnie nie podaję ile zapłaciłem bo do każdego Pan Przemek podchodzi indywidualnie. Dodatkowo można sobie zamówić grawerkę - napis na tym pudełku.

O jakości nie będę pisać - magia otacza te pudełka

Stronka chodzi jak powinna.

Bardzo polecam samą rozmowę o tych pudełeczkach a o zakupieniu nie wspomnę :thumbup:

Pozdrawiam i z tego miejsca dziękuję za informację o tych właśnie pudełeczkach od milordów z SiG :) :beer:

Aha - jako pokrowiec sam Pan Przemek polecił mi najzwyklejszy pokrowiec do tabletu - 8-10zł zależy od wielkości. Już mam jeden upatrzony po "przymiarce" ale kobita przede mną go łyknęła.. ostatnią sztukę.. jak będą to cyknę fotkę pudełeczka w "garniaku" :P

Tutaj zdjęcia mojego pudełeczka :-* ;D
P.S. - jakby ktoś zauważył to tak, na mojej myszce zmienił się kolor loga z czerwonego na zielony (zależne od włączonego DPI)











Pozdrawiam :fish:

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 03.02.2016, 16:40 »
Super pudełeczko, gratuluję zakupu :) A mógłbyś powiedzieć jak wygląda sprawa z jego rozmiarami i wagą? :)
Pozdrawiam
Marcin

Ryba1987

  • Gość
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 03.02.2016, 17:02 »
Wymiary to 238 mm długości, szerokość 145 mm a grubość - 46,5 mm
Masa 318 gr
*bez przyponów.. jeszcze :D

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 03.02.2016, 17:26 »
Potwierdzam wszystko jeśli chodzi o Hooklinebox. W zasadzie zakup bez żadnych problemów.
Pełna kultura, szybka realizacja, jakość rewelacyjna.

Ja zakupiłem ostatnio pudełko na przypony karpiowe pod tyczkę oraz methodę. Jedna część typowo pod spławik, druga na methodę właśnie z przyponami krótszymi.
Producent sprzedaje pudełka gotowe ale rownież może wykonać je na specjalne zamowienie według osobistych preferencji klienta.

Kilka dni po zakupie skontaktował się ze mną Przemek i pytał, czy pudełko spełnia moje oczekiwania i czy wszystko jest tak jak oczekiwałem. Zaznaczam - po zakupie, już po tym jak dostałem paczkę. Otrzymał zapłatę, wysłał więc mógł już zapomnieć o temacie - a on sam od siebie zapytał czy wszystko jest w porządku. Wzorowo wręcz.








Grzegorz

Offline Baranowski Tomasz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 217
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 03.02.2016, 17:29 »
Pudełka te były wręczane zamiast małych statuetek za wygranie sektora w finale, jako wersja pamiątkowa z grawerką.
Polecam 100% jakość , właściciel nawet dba o zapach używając bezwonnych bejc i lakierów .
Widziałem różne pudełka i wszystkie, po za tą firmą śmierdzą lakierami ,a o precyzji wykonania to juz nie wspomnę.
Wiem ,że Przemek nawet gwoździe do pręcików na przypony ściąga z Niemiec aby nie śniedziały/odbarwiały .


Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 03.02.2016, 17:42 »
Przepiękne wyroby. Tomek,doskonała rekomendacja. Wychodzi na to że i na krajowym podwórku mamy często się czym pochwalić. Ja bym tu optował za stworzeniem działu? "Dobre Bo Polskie". Ale to na zasadzie jakiejś kontroli.Nie wstawiania widzi mi się. Jeśli produkt lub Producent(Dystrybutor,Sklep)spełnił by pewne(raczej wysokie) określone wymogi, i otrzymał odpowiednią ilość opinii na + i rekomendacji. Był by zamieszczany w raz z opiniami w takim dziale przez Administratorów. Nie wiem czy na to Admini pójdą? (Dodatkowa robota) ale z czasem ocena portalu na rynku ? Może zyskała by swoją renomę w śród producentów?
Arek

Offline Baranowski Tomasz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 217
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 03.02.2016, 17:57 »
Dodam ,że pudełka te są w katalogu Sensasa na Europę już od 2015 roku i sprzedawane są jako pudełka tej firmy ;)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 03.02.2016, 19:06 »
 To jeden z lepszych moich zakupów :) Przemek dba o szczegóły :bravo: :bravo: nie żałuje ani złotówki wydanej na te boxiki :)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 03.02.2016, 19:07 »
Nie przeszkadza Wam rozmiar i waga?
Pozdrawiam
Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 624
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 03.02.2016, 19:14 »
Panowie , czy Drennana, Prestona i Guru "gotowce" wchodzą , te typowe do methody 10", chociaż z długościami to różnie bywa :P
Z poważaniem Marcin

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 03.02.2016, 19:14 »
Ktoś napisze jaki to jest koszt czy to tajemnica?




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Ryba1987

  • Gość
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 03.02.2016, 19:24 »
Ja za to swoje opisane wyżej dałem 100 zł. Ale to zależy od pudełka/grawerki itp..

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 03.02.2016, 19:38 »
Oglądałem to pudełko które bylo nagrodą za sektor,piękna robota.Szacun
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 03.02.2016, 20:32 »
Posiada pudełko tej firmy na 50 cm przypony o potwierdzam że wykonanie perfekcyjne co do masy nie ma co przesadzać w końcu przypon to najważniejszy element zestawu i musi być przechowywany odpowiednio.
Dodam tylko że czekam na pudełko do metody i pudełko LAKE/Canal.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooklinebox.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 03.02.2016, 20:37 »
 Łukasz a widziałes te pudełeczka do metrowych przyponów u Przemka ? Cudeńka :) ja jak swoje dostałem to się nie mogłem od niego oderwać i 60 przyponów zrobiłem jednym ciągiem :beer: :beer: