Autor Wątek: Urlop 2015  (Przeczytany 15750 razy)

Kotwic

  • Gość
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #15 dnia: 26.06.2015, 09:12 »
Urlop tuż, tuż to z maluchami wędki pójdą w ruch. :)

A po urlopie zabawa na całego: sieci, prąd i 6-8 tygodni na naszych jeziorno-rzecznych eldorado w całym kraju. :fish: ;D

elvis77

  • Gość
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #16 dnia: 26.06.2015, 09:14 »
Ja swój urlop co drugi rok spędzam na zmianę albo na wczasach albo remont domu. W tym roku wypadł remont,więc siedzimy w domu.
Ale już zaczynam kombinować,żeby chociaż na dwa trzy dni pod namiot wyskoczyć. Oczywiście z wędkami. Jako,że mam dwóch wędkujących synów to mam wiekszość. Jednak żona pod namiot nie chce jechać,co innego camping.
Zawsze jeździliśmy nad morze,ale w tamtym roku zabrałem rodzinkę w góry i się zakochali,choć początkowo nie chcieli jechać.
Na pytanie gdzie jedziemy następnym razem,była jednogłośna decyzja,że w góry. Jednak ustaliliśmy,że będziemy jeździć na zmianę raz tu,raz tam.
Mam brata na Mazurach,więc jest jeszcze dodatkowa opcja,tylko po co tam jechać , chyba tylko na .

Dyzma, w Tajlandii swoje łowiska ma John Wilson,także nic straconego. Zresztą nie tylko on tam się osiedlił.

elvis77

  • Gość
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #17 dnia: 26.06.2015, 09:18 »
Urlop tuż, tuż to z maluchami wędki pójdą w ruch. :)

A po urlopie zabawa na całego: sieci, prąd i 6-8 tygodni na naszych jeziorno-rzecznych eldorado w całym kraju. :fish: ;D
Kotwic, a nie lepiej przed urlopem. Po wakacjach nie będzie czego trzepać. Wszystko wybiorą wędkarze.

Kotwic

  • Gość
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #18 dnia: 26.06.2015, 09:35 »
Kotwic, a nie lepiej przed urlopem. Po wakacjach nie będzie czego trzepać. Wszystko wybiorą wędkarze.
Nie posiadam prywatnej łodzi, więc pozbawiłbym się frajdy z używania sieci i prądu :'(

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #19 dnia: 26.06.2015, 09:37 »
Dyzma, w Tajlandii swoje łowiska ma John Wilson,także nic straconego. Zresztą nie tylko on tam się osiedlił.
Niestety delikatnie mówiąc żona ma alergie na moje wędkowanie wiec raczej na przygodę wędkarska w Tajlandii nie mam co liczyć, ale i tak w tym roku zaliczyłem już 47 wypadów na rybki praktycznie całodniowych pobiłem 2 życiówki sandacza 4,1 i amura 10,5, więc nie mam co narzekać       
Krzysztof

Offline Loktok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #20 dnia: 26.06.2015, 11:19 »
Jak się prowadzi 1 osobową firmę usługową to ciężko zamknąć na 2 tyg interes i jechać na wakacje (zus, czynsz i inne opłaty się same nie zapłacą) więc pozostają mi 1 dniowe dezercje z pracy i wypady na ryby (plus oczywiście weekendy).

Z perspektywy czasu wychodzi, że na wakacje pozwalam sobie co 10 lat 2002, 2012 więc następne już za 7 lat :D

Dyzma, być w Tajlandii i nie zmierzyć się z tamtejszymi potworami wodnymi, szkoda :-(
Pozdrawiam Michał

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #21 dnia: 26.06.2015, 11:27 »
Bez przesady koledzy. Dawno temu już zrozumiałem że pieniądze to nie wszystko fakt że ich brak też nie jest dobry ale w tym wszystkim trzeba mieć też czas na odpoczynek.

Mógłbym rok nie łowić aby tylko do Tajlandii polecieć. Kiedyś przed ślubem już prawie kliknąłem za bilety do Tajlandii lecz nie wystarczyłoby na to i na to więc nie polecielismy trochę żałuję bo teraz z dzieckiem bym się tam nie wybrał.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Loktok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #22 dnia: 26.06.2015, 11:32 »
Przepraszam zapomniałem, w pażdzierniku lecę do Barcelony na sympozjum, niby naukowo ale zawsze to 5 dni wolnego.
Pozdrawiam Michał

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #23 dnia: 26.06.2015, 11:44 »
Osobiście trochę żyję od urlopu do urlopu. Zawsze sobie obieram jakiś event, do którego mogę 'odliczać' czas czy to wakacje, weekend ze znajomymi lub zlot SiG. Uwielbiam swoją pracę i swoje życie, ale bez takiej odskoczni po jakimś czasie szukam dziury w całym i przynosi mi mniej przyjemności moje życie codzienne. Trzeba jakichś urozmaiceń. Zgadzam się z Łukaszem ze trzeba naładować baterie.
Ja w tym roku chyba Chorwacja ale jeszcze może się to zmienić. Raczej urlop bez wędek
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #24 dnia: 26.06.2015, 11:58 »
Ja swój urlop co drugi rok spędzam na zmianę albo na wczasach albo remont domu. W tym roku wypadł remont,więc siedzimy w domu.
od razu przypomniał mi się obrazek :)


Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #25 dnia: 26.06.2015, 11:59 »
Ja swój urlop co drugi rok spędzam na zmianę albo na wczasach albo remont domu. W tym roku wypadł remont,więc siedzimy w domu.
od razu przypomniał mi się obrazek :)


Śmieszne lecz trochę prawdziwe




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #26 dnia: 26.06.2015, 12:46 »
No smutne ale prawdziwe bym rzekł nawet  ;) Jeszcze powinni zobrazować tych obywateli na emeryturze  :( To dopiero zaboli  :'(

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 506
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #27 dnia: 26.06.2015, 13:32 »
Kotwic, napisz jeszcze, gdzie będziesz tłukł ryby, by było ich więcej, to nie będziemy się potem dziwić, że ich tam nie ma.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Loktok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #28 dnia: 26.06.2015, 13:34 »
No smutne ale prawdziwe bym rzekł nawet  ;) Jeszcze powinni zobrazować tych obywateli na emeryturze  :( To dopiero zaboli  :'(

prosze bardzo

Pozdrawiam Michał

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Urlop 2015
« Odpowiedź #29 dnia: 26.06.2015, 13:35 »
Ja swój urlop co drugi rok spędzam na zmianę albo na wczasach albo remont domu. W tym roku wypadł remont,więc siedzimy w domu.
od razu przypomniał mi się obrazek :)


Śmieszne lecz trochę prawdziwe
tylko trochę? :D

A co to jest urlop ?

Przykro mi Gienku, ale nie wiem :(
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik