Autor Wątek: Niemcy - Polska  (Przeczytany 21876 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #15 dnia: 02.09.2015, 13:52 »
Każdy ma swoje zdanie, ale ....
A czy Polacy nigdy w swojej historii nikogo nie "najechali"?
A wiesz jak powstawało państwo Polan? itd.
W zasadzie prawie wszędzie sąsiedzi walczyli ze sobą - mają się do końca swojej historii nienawidzić?
;)

elvis77

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #16 dnia: 02.09.2015, 13:58 »
Nie ładnie? A faszyści jak w 39 najechali na Polskę to było ładnie? Nie interesuje mnie to że kogoś tym uraziłem czy rozbawiłem, tak na niemców mówiłem/mówię i będę mówić bo ich nie trawie za to co Polsce zrobili. A że temat szkopów to nazwałem rzecz po imieniu.
Pozdrawiam
Najechali nas Szwedzi,Austriacy,Węgrzy,Niemcy,Rosjanie i jeszcze kilka narodów. I co to oznacza? O czym to świadczy?
Co najwyżej o tym,że nie znasz historii.
Nie pogrążaj się bardziej.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #17 dnia: 02.09.2015, 14:18 »
Problem Ryba polega na tym, ze nie odróżniasz ideologii od narodowości.  A to w Polsce faszystow nie ma w ogóle?

Poza tym piszesz, że nie masz zamiaru tego zmieniać. W takim razie masz problem, bo łamiesz regulamin forum. To co teraz?
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Ryba1987

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #18 dnia: 02.09.2015, 14:31 »
Co do najazdów różnych państw na Polskę to raczej o tym w podstawówce mówią, chodzi mi typowo o niemcy i o II WŚ przez którą tak ich znienawidziłem, poza tym w 39 głównym inicjatorem były niemcy. Co do problemu że łamię regulamin forum? Mam swoje zdanie i tyle, nie widzę w tym żadnego problemu, jak się nie podoba to można nie czytać ;)

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #19 dnia: 02.09.2015, 15:15 »
Czyli inni mogli grabić Polskę i było ok według Ciebie? Nie cofniemy tego co się stało. Trzeba wybaczyć, ale pamiętać.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #20 dnia: 02.09.2015, 15:28 »
Dajcie spokój panowie. Tutaj chodzi o sport, a nie o II WŚ, zabory, potop itp. Nasza historia jest krwawa, ciągle z kim walczyliśmy. Stworzyłem temat aby porozmawiać o naszych szansach w starciu z Niemcami. Chodzi tu o sportową rywalizacje, więc może wróćmy do tematu:)
Jestem ciekaw jak będzie wyglądała linia obrony. Z tego co słyszałem Pazdan chyba nie będzie w stanie zagrać. Jeśli chodzi o Cionka to osobiście nie mam do niego przekonania. Jędza nie gra ostatnio wcale, tak samo jak Piszczek który wraca po kontuzji. Nie ma w kadrze mojego "ulubieńca" Wawrzyniaka:). Mimo to wierzę w naszych i będę kibicował z całch sił. POLSKA!! ;D
Tomek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #21 dnia: 02.09.2015, 17:47 »
Myślę,że będzie niski wynik,remis lub wygrana Polski.Oglądam niemieckich zawodników w lidze Niemieckiej,jak i zagranicznych ligach,powiem ,że z formą nie wygląda to dobrze,bo w swoich klubach nie pokazują sie z dobrej strony,a to dobry prognostyk,a i oni bedą mieli presje,bo to oni przegrali z nami ;) Kolego Ryba,jak tak nienawidzisz tych Niemców,to nie kupuj nic Niemieckiego :P 8) :-X,a napewno chumor Ci sie poprawi :D  POLSKA

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #22 dnia: 02.09.2015, 17:50 »
Pozwolę się z tobą nie zgodzić maniek. Większość reprezentantów Niemiec gra w Bayernie i Borussi tymczasem te kluby grają świetnie i rozbijają praktycznie wszystkich swoich przeciwników. Moim zdaniem będzie trudniej niż niespełna rok temu, ale trzeba wierzyć.
Tomek

elvis77

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #23 dnia: 02.09.2015, 17:51 »
Maniek,dobrze,że chińczycy nas nie najechali, bo by była straszna lipa. Nic by nie można było kupić. Wszystko chińskie.

Grendziu

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #24 dnia: 02.09.2015, 17:54 »
Ryba "faszyzm" - ideologia która zapoczątkowana została w okresie międzywojennym we Włoszech.... resztę sobie sprawdź u "wujka google". Nie każdy Niemiec był "hitlerowcem" czy nie każdy biały jest "rasistą" - widzisz różnice? Przeczytaj także, jeszcze raz co napisał Bigdom .

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #25 dnia: 02.09.2015, 18:00 »
Pozwolę się z tobą nie zgodzić maniek. Większość reprezentantów Niemiec gra w Bayernie i Borussi tymczasem te kluby grają świetnie i rozbijają praktycznie wszystkich swoich przeciwników. Moim zdaniem będzie trudniej niż niespełna rok temu, ale trzeba wierzyć.
Tak rozbijają wszystich,ale klub,a reprezentacja,to inna bajka.oprucz meczu z Gibraltarem,nie nastrzelali wiele bramek.trzon drużyny niemieckiej zrezygnował zgry w reprezentacji i nie jest tak już kolorowo.Trza być optymistą Polska :bravo: :bravo: :bravo:

Grendziu

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #26 dnia: 02.09.2015, 18:29 »
Trudno jest krytykować Nawałkę jeśli mu wychodzi (czytaj żre)i jakoś tam ciułamy punkty nawet z Niemcami.

Wiadomym jest, że prawie każdy kto ogląda piłkę nożną to "wie lepiej"  i każdy ma jakąś tam wizję - uwaga to nie jest podpucha :)

Moje pytanie brzmi: Kogo Wam w tej reprezentacji brakuję, a kogo uważacie z powołanych za zbędnego? :P

elvis77

  • Gość
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #27 dnia: 02.09.2015, 18:39 »
Ja nie mam pojęcia kto tam teraz  gra. Musiałbym zapytać syna 11 lat. Jak mnie nie ma w domu to on trzyma pilota. Żona przechodzi męki.

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #28 dnia: 02.09.2015, 19:02 »
Moim skromnym zdaniem nie powinno być w tej kadrze Cionka i Mączyńskiego. Nie mam przekonania szczególnie do tego pierwszego. Zwłaszcza po meczu ze Szwajcarią. Chociaż Mączyński w Wiśle zaczął dobrze grać jednak wcześniej przez dłuższy czas był praktycznie bez klubu. W kadrze brakuje klasycznego bocznego lewego obrońcy. Tylko kto? Obrońców też za dużo nie ma zwłaszcza że Pazdan nie będzie gotowy do gry. Wielu naszych zawodników znowu nie gra. Także to trochę martwi. Jak już wcześniej pisałem Jędrzejczyk po kontuzji jeszcze nie wywalczył miejsca w składzie Krasnodaru a też nie jest lewym obrońcą. Oczywiście to tylko moja kibicowska opinia:)
Co myślicie o ostatnio głośnej sprawie z Ostrzołkiem i temacie jego powołania do kadry?
Tomek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Niemcy - Polska
« Odpowiedź #29 dnia: 02.09.2015, 19:09 »
Co powiecie o Wasilewskim podpora Leicester City dawno go w kadrze nie było,a jakby nie było liga angielska jest mocna