Autor Wątek: Anaconda Rock Hopper Chairs - krótka recenzja  (Przeczytany 760 razy)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Anaconda Rock Hopper Chairs - krótka recenzja
« dnia: 15.12.2018, 14:03 »
Na prośbę kolegi Alek spróbuję krótko opisać ten fotelik Niestety ze względu na to że jestem w trasie nie będzie zdjęć, a wszystko co napiszę, będzie pisane z pamięci więc proszę o odrobinę wyrozumiałości za niezbyt dokładne dane I tu mała prośba do użytkowników tego fotela o skorygowanie wszelkich moich pomyłek poniżej w wątku

A więc do rzeczy:

Krzesło kupiłem rok temu osobistycznie w sklepie www.taniewedkarstwo.pl za kwotę 429zł (z tego co widziałem na ich stronie, cena wciąż jest ta sama) i jak do tej pory jestem z niego zadowolony.

Krzesło dostajemy pięknie zapakowane w folię, a następnie orginalne pudło.

Orientacyjne wymiary: 80x60x35cm w pudełku, 75x55x30 bez pudełka
Waga: ok 8-9kg
Wytrzymałość: 170kg

Zalety:
- bardzo duża wygoda,
- możliwość regulacji każdej nogi w zakresie 20-25cm,
- regulacja oparcia,
- podłokietniki (dla niektórych mogą być wadą),
- przyzwoity materiał siedziska i wygodny zagłówek,
- możliwość rozłożenia oparcia na płasko (da się na nim przespać).

Wady:
- wysoka waga
- wymiary transportowe.

Tyle suchych danych, teraz wrażenia po roku użytkowania:

Po roku krzesło wygląda prawie jak nowe i nie widać po nim żadnych oznak zużycia, więc śmiało można powiedzieć, że jest trwałe. To, że jest bardzo wygodne (nawet dla baaardzo dużych wędkarzy), to jakby nic nie powiedzieć Idzie w nim się wygodnie rozsiąść, a nie należę do ułomków, bo mam 190cm i w szczytowym momencie ważyłam 175kg, a krzesełko dzielnie to znosiło. Na szczęście teraz ma mniej do dźwigania
Wytrzymałość oceniam na dużo większą niż podaje producent. Sądzę, że granicą będzie 200kg.
Za wygodę niestety trzeba zapłacić wymiarami transportowymi i wagą, która nie należy do niskich. Ja akurat się z tymi wadami liczyłem przy zakupie, bo jak wcześniej pisałem, mały nie jestem, a żeby to miało ręce i nogi, to niestety lekkie nie będzie

Podsumowanie:
Bardzo wygodny fotel dla każdego. Spokojnie zmieści się w nim zarówno chuda, jak i gruba osoba. Cena też nie wydaje mi się zbyt wygórowana.

Jeśli ktoś poszukuje wygodnego fotela, który wytrzyma spore gabaryty to polecam to krzesełko

No... To by było na tyle



Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Anaconda Rock Hopper Chairs - krótka recenzja
« Odpowiedź #1 dnia: 15.12.2018, 14:07 »
I dziękuję Tobie bardzo. :thumbup: :bravo:
Zostaje w takim razie dwóch graczy na mojej liście foteli.
Adam