Autor Wątek: Katastrofa w Poznaniu  (Przeczytany 25216 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #15 dnia: 06.11.2015, 22:13 »
Robert

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #16 dnia: 06.11.2015, 22:19 »
No to może te zabarwienia wody mają na celu zneutralizowanie tego syfu.  :-\
Robert

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #17 dnia: 06.11.2015, 23:36 »
A więc mamy gagatka... No to teraz władze Poznania mają co robić.

Czytając ten blog przerażaja mnie komentarze. Polacy nie potrafią się zjednoczyć, obrzucanie się błotem musi być nawet tam. Już nawet niektórzy sądzą, że to PO zatruła wodę, i tylko prezydent Duda może uratować sytuację, mają tam okazję powyżywać się na innych, powyzywać. Co za naród ???
Lucjan

Offline ps

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #18 dnia: 07.11.2015, 01:10 »
No to może te zabarwienia wody mają na celu zneutralizowanie tego syfu.  :-\

Tak chyba sprawdza się czy ściek wpuszczony z konkretnej lokalizacji trafi na pewno do rzeki.
Paweł

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #19 dnia: 07.11.2015, 08:07 »
Czy jest to firma która robi między innymi akumulatory? Ciekawi mnie jak władze Poznania na to zareagują

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #20 dnia: 07.11.2015, 08:10 »
Tak produkuje się tam akumulatory i baterie.
Robert

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #21 dnia: 07.11.2015, 08:25 »
A więc mamy gagatka... No to teraz władze Poznania mają co robić.

Czytając ten blog przerażaja mnie komentarze. Polacy nie potrafią się zjednoczyć, obrzucanie się błotem musi być nawet tam. Już nawet niektórzy sądzą, że to PO zatruła wodę, i tylko prezydent Duda może uratować sytuację, mają tam okazję powyżywać się na innych, powyzywać. Co za naród ???

Lucjanie masz racje co do Polaków - nawet przekrojowo patrzac po naszym forum nie umiemy z soba rozmawiac , co by człowiek nie napisał od razu jest negowane -wyśmiewane...
Sorry za of topa
wracajac do tematu, mam nadzieje ze dla przykladu surowo potraktuja sprawce tego zdarzenia
Maciek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #22 dnia: 07.11.2015, 08:40 »
Jestem bardzo ciekaw czy Polska mentalność się zmieniła i czy nie zostanie wszystko zamiecione pod dywan.Przeciez to duża firma,a co idzie za tym kasa dla Poznania,a jak chodzi o kase to wiadomo.Mam nadzieje,że kasa się nie liczy w tym wypadku i ,ze dopierdziela kare dla przykładu.

Grzes77

  • Gość
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #23 dnia: 07.11.2015, 09:29 »
Na tym blogu nic konkretnego nie ma, czytając tekst wyłapuje się tylko emocje i przypuszczenie, najtrafniej podsumował to ten wpis, dla mnie osoba zna się na życiu i rzezy:

~Whiteface: Dowód ? Potrzebny jest dowód... W przeciwnym razie ja z wiarygodnego źródła uważam, że rzekę zatruł autor bloga... Jeżeli tego typu wpis spieprzył sprawę dowodową to gratuluje.

Mógł ktoś w gorącej wodzie kąpany spierdzielić temat, a sprawcą dać furtkę, najczęściej autorzy tego typu "sensacji" chcą na chwilę "wypłynąć" a gdy się okaże, że narobili zamieszania, to się chowają pod dywan.

Ja chciałbym ukarania i złapania sprawców, ale ...

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #24 dnia: 07.11.2015, 09:42 »
No ale przecież tam ktoś znalazł źródło zanieczyszczeń, ma więc jakieś dowody. Jeżeli to jest policja, to oni wiedzą jak zebrać materiał dowodowy i nie puściliby plotki przecież w eter ot tak sobie. 
To co jest fajne to wolne media - one rzucą się jak ogary na sprawcę. Takie jest ich zadanie. Bo policja lub władze miasta mogą chcieć zatuszować sprawę, aby nie robić zakładowi problemów, a nuż jeszcze upadnie? Tutaj jednak nie powinno być kompromisów!

Jeżeli Centra uważa, że nie jest winna - niech wypowie się ich rzecznik publicznie...

Oto fragment bloga:
Trujące substancje poprzez studzienki deszczowe spłynęły do Warty i zniszczyły ekosystem naszej rzeki. Podobno okoliczności te zbadano już i potwierdzono je ponad wszelką wątpliwość, a z nieznanych bliżej przyczyn, informacje te nie zostały upublicznione i są ukrywane przed opinią publiczną.
Lucjan

Grzes77

  • Gość
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #25 dnia: 07.11.2015, 10:01 »
Luk aż nie wierzę, co czytam.
Ktoś gdyby znalazł dowody, to powinien je zgłosić i nie przeszkadzać, a nie iść do twórcy bloga by to rozgłosić.
Wolne media są potrzebne, ale nie powinny narzucać swojego zdania i opierać się na plotkach szukając sensacji, bo to najczęściej robią. Policja na pewno tego nie nagłośniła.

Rzecznik odpowiada najczęściej szerokiej opinii publicznej na dany temat, a nie twórcy bloga, byłoby to śmieszne, każdy polak może napisać coś i rzecznicy firm będą odpowiadać, to tak nie działa.

Ten cytat, który podałeś też jest bełkotem twórcy, niby coś, niby ktoś, ale tak naprawdę nic konkretnego.

Co do zamiatania pod dywan, to nie to pokolenie, nie to społeczeństwo, nie te czasy, kiedyś może gdzieś mógł ktoś cos zamieść, czy nawet schlać się w pracy, teraz spróbuj przyjść na kacu, to dostajesz kopa, każdy patrzy drugiemu na ręce i nikt nie poświęci się dla jakiejś firmy, zastanów się Luk, bo z całym szacunkiem, ale trochę Cię poniosło.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #26 dnia: 07.11.2015, 10:10 »
Grzegorz -  może poczekajmy na konkrety. Mam na uwadzę też wiarygodność mediów podających takie rzeczy. Jeżeli oskarżą - będą musieli przeprosić, wątpię aby wystawiali swoją reputację na szwank. Samego portalu nie uznałbym za coś, co jest 'niszowe' i gdzieś ktoś bełkocze, to raczej dość solidne media o solidnej pozycji i reputacji...

http://epoznan.pl/news-news-62242-Jest_trop_w_sprawie_zatrucia_Warty
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #27 dnia: 07.11.2015, 10:28 »
Dla mnie to jest śmieszne, że nie mogą ogarnąć co jest powodem zatrucia, jaka substancja.
Krzysztof

Grzes77

  • Gość
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #28 dnia: 07.11.2015, 10:32 »
Grzegorz -  może poczekajmy na konkrety.
Dokładnie ;).
Media są potrzebne, ale nieraz potrafią namieszać. Jedno jest pewne, po nagłaśnianiach sprawy ktoś, kto prowadzi dochodzenie ma oprócz przełożonych jeszcze nadzór inny, prowadzi to też pod nadzorem prokuratury, nie prowadzi tego leszcz, przez takie głupie wpisy na blogach, zamiast zajmować się robota i analizować fakty, dowody, to poświęca czas na pisanie zbędnych odpowiedzi coraz większej liczbie nadzorujących i patrzących na łapy, to wcale nie jest dobre dla postępowania. Dobra bo nie ma co opowiadać, każdy wie lepiej na czym polega praca innych zawodów, własnie na podstawie mediów i filmów, które z rzeczywistością nic wspólnego nie mają, mówię tu o większości osób, które pozostawiają komentarze na tym blogu.
Dobra biorę się za zabawę z synem i oglądanie twojego nowego flmu Luk i więcej nie zamierzam brać udziału w podobnych dyskusjach, mam jedynie nadzieję, że dowody wystarczą na postawienie aktu oskarżenia.

Grzes77

  • Gość
Odp: Katastrofa w Poznaniu
« Odpowiedź #29 dnia: 07.11.2015, 10:35 »
Dla mnie to jest śmieszne że nie mogą ogarnąć co jest powodem zatrucia, jaka substancja
Tak z ciekawości, to co Cię kolego śmieszy ?
No i skąd masz takie wiadomości, że nie znają substancji, no i kto to jest podmiotem tego nie mogą ? Policja, Sanepid, Prokurator, kto ?
Każdy pisze takie teksty a nawet nie wie do kogo ma uderzyć, bez urazy.