Autor Wątek: Spotted Fin wdziera się na polski rynek  (Przeczytany 18167 razy)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #60 dnia: 29.07.2018, 10:41 »
Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą.
Spotted Fin to rewolucja zapachu, jakości oraz skuteczności produktów.
Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej.
Angielska firma Spotted Fin działa w obszarze produkcji zanęt i przynęt oraz akcesoriów wędkarskich kierując swoją ofertę do wędkarzy karpiowych, matchowych i feederowych stając się automatycznie marką kompletną w oczach wędkarza.   
 Doskonałe, naturalne komponenty sprawiają, że seria produktów Spotted Fin idealnie sprawdzi się nie tylko w wodach komercyjnych, ale również w jeziorach, rzekach i kanałach.

Firma Spotted Fin to niesamowita siła w zapachu i jakości produktu którą koniecznie musisz wykorzystać nad wodą !


A niedawno mieliście bekę niezłą z textów reklamowych Polskich zanęt....

Myślę że zanęty z UK dzięki jakości wybronią się tymi textami, nasze to niestety chemia, zapach i magiczna bułka tarta :)

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #61 dnia: 29.07.2018, 10:41 »
Dla mnie rewelacyjne są waftersy The Catalyst i Smokey Jack.
Mają odpowiednią twardość i wielkość 8 milimetrów, co mi bardzo odpowiada.
The Catalyst ma bardzo intensywny zapach kawy z mlekiem.
Smokey Jack ma delikatnie wyczuwalnego wędzonego tuńczyka.

Jak je pierwszy raz zamówiłem, to myślałem, że to jakieś próbki . :facepalm:
Dopiero jak sprawdziłem w sklepie po raz drugi, to zobaczyłem, że są pakowane po 30 gramów.
Dobrze, że awantury nie zrobiłem. :P
Piotr

Ryba1987

  • Gość
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #62 dnia: 29.07.2018, 11:01 »
Dla mnie rewelacyjne są waftersy The Catalyst i Smokey Jack.
Mają odpowiednią twardość i wielkość 8 milimetrów, co mi bardzo odpowiada.
The Catalyst ma bardzo intensywny zapach kawy z mlekiem.
Smokey Jack ma delikatnie wyczuwalnego wędzonego tuńczyka.

Jak je pierwszy raz zamówiłem, to myślałem, że to jakieś próbki . :facepalm:
Dopiero jak sprawdziłem w sklepie po raz drugi, to zobaczyłem, że są pakowane po 30 gramów.
Dobrze, że awantury nie zrobiłem. :P

U mnie podobnie, rybki do brań kuszą. Mam te podstawowe wszystkie i każdy właściwie łowi od założenia na bayonecik. Trzeba te nowe 3 rodzaje zamówić :)
Nie długo będą w te najmniejsze "dilerki" pakować po 10 sztuk za jedyne 10zł :facepalm:
Ale trzeba przyznać że są dobre przynęty.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #63 dnia: 29.07.2018, 17:51 »
Dobry towar zawsze mile widziany.
Ale z tym wdzieraniem się na rynek bym nie przesadzał.
Ot pojawiło się coś nowego i kilku lub kilkunastu forumowiczów kupiło.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #64 dnia: 29.07.2018, 19:29 »
Ja uważam że ludzi się "pałuje spożywką" ponieważ to właśnie na nią jest największy popyt a "januszowi" chodzi o to aby jak najtańszym kosztem schować do gumowca jak najwięcej mięcha. Prosty przykład z życia wzięty... mieszkam w małym mieście w którym są dwa "sklepy" wędkarskie do których jak wchodzę i o coś pytam to słyszę "niema, niema, niema, a co jest ? ja jestem" nie wiem czy ktoś skojarzy scenę z filmu...i kończy się na tym że po zanętę Lorpio muszę jechać 50km lub zamówić przez internet. Wędkarskie są zaopatrzone w to co schodzi czyli w 90% oferty najtańszych polskich firm bo jak się słyszy to właśnie na nie jest popyt więc po co ktoś ma mieć w swojej ofercie coś o co zapyta 10 lub 20% wędkarzy ? usłyszałem że nie będą sprowadzać tego czy tamtego bo zanim sprzedadzą to się data ważności skończy... więc skończyło się kupowanie czegokolwiek w tych sklepach. Uważam że popyt na zanęty na bazie mączki wciąż w Polsce jest na zbyt niskim poziomie zarówna jak złów i wypuść...

Pozdrawiam 

Offline Robcio

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Genetycznie obciążony - wędkarstwem.
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #65 dnia: 01.08.2018, 17:33 »
Cześć !

Nie wiem dlaczego, ale tak mi się kojarzy "Czym jest SPOTTED FIN ? - od 0:35.


Mój angielski raczej nie istnieje, ale film oglądałem wielokrotnie i pamiętam klimat tej sceny ;D. Nie mogłem się oprzeć, jak wczoraj przeczytałem wątek nie dawało mi to spokoju.

Pozdrówko, Robcio.
Wędkarstwo uzdrawia duszę.
Rob.

Offline rufi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #66 dnia: 03.01.2019, 19:12 »
Cisza w temacie... chwalcie się  które produkty tej firmy polecacie. Ja kupiłem waftersy The Calytyst i zalewę orzech tygrysi.Wędkuje głównie na PZW i w letnich miesiącach The Calytyst robił super robotę, głównie duże leszcze, kilka niedużych karpi też się skusiło.Przynęta bardzo trwała, nie mięknie i długo utrzymuje aromat.
Wędkarska Pasja 🎣

Online pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #67 dnia: 03.01.2019, 21:40 »
Mi akurat catalyst i ananas z kwasem maslowym sztuk 0.jeszcze potestuje w tym roku ale jakoś na moich komercjach rybom coś nie podchodzą ich produkty.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Fabregasik9

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #68 dnia: 03.01.2019, 21:56 »
Zakupiłem wszystkie waftersy z ich serii, testowałem cały rok i jedynym smakiem, który w ogóle się nie sprawdził był "sweet corn". Nie dał mi ani jednej ryby, nawet marnego leszczyka na zbiorniku gdzie myślałem, że biorą na wszystko :P Reszta smaków  dawała ryby i zostaje w moim arsenale. Mam nadzieję, że dorównają wreszcie Ringers'om :)

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #69 dnia: 04.01.2019, 09:33 »
Jeśli chodzi o zanęty, to mi najbardziej się spodobała ich F1. Oczywiście ma słodki zapach, jak to na F1 przystało, ale jest inny niż pozostałe słodkie produkty od Anglików jakie znam. Wg mnie ma specyficzny smak - ja go porównuję do takiej kaszki dla dzieci z lat 80-90, nie pamiętam jak się nazywała ale właśnie tak pachniała :-[ - na mnie działa :P (na moje ryby też się sprawdziła).

Jeśli chodzi ogólnie o zanęty, to mogę powiedzieć iż trochę różnią się od, nazwijmy to, standardowych zanęt na mączkach. Można to zauważyć gdy przygotowuje się zanętę. Mianowicie po namoczeniu i przecieraniu przez sito można zauważyć lekkie rolowanie pod ręką.
Z tego co udało mi się dowiedzieć, to mają one w swoim składzie, oczywiście oprócz mączek, sporo składników "świeżych?".... Rozumiem to po prostu tak, że w ich składzie występuje sporo dodatków zbożowych, które właśnie mogą dawać taki efekt. Przygotowana zanęta pracuje prawidłowo i prawidłowo nabija się nią methodowy podajnik czy inny nośnik towaru.
Wg mnie trzeba dość powoli dozować wodę przy przygotowaniu.

Kolejna sprawa to waftersy. Pomijając smaki czy kolory, bo to jest indywidualny temat danego łowiska, preferencji ryb, pory roku i aktualnej pogody, to podobają mi się w nich dwie sprawy.
Po pierwsze są dość małe i jest to dla mnie i moich preferencji na plus. Są ciutkę mniejsze niż 6mm nieśmiertelne Ringersy i to mi się podoba (choć Ringer wprowadził  teraz nowe MINI 8) )
A po drugie i najważniejsze nie ma w nich, jak ja to mówię - "ślepaków". Co to znaczy? To oznacza, iż na razie każdy jeden wafter z jakim się spotkałem i na jaki łowiłem ze Spottedfina nie był na starcie tonący, lub nie stawał sie tonący po jednym, czy dwóch zarzutach. A niestety zdaża się to w innych produktach (waftersach) - wiadomo jeśli od razu zatonie to nie będzie działać balansująco.
Dla mnie jest to dość ważny aspekt, bo moje wędkowanie w 95% opiera się na waftersach. Wierzę iż balansująca lekka przynęta pozwala na lepsze wyniki, i nie mogę się zastanawiać czy moja przynęta działa jak tego wymagam, czy jest lipna.

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #70 dnia: 04.01.2019, 10:38 »
Ja nie widzę aby się wdzierał... Za tą cenę produktów wole kupić coś lepszego i tańszego :)

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #71 dnia: 04.01.2019, 10:51 »
To podaj co jest lepsze i tańsze według Ciebie?!
🎣🎣🎣

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #72 dnia: 04.01.2019, 10:55 »
To podaj co jest lepsze i tańsze według Ciebie?!
O to samo właśnie miałem zapytać.
Adam

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #73 dnia: 04.01.2019, 11:27 »
Wolę już feederbait od tej firmy

Online pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #74 dnia: 04.01.2019, 11:30 »
Wydaje mi się, że ich dumbellsy 8 mm trzymają wymiar. 6 są mniejsze. Czy się mylę?
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃