Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 319589 razy)

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1365 dnia: 26.07.2018, 14:07 »
Feederbait ma dobre zanęty, pamiętam jak w trakcie jednego wypadu zmieniłem własny mix oparty na MMM na Epidemie i zauważyłem wyraźna poprawę brań. Od tego czasu leje tez CSL do miksu.
Jednak gdy ryby akurat nie ma w miejscu łowienia bo pływają gdzieś indziej nic nie pomoże.
Wedkowales tylko na epidemie? Czy może jakieś inne smaki również? Jakieś kulki tej firmy mógłbyś polecic?

Raczej tylko epidemia. W innych produktach się nie orientuje.
Tomek

Offline Donnen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1366 dnia: 26.07.2018, 14:21 »
Spoko, dzięki.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1367 dnia: 26.07.2018, 16:29 »
Droższych zanęt Trapera bym nie skreślał na naszych dzikich wodach,co do Feeder Bait, to nie tylko epidemia, ochotka z tańszym wypełniaczem działa bardzo fajne. Activ to również na białą rybkę bardzo ciekawa zanęta, warto stosować na PZW te zanęty jako dopalacze do tańszych ale nie badziewnych wypełniaczy.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1368 dnia: 26.07.2018, 16:40 »
Staś
Klasyczny Feeder

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1369 dnia: 26.07.2018, 20:00 »
Z epidemii nie polecam pelletu a raczej granulatu 2 mm. Od razu się rozpuszcza tworząc smuge ale równie szybko znikająca. U mnie testy przegrał z Coppensem czy skrettingiem. Za te cenę wolę angielskie wymienione wcześniej czy Dynamite/ringers.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1370 dnia: 26.07.2018, 20:24 »
Wszystko jest kwestia miejsca, u jednych działa biały robak a u innych kukurydza. Tak jest z pelletami i zanętami, trzeba testować.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1371 dnia: 26.07.2018, 20:52 »
Ja łowię na produkty Feeder Bait.  Jako zanęte najczęściej stosuje Mix LT, Krill, w zimniejsze miesiące Ochotka i Konopia. Z przynęt najczęściej używam dumble  epidemia, truskawka i halibut, ostatnio zacząłem łowić na smużaki kiełbasa. Jeśli chodzi o pelety 2 mm trzeba uważać przy namaczaniu, potrzebują mało wody.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1372 dnia: 26.07.2018, 21:31 »
O wodzie to wiem. Głównie zalewa rozrabialem. Kwestia jest taka że sam granulat pachnie słodko wg mnie jak miód. Dopiero po dodaniu zalewy pojawił się właściwy aromat. Dumbellsy z tej serii chwalę ale pellet na 3 komercjach nie spełnił oczekiwań. Ja wiem że rodzimy producent produkcja w pl ale skoro cenowo stoją jak angielskie towary to niech zostaje tloczony jak coopens. Park maszynowy w TT carp (czyli producenta) się relatywnie szybko zwróci.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Donnen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1373 dnia: 26.07.2018, 22:00 »
Dzisiaj od 15-tej czyli zaraz po pracy :P,siedzę przy laptopie i szukam ,szukam,szukam i tyle tego jest że głowa rozbolała... ::) Bardzo mam ochotę kupic tą epidemię. Ale cena mnie wku.... Nie że mnie nie stać,bo stać 8).Ale wku.... Mnie ta waga! >:O >:O. A z drugiej strony ciekawy jestem jej działania.. Mam również ochotę kupić coś z sono ale co??? :-\. ciekawy jest też film Lucka z pelletem skretting. I w konsekwencji nic nie kupiłem. :'(

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1374 dnia: 26.07.2018, 22:13 »
Dzisiaj od 15-tej czyli zaraz po pracy :P,siedzę przy laptopie i szukam ,szukam,szukam i tyle tego jest że głowa rozbolała... ::) Bardzo mam ochotę kupic tą epidemię. Ale cena mnie wku.... Nie że mnie nie stać,bo stać 8).Ale wku.... Mnie ta waga! >:O >:O. A z drugiej strony ciekawy jestem jej działania.. Mam również ochotę kupić coś z sono ale co??? :-\. ciekawy jest też film Lucka z pelletem skretting. I w konsekwencji nic nie kupiłem. :'(
Też mnie to bolało, ale patriotyzm lokalny zwycieżył i zakupiłem. Epidemia jest ok i dawała wyniki. Natomiast za tą cenę powinna być bardziej wydajna.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Tomek

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1375 dnia: 12.08.2018, 11:44 »
Łowiłem zarówno na epidemie pellet i zanęte oraz zanęte hot krill. Za każdym razem z efektami - małe leszcze i karpiki.  Jak dla mnie fajne i skuteczne produkty, chociaż moze to ze względu na łatwość z jaką rozrabia się produkty feeder bait. Wystarczy niewielka ilość wody. Dużo fajniejszy wychodził mi mix niż np w porównaniu do coopensa.

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1376 dnia: 13.08.2018, 10:33 »
Właśnie skończyłem łowienie na PZW wynik to ok. 20 małych karpi dwa leszcze i wzdręga, fajna zabawa. Zanetą epidemia na haku kukurydza z puszki 😏

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1377 dnia: 15.09.2018, 19:51 »
Dziś odmiana metoda,musiałem sie wyspać po trudnym tygodniu wybór komercja i karpiki.W drodze ułozony plan łowienie pod wyspa,dojeżdzam zonk miejsc przy wyspie brak,Zabrałem dziś wyjatkowo tylko krótkie wędki i to był błąd,ale co tam.Z założenia nie stosowałem innych przynęt jak Feeder Baita bo nigdy nie mam czasu na sprawdzenie ,Pellet 2mm jasna zanęta i do boju.Krótkie kije dobre przy wyspie ale nie nadające sie do dystansu nie dawały szans na dobry rezultat,ale cierpliwość i duża gama przynęt o różnych smakach doprawiana dipkiem uratowały skóre.koszyczki 40gr Rommy,ARC i boat pomogły zwiekszyć dystans,pięknie latały.Szkoda że je pourywałem zapasy sie skończyły.Efekt pięć karpi i dwa fajne karasie.Smużaki i czinkersy obroniły mój tyłek.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1378 dnia: 16.09.2018, 03:55 »
Co za łowisko ?

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1379 dnia: 16.09.2018, 07:46 »
Kaszyce Milickie
Staś
Klasyczny Feeder